Основні проблеми при купівлі квартири в місті Київ

Топ 10 проблем  при покупці квартири, або сім разів перевір – один раз купи

Інформація актуальна станом на 2021 рік

 Даний ТОП зібрано враховуючи досвід багаторазової участі юристів, що спеціалізуються з нерухомості на угодах з купівлі квартири. Будьте обережні аби не втрапити в одну з перерахованих ними проблем.

  1. Арешт – на нерухомість накладено арешт, що унеможливлює угоду.

Найчастіше ця проблема виникає вже під час самої угоди. Продавець надіявся на «Авось», що пощастить і нотаріус не помітить, але не буває так, і підписання зриваться.

Послуги юриста при купівлі квартири в місті Київ….

  1. Договір задатку купівлі квартири з прописаною умовою про його неповернення – результат спалені нервові клітини.

Це стосується скоріше випадків, коли не зовсім добросовісні продавці чи ріелтори вирішують «нагріти руки», знаходять покупця, беруть завдаток і самі відміняють угоду, проте сам договір завдатку вони подають у формі договору зовсім іншого, який не підпадає під законодавство, що регулює договори завдатку, а потім відмовляються повертати кошти. Таким чином вони не раз прокручують аферу за допомогою однієї квартири.

Юридичні консультації при купівлі нерухомості….

  1. В купленій квартирі прописані діти, або інваліди, зареєстровані юридичні особи.

Доходить знову ж таки до укладення угоди, ви підписуєте, вірячи на слово, продавцям, що вони випишуть когось, дітей, інвалідів і так далі, а по суті забивають на це. Є й інший варіант, коли вас навмисне кидають, продаючи спершу цю квартиру, а потім скасовуючи договір від імені законного представника цих осіб.

Що може перевірити юрист по новобудовах.

  1. За квартиру іде судова тяганина. Навіть може не висіти арешт, а потім випливає неприємність.

Ви проводите угоду, не знаючи про те, що за цю квартиру іде судова тяганина, наприклад, поділ майна подружжя, хоч документи на одного власника, та по Сімейному кодексу їх все ж двоє. Результат, в вас не було права купувати половину квартири, яка по факту належить іншій людині.

Як проходить процедура оформлення договору купівлі-продажу у нотаріуса?

  1. Квартира знаходиться в банківській заставі.

Тут все просто і додаткових пояснень не потрібно. Застава вона і в Африці застава, ніхто не хоче такого житла.

Як перевірити нотаріуса?

  1. Проблеми з дозвільною документацією у забудовника – відтоді неможливість отримати право власності (стосується покупки квартири в новобудові).

Варто пояснити, що починаючи будівництво забудовник має пройти безліч складних процесів, в тому числі і отримати дозвільну документацію на будівництво. Якщо вона в нього не в порядку до будинок не здасться в експлуатацію, відповідно право власності ви не отримаєте.

Реальні способи зекономити при купівлі продажі квартири.

  1. Продаж через аферу, як варіант підробка документів і покупка у несправжніх власників.

Бувають різні афери, не будемо вдаватися в деталі, бо з приводу цього можна писати окрему дисертацію, але скажемо наступне: перед покупкою детально перевіряйте документи продавців на справжність, репутацію нотаріуса і всіх, хто задіяні в угоді. На сьогоднішній день інтернет відкриває вам безліч можливостей.

Хто частіше всього стає жертвою купівлі продажу нерухомості.

  1. Приховано, що договір купівлі-продажу квартири порушить права третіх осіб в результаті чого можуть виникнути судові спори про скасування такого договору.

Знову ж таки тут в залежності від ситуації, наприклад, ви купуєте квартиру у людини, яка їй належить на підставі договору довічного утримання, а спадкоємці померлого починають тяганину за скасування цього договору і вашого з приводу купівлі квартири.

Які питання слід задати юристу по нерухомості?

  1. Квартиру було приватизовано з порушенням чиїхось прав чи допущенням помилок, що може призвести до скасування приватизації і скасування договору купівлі-продажу.

Може виникнути ситуація, коли при проведенні процедури приватизації були допущені помилки, непомічені раніше, проте тепер вони випливли і приватизацію скасовано, а отже і ваш договір покупки квартири.

Що можна самостійно перевірити під час купівлі квартири.

  1. Реєстрація права власності була проведена з помилками, що призведе до виникнення труднощів.

Та сама ситуація, що і з приватизацією. Помилки допущені при реєстрації призводять до її скасування.

Бажаємо вам не потрапляти у перераховані неприємності та удачі вам у пошуках нового дому!

Основні проблеми при оформленні договору купівлі продажу у нотаріуса та інше. (російською).

З повагою, команда ДОМПРАВО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *