Які питання задати юристу при перевірці нерухомості?

Про питання, які варта задати юристу по нерухомості, в якого ви замовляєте юридичну перевірку квартири, будинку, землі, іншої нерухомості, яку збираєтеся придбати?

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Доволі часто, замовляючи юридичну перевірку нерухомості в юриста, потенційні покупці нерухомого майна вірять юристу чи адвокату по нерухомості на слово. Іноді їм подобається його сайт чи вони довіряють людям, які його порадили. Відкрию невеликий секрет. В більшості випадків, з купівлею нерухомості і так все добре. Але, все ж таки ви хочете бути стовідсотково впевнені. Тому пропонуємо вам опис питань, які варто задати вашому юридичному раднику. Також просимо Вас вимагати у Ваших юристі підтвердження в електронному чи іншому  вигляді проробленої ним роботи.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ ЮРИДИЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ НЕРУХОМОСТІ.

Питання до юриста щодо перевірки нерухомості на вторинному ринку:

Юридичні консультації про купівлю квартири….

Щодо перевірки справжності особи продавця:

Задайте Вашому юристу по нерухомості наступне питання: яким саме  чином ви перевірили особу продавця нерухомості.  Чому Ви впевнені, що це саме вона. Дані питання Вважливі для того, щоб особа продавець не була підставною.

Як перевірити власника квартири в Києві?

НІКОЛИ НЕ ВІР ЮРИСТУ ПО НЕРУХОМОСТІ НА СЛОВО

Щодо юридичної перевірки справжності документів на нерухомість:

Дуже часто, шахрайства на ринку нерухомості відбуваються саме через підробку документів на нерухомість. Це можуть бути як підроблені документи щодо самої власності, так і щодо підробки документів, які стали підставою для виникнення власності. Тому задайте вашому раднику з питань придбання житла чи іншої нерухомості наступне питання: як саме і які докази є того, що ви перевірили справжність даних документів. А не просто повірте йому на слово, що все добре.

ЗАВЖДИ ВИМАГАЙТЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ СЛІВ ЮРИСТА ПО НЕРУХОМОСТІ.

Які судові справи зараз відбуваються з приводу нерухомості, яку ви збираєтеся придбати?

Попросіть юриста по юридичні перевірці нерухомості принаймні проаналізувати по прізвищах продавців квартири  на сайтах судової влади України чи йдуть якісь судові процеси з приводу потенційно вашої нерухомості. Це доволі легко зробити, якщо фахівець права дійсно працює в цій справі.

Купівля-продаж квартири, що не може перевірити нотаріус.

Юридична перевірка легітимності попередніх угод по нерухомості.

Незважаючи на міф, що якщо декілька разів продати квартиру або іншу нерухомість, то ніхто ніколи її назад не забере. Насправді існує такий правовий інструмент як витребування майна з чужого незаконного володіння. Тобто коли справжній власник нерухомості, може  повернути собі своє навіть у десятого покупця. Правда з деякими умовами. В це питання входить як перевірка справжності документів осіб, які попередньо продали купили квартиру так і справжності правовстановлюючих і право підтверджуючих документів.

 Питання щодо юридичної повірки купівлі квартир в новобудовах Києва?

Про юридичну повірку прав на землю:

Перевірити  права на землю в реєстрах зараз досить легко. І скриншот з монітора комп’ютера ніби достатній.

Маленькі юридичні проблеми — посвідчення договору купівлі-продажі нерухомості у нотаріуса.

Провірити дозвільну документацію забудовника на новобудову.

Крім копій дозвільних документів на новобудову попросіть Вашого юриста по юридичні повірці новобудов розтлумачити чи має право забудовник будувати те, що будує, відповідно до даних документів. Тому, що можливо забудовник хизується перед Вами дозволом, тощо на будівництво торгового центру, а будує будинок на 101 поверх, який ніколи не введе в експлуатацію.

Перевірка судових справ за участю забудовника?

Часто доводилося чути, від коле з юридичного цеху, що все в даного забудовника добре. Але перевіривши сайти судової влади за реквізитами забудовника чи пов’язаних осіб просто жахаєшся. І будівництво за позовом Київської міської ради забороняють. І землю, яку надили забудовнику забирають назад. Звичайно іноді, а насправді дуже часто забудовники міста Києва виграють всі судові справи.  Але внаслідок наявних судових справ по бажаній вами новобудові, її здають в експлуатацію не через рік, а наприклад через п’ять.

Юридична перевірка пов’язаних замовником і забудовником нерухомості осіб?

Дану інформацію також досить легко перевірити по відкритих державних реєстрах. Часто довідуєшся багато позитивної і негативної інформації наприклад, що нікому невідомий забудовник пов’язаний через засновників із відомим і надійним. Або навпаки. Коли забудовник вкинувши купу коштів у рекламу,ховає своє справжнє обличчя за новими юридичними вивісками.

Правда досить важко здійснити юридичну перевірку забудовників, які діють як фізичні особи підприємці. Але якщо Ваш юрист дійсно має досвід щодо юридичної перевірки нерухомості, то він це зможе зробити.

Реальні способи зекономити при купівлі продажі квартири.

Що вимагати від юриста чи адвоката по нерухомості як підтвердження зробленої ним роботи?

Звичай у більшості випадків особа в якої ви замовили юридичні послуги щодо перевірки забудовника не зможе вам надати документ із печаткою. Але  зобов’язана, на нашу думку, показати Вам копії документів які вона проаналізувала. Щодо отриманої негласної інформації то тут дуже багато варіантів.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ ЮРИСТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ І ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ ПРО НЕЇ БАГАТО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

З повагою ЮК ДОМПРАВО.

Які питання задати юристу по нерухомості? Російська мова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *