Чому юрист не потрібен при покупці квартири в новобудові?

Женіть юриста з його аналізом забудовника при купівлі квартири в новобудові …

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Правдива інформація, про користь юридичного супроводу, який здійснюється адвокатами, юристами та іншими фахівцями в галузі права.

Інші консультації юриста по новобудовах Києва ….

Перевірити всі документи на новобудову юрист не може.

Звичайно, щось він там в реєстрах подивитися може. Але повірте, якщо у забудовника все в порядку, то він Вам і так всі документи покаже. Якщо ж у нього є якісь питання, то звичайно скаже, що все окей, але тільки потім зможе показати.

Питання друге: чи не покаже Вам забудовник якусь «липу?

Послуги юриста по перевірці новобудов Києва …

Договір про придбання квартири в новобудові – всі вони однакові.

Купівля-продаж майнових прав, ф’ючерсний, форвардний контракт, переуступки, участь у фонді гарантування вкладів, і повірте – всі вони однакові. Їх суть одна – коли мабуть забудовник добудує Вашу квартирку. Може …

Але … У кожного забудовника бувають різні менеджери … З різними мотивами … Тай забудовник може підкласти яку міну уповільненої дії.

Скажу Вам точно – поміняти юрист в Договорі нічого не зможе …

Що може перевірити юрист по новобудовах?

Дуже часто клієнти, які замовляють послуги юриста по супроводу угод, думають, що прийде юрист пафосно, розповість менеджерам з продажу квартир щось дуже розумне. І вони, побіжать міняти по покупці новобудови на користь покупця «поки не існуючої» квартири. Брехня це все. У хороших компаніях будівельних, іноді навіть двох осіб інвесторами квартири вписати не можна. Не кажучи вже про якісь істотні умови, наприклад про відповідальність забудовника. Отже, Висновки робіть самі.

Але бувають моменти, юрист в умовах договору може помітити якусь істотну дрібниця. І зокрема в якихось ситуаціях, зокрема в чесних, але невеликих забудовникам, може зберегти клієнта і час і гроші.

Речі від яких Вас юрист точно не застрахує …

Помер забудовник фізична особа. Путін скину бомбу на новобудову в Києві. Заборонили будувати все нові будинки в Києві Інші абсурдні ситуації по новобудов.

Чому договір купівлі нерухомості у забудовника можна не читати.

І все ж. Юрист може підказати явну лажу при інвестуванні в новобудову. Якщо це грамотний юрист.

Чому юрист не потрібен при покупці квартири в новобудові? (росыйською).

Дякую за увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *