Якісна безкоштовна юридична консультація.

 

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Пропонуємо якісну безкоштовну юридичну консультацію адвоката або юриста у місті Київ по спадкових, сімейних питаннях та питаннях нерухомості.

Чому ви надаєте безкоштовну юридичну консультацію?

Багато юристів та адвокатів є противниками безкоштовної юридичної консультації. Але незважаючи на таке упередження консультують своїх знайомих, постійних клієнтів, тощо, не беручи за це ніякої оплати.

Отже чому ми консультуємо з питань спадкування, нерухомості, сімейних спорів безкоштовно:

  •  Ми намагаємося що б більша кількість клієнтів довідалася про нашу компанію.
  • Потенційний клієнт зазвичай не знає чи підійде йому адвокат чи юрист.
  • Навіть продавці діамантів, які коштують суми з декількома нулями безкоштовно розповідають потенційним покупцям свого товару про нього і безкоштовно розповідають багато нюансів.
  • Наша спеціалізація – спадкування, нерухомість сімейні спори. У більшості випадів ми без великих витрат часу можемо надати таку консультацію.

Чи обмежена безкоштовна юридична консультація, яку ви надаєте у часі?

Для того щоб не перетворювати безкоштовну консультацію у розмову двох знайомих…. Ми надаємо юридична консультація обмежена у часі. Ліміт часу, який має клієнт на питання і отримання відповідей від адвоката або юриста складає сорок хвилин.

Який порядок отримання безкоштовної юридичної консультації?

Для отримання безкоштовної юридичної консультації потрібно нам подзвонити по одному із вказаних у шапці сайту телефону і записатися на прийом. Прийом адвокатом або юристом, який надасть Вам безкоштовну юридичну консультацію здійснюється у погоджений і зручний для обидвох сторін час.

Чи можливо отримати безкоштовну відповідь юриста або адвоката по телефону?

Так. Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію по телефону з спадкових, сімейних спорів та правових питань нерухомості. Але оскільки дуже часто адвокат, юрист в якого знаходиться телефон спілкується з особою в живому режимі, ми залишаємо за собою право надати відповідь у зручний для нас час.

Чому для отримання безкоштовної юридичної консультації до Вас обов’язково приходити на прийом?

ЮК Домправо не є благодійною організацією. Це ми заявляємо чесно. І надання якісних безкоштовних консультації переслідує мету – знайомство з потенційним клієнтом у справах про спадкування, щодо нерухомості та сімейних питань.

Яку інформацію можливо отримати під час безкоштовної юридичної консультації?

У більшості випадків, особи під час отримання безкоштовної юридичної консультації отримують відповіді на всі запитання, які задають юристу або адвокату з питань спадкування, нерухомості та сімейних правовідносин. Сорок хвилин достатньо щоб скласти карту дій та описати алгоритм надання юридичних послуг.

Чи надаєте ви безкоштовно інші юридичні послуги, крім юридичної консультації?

Юридичні послуги з питань спадкування, нерухомості, та по сімейних справах ми надаємо на платній основі. В деяких випадках ми можемо надати безкоштовні юридичні послуги. Наприклад учасникам АТО (Конфлікту на сході України).

Чи можна отримати безкоштовну юридичну консультацію повторно?

Ми не заперечуємо проти того, що б особа могла уточнити деякі питання під щодо отриманої юридичної консультації по телефону, але як кажуть потрібно і міру знати.

Чи можливо залишити певні кошти, якщо безкоштовна юридична консультація сподобалася?

Якщо особа, яка безкоштовно отримала юридичну консультацію бажає залишити винагороду юристу або адвокату будь-ласка. Ми не заперечуємо.

Яка вартість повторної юридичної консультації?

Вартість повторної юридичної консультації з розрахунку, що вона не займе біль ніж півгодини складає 500 грн.

Чи можливо у Вас отримати юридичну консультацію з інших юридичних питань?

Паралельно з юридичною консультацією щодо спадкування, нерухомості, сімейних спорів Ви зможете отримати відповіді адвоката із інших питань, але основною ми надаємо перевагу наданню відповідей, які стосуються нашої спеціалізації.

Адреса за якою можливо отримати безкоштовну юридичну консультацію адвоката у Києві?

Наша адреса: місто Київ, Дарницький район, Харківський масив (біля метро харківська), вулиця декабристів 3. Телефони по яким можна записатися на безкоштовну юридичну консультацію в шапці сайту.

З повагою ЮК Домправо.