Про деякі реальні способи зекономити при купівлі продажі квартири.

Про реальні способи, які випливають із закону, що дають можливість зекономити при купівлі продажі нерухомості.

Яку купити продати квартиру і заплатити менше коштів? Як заплатити нотаріусу менше за посвідчення договору купівлі продажу?Як не платити державне мито за посвідчення договору купівлі продажу квартири?  Як не платити пенсійний збір? Як не платити п’ять відсотків податку на доходи фізичних осіб? Як не платити військовий збір?

Декілька днів назад здійснював юридичний супровід двох договорів купівлі продажу за один день. На двох угодах були присутні, як на мене, досить грамотні ріелтори. Або можливо це хибна думка. Ні покупець ні продавець квартири нічого з мною наведеного не знав. Але з чотирьох ріелторів, тільки троє знали про всі можливості, які опишу в даній статті.

Юридичний супровід купівлі квартир в Києві на вторинному ринку….

Всіх здивувала інформація, що сплачений пенсійний збір можливо повернути…

Реально законодавство України дозволяє не сплачувати пенсійний збір, фізичним особам, які купляють квартиру вперше. Але на практиці в нотаріусів відсутній якийсь чарівний реєстр, де вони можуть подивитися дану інформацію Тому платити пенсійний збір прийдеться під час підписання договору купівлі продажі квартири.

Але повернути пенсійний збір можливо в судовому порядку. І багато юристів та адвокатів візьмуться представляти Ваші інтереси навіть під якийсь відсоток. Можете звернутися за даною інформацією за телефонами вказаними в описі.

Юридичні консультації з приводу купівлі продажу нерухомості….

Про п’ять відсотків податку на доходи фізичних осіб та пенсійний збір…

Основна помилка при сплаті даних податків полягає в тому, що їх сплачують під час укладення договору купівлі продажі квартири. Але дані податки можна сплачувати до 1 серпня наступного року після угоди. В даній статті не будемо перелічувати норми законодавства.

І не вірте нотаріусам та ріелторам, що платити потрібно вже і зараз. Оскільки сума складає 6,5 відсотків за договір купівлі продажу квартири то близько семи місяців мінімум Ви зможете користуватися даною сумою. Чому мінімум сім місяців. Тому, що навіть, якщо Ви уклали угоду 31 грудня поточного року, сплатити дані податки потрібно буде в останній день липня наступного року.

Щодо сплати державного мита — цікаві нюанси…

Багато хото з нотаріусів та ріелторів, з невеличкою злістю зустрінуть дану інформацію. Але скажу чесно дуже часто нотаріуси можуть повернути до половини сплаченого їм державного мита. До слова скажу багато хто з ріелторів цим користуються. Тому торгуйтеся. Розмовляйте з нотаріусом, ріелтором, юристом, який супроводжує вашу угоду по нерухомості. Як кажуть «торг має місце».

Щодо вартості послуг нотаріуса…

Тут мова піде про кошти за так зване посвідчення договору купівлі продажі квартири. Передзвоніть декільком нотаріусам і найдіть того, хто посвідчить ваш договір за меншу ціну. Але будьте уважні. Як кажуть «скупий платить двічі».

Про деякі реальні способи зекономити при купівлі продажі квартири. Російською

З Повагою ЮК Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *