Чому договір купівлі квартири в новобудові  можна не читати?

Консультація юриста: Чому договір про купівлю продаж квартири в новобудові, яка будується інколи можна не читати.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

В даній юридичній консультації з приводу купівлі-продажі квартир в новобудові розглядаються питання про те, що іноді покупці квартир зайвий раз зосереджуються на договорах купівлі  продажу квартир в новобудовах, а забувають про інші важливі моменти.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ПИТАНЬ ПЕРЕВІРКИ НЕРУХОМОСТІ В НОВОБУДОВАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ….

Внести якісь зміни в договір купівлі продажу новобудови майже неможливо…

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

Після багатогодинного аналізу умов договору купівлі продажу квартири в новобудові, у потенційних покупців виникає бажання внести зміни. Але вони натикаються на відповідь менеджера з продажу квартир зміни ми не вносимо. В їхньому запереченні є логіка. Зазвичай договори купівлі продажу квартир, у всіх їх різноманітності, затверджується на рівні вищого керівництва. Наприклад у в один відомий забудовник міста Києва повинен зібрати правління акціонерного товариства для внесення змін.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ КУПІВЛІ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ…

Тому, якщо Ви  вичитуєте договір купівлі продажу недобудованої квартири, з метою внесення в нього якихось поправок на свою користь – пам’ятайте, що це марна трата часу.

І уважно задумайтеся про забудовника і його бажання та можливість добудувати ваше потенційне житло, якщо він іде на будь-які ваші пропозиції.

Всі договори з приводу купівлі продажу квартир у новобудовах у забудовників майже одинакові.

Зразки договорів щодо квартир у забудовників написані далеко не на коліні. Зазвичай їх написанням і розробкою займалися юристи або адвокати, які не гребували трохи позичити один в одного інформації. Тому читаючи ідентичні договори забудовники, натикаєшся на ідентичні фрази і положення. В цьому теж є логіка. Навіщо забудовникам вигадувати велосипед  і щось вигадувати.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА З УСІХ ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ В МІСТІ КИЇВ…

Тай договір на користь забудовника можливий тільки з однаковими умовами, які вигідні забудовнику.

Якщо договір про купівлю квартири в новобудові така безнадійна справа – на що звернути увагу?

Реально при купівлі квартири в новобудові, варто зосередитися на юридичні перевірці документів забудовника. Цим самим ви уникнете ризиків щодо значного затягування здачі в експлуатацію та заселення квартири забудовником.  Або навіть уникнете великої халепи: не введення будинку забудовником в експлуатацію або його знесення. Такі випадки також бувають.

З повагою юристи по нерухомості ЮК Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *