АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ


ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ В КІНЦІ СТАТТІ

Про послуги агентства нерухомості. Про переваги агентства нерухомості Домправо.  Про основні напрямки діяльності агентства нерухомості. Ціни і вартість послуг фахівців агентства. Додаткові послуги агентства нерухомості.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ПИТАНЬ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ…

Основні послуги агентства нерухомості в місті Київ:

Основними напрямками нашої діяльності є:

Купівля продаж нерухомості в Дарницькому районі міста Київ.

Допомога при купівлі нежитлової нерухомості (офіси, магазини, тощо).

Купівля продаж квартир в новобудовах по переуступці.

Підготовка, збір документів для купівлі продажу нерухомості.

Юридичний супровід купівлі продажу нерухомості.

Послуги щодо купівлі продажа квартир та іншої нерухомості в Дарницькому районі міста Київ:

Оскільки наш основний офіс знаходиться на Лівому березі міста Київ в Дарницькому районі нам зручно займатися купівлею продажем нерухомості в Дарницькому районі міста Київ. Для задоволення потреб наших клієнтів ми займаємося постійним збором інформації по наявній нерухомості в дарницькому районі міста київ. Постійно моні торимо ціни. Аналіз цін на квартири та іншу нерухомість в Дарницькому районі дозволяє нашим клієнтам як продати так і купити квартиру в Дарницькому районі міста Київ за адекватною ціною.

Допомога при купівлі продажі нежитлової нерухомості в місті Київ.

Один із основних напрямків діяльності нашого агентства нерухомості – це допомога як покупцям, так і продавцям нерухомості з приводу купівлі офісів, магазинів, іншої нежитлової нерухомості. Будемо раді допомогти Вам з купівлею продажем нежитлової нерухомості у м. Київ.

Переуступки при купівлі продажі квартир у місті Київ:

Переваги щодо купівлі квартир в новому житловому фонді є очевидними. Однієї з таких переваг є можливість заробітку. Тому дуже часто на етапі завершення будівництва нового багатоквартирного будинку в забудовника відсутні квартири в продажі, хоча на ринку існують власники такої нерухомості, які хочуть її продати. Дуже часто купівля продаж нерухомості по договору переуступки вигідний варіант, як для покупця, так і для продавця такої нерухомості.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСГО МАЙНА У МІСТІ КИЇВ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Основна перевага агентства нерухомості Домправо:

АН Домправо є частиною Юридичної Компанії Домправо,основним напрямком діяльності якої є правові питання нерухомості, спадкування, сімейного права. Саме тому ми можемо максимально гарантувати юридичну чистоту угодипо нерухомості. Наші фахівці у галузі права зможуть надати правову допомогу щодо юридичного супроводу і вирішення конфліктних питань щодо укладення договору купівлі продажу нерухомості.

 АДВОКАТ ПО ПИТАННЯХ СПОРІВ З НЕРУХОМІСТЮ У МІСТІ КИЇВ…

Яка вартість послуг Агенства Нерухомості?

Кожна угода по нерухомості є індивідуальною. Кожна успішна угода по нерухомості вимагає різних затрат часу. Тому вартість послуг наших фахівців корелюється від 0,5 відсотків від суми угоди. Максимальна вартість послуг наших юристів складає 5 відсотків від суми угоди.

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ У МІСТІ КИЇВ…

Чи можливо замовити окремо юридичний супровід угод, без залучення агентів по нерухомості?

Розуміючи реалії ринку нерухомості міста Києва, коли покупець і продавець квартири можуть знайти себе і без агента по нерухомості, але у них все рівно є необхідність щодо юридичної перевірки нерухомості, шаші юристим по нерухомості з радістю нададуть послуги по юридичному супроводу нерухомості.

АДВОКАТ СПАДКУВАННЯ КИЇВ…

Які інші додаткові послуги можливо у Вас замовити?

У нас Ви можете замовити оцінку нерухомості на квартиру, будинок, гараж, землю. Також з радістю надаємо послуги щодо виготовлення технічної документації на квартири та будинків. Допоможемо домовитися з нотаріусом щодо адекватної ціни та реальної повірки нерухомості, яку ви купуєте.

АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ ДОМПРАВО НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ.

З повагою. АН Домправо.