Аліменти. Всі питання по аліментах.

Юридична консультація: Аліменти. Все про аліментні платежі.

Консультації юристів адвокатів з приводу найчастіших питань, які виникають у справах щодо стягнення аліментів. Консультації щодо аліментів побудовані у формі питання відповіді.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО АЛІМЕНТАХ У МІСТІ КИЇВ.

ЮРИСТ ПО АЛІМЕНТАХ У МІСТІ КИЇВ.

Консультації адвоката по аліментах на на російській мові.

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Сімейне право, Юридична консультація, Юридична консультація адвоката по сімейному праву. | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Аліменти. Всі питання по аліментах.

 1. Зіна коментує:

  Я ОТРИМУЮ 350 ГРН аліментів на дитину чи варто подавати на суд для збільшення аліментів якщо у чоловіка є друга дитина і він ніде не працює

  • Адвокат Київ коментує:

   Добрий день. У Вашому випадку потрібно подавати і на аліменти, якщо їх розмір встановлений у частці від доходу, посилаючись на те, що чоловік не отримує регулярний дохід.

 2. Жанна коментує:

  Чи стягуються аліменти із грошової виплати, яка була здійснена роботодавцем за рішенням суду про неправомірне звільнення та виплату заробітної плати під час вимушеного прогулу? Чим це передбачено? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *