Який порядок сплатити боргу по аліментам?

Юридична консультація: як стягується заборгованість по аліментах?

У даній консультації Ви отримаєте відповідь Юристів та Адвокатів на питання визначити максимальну суму стягнення із заробітної плати по аліментам. Дана консультація буде корисна людям, які платять аліменти або мають заборгованість по ним та цікавляться чи не заберуть у них всю зарплату чи інший дохід у рахунок аліментів.

Отже, перше питання, який сам по собі механізм стягнення аліментів із заробітної плати?

Існує два варіанти стягнення аліментів із заробітної плати. Перший із них це добровільний. Тобто особа яка має намір та бажання сплачувати аліменти, може звернутися із заявою за місцем свого працевлаштування про відрахування із її доходів аліментів.

Другий варіант – примусовий і проходить через Судовий наказ. Саме Судовий наказ і є документом на підставі якого із Вашої заробітної плати будуть відраховуватися кошти на утримання дітей.

Звертаємо Вашу увагу, що пред’явити Судовий наказ до виконання може як стягувач так і боржник.

Послуги адвоката про зміну розміру аліментів в місті Київ.

А якщо не пред’явити Судовий наказ до виконання, чи буде накопичуватися сума аліментів?

Так, незалежно від часу пред’явлення Судового наказу, аліменти будуть накопичуватися із дня пред’явлення позову чи заяви про видачу судового наказу.

Юридичні консультації по сімейним питанням….

Що робити якщо мій дохід є меншим ніж сума накопленого боргу?

У випадку якщо сума боргу перевищує Ваш місячний дохід, то у Вас завжди є можливість самостійно сплатити борг а бути «чистим» перед Вашим стягувачем. Якщо ж такої можливості немає, то борг буде стягуватися рівноцінними платежами до повного його погашення.

Позовні заяви сімейні суперечки.

Тобто, спочатку ми погашаємо заборгованість по аліментам, а потім сплачуємо самі аліменти?

Саме по собі питання ставить нас у глухий кут, оскільки поки будемо сплачувати минулу заборгованість, з’явиться нова, і так по кругу. Тому і основні аліменти, і наявні за минулий час заборгованість стягується із платника аліментів одночасно.

Судова практика по сімейним спорам.

Яка максимальна сума із заробітної плати може бути відрахована?

Чіткої суми в даному питанні визначити не можливо, оскільки максимальна сума стягнення залежить від Вашої заробітної плати.  І самі стягнення будуть відраховуватися у відсотковому співвідношенні. Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», максимальний розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 %.

Порядок стягнення боргу по аліментах на російській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *