Як “абсолютно безпечно” купити квартиру в новобудові?

Консультація юриста, коли “абсолютно відсутні” юридичні ризики при купівлі квартири в новобудові, або як абсолютно безпечно купити квартиру в новобудові.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВИБАЧТЕ, АЛЕ ДАНА СТАТТЯ ТРОХИ САРКАСТИЧНА. ВОНА МІСТИТЬ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ, ЯКІ МАБУТЬ ВАРТА ЗАДАВАТИ ПИТАННЯ ЕКСТРАСЕНСУ, ПСИХОЛОГУ, АЛЕ ТОЧНО НЕ ЮРИСТУ ЧИ АДВОКАТА.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ПРИВОДУ АНАЛІЗУ ЗАКОННОСТІ КУПІВЛІ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ….

Якщо забудовник вирішить втекти з грошима…

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО КУПІВЛІ КВАРТИР…

Ніхто ніколи Вас шановні покупці квартир в новобудові не застосує від того, що забудовник, чи його посадові особи не втечуть з усіма коштами для будівництва. Для уникнення таких ситуацій, потрібно дуже уважно придивлятися до таких собі одиноких забудовників, і для власної безпеки перевіряти їх від а до я.

Як юридично правильно купити квартиру – консультації юриста…

Якщо у світі буде величезний фінансовий кризис?

Питання слушно. Але в Україні дуже слабо відбувається фінансування банками фізичних осіб, для інвестування будівництва. Тому будемо вважати, що на безпечність купівлі квартир світовий фінансовий кризи не вплине. Але у разі проведення гривні у відношенні долара США як себе проведе той чи інший забудовник невідомо.

ЯКЩО Є ПРОБЛЕМИ З КУПЛЕНОЮ НЕРУХОМІСТЮ – АДВОКАТ ПО НЕРУХОМОСТІ…

Хто є свідком абсолютної безпечності при купівлі квартир в новобудовах?

Повірте, що у славнозвісний недоношених новобудові славнозвітного еліта центру, чи майже побудованих будинків Войцеховсього не було нормальних дозвільних документів. І серед постраждалих покупців квартир, багато таких, хто чув від юристів достовірну інформацію про те, що вказувати кошти в дані новобудові не варто.

Як знизити ризики, для того, щоб безпечно купити квартиру в новобудові?

Детальний аналіз забудовник, який включає в себе як юридична перевірку документів, так і оцінка репутаційної надійності забудовника, оцінка інших факторів.

Будемо раді допомогти при замовленні юридичної перевірки нерухомості в наших юристів.

 З повагою ЮК Домправо.

Консультація юриста: коли ніхто не гарантує безпечність купівлі новобудови в  місті Київ... (російська мова).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *