Як “абсолютно безпечно” купили квартиру в новобудові?

Консультація юриста, коли “абсолютно відсутні” юридичні ризики при купівлі квартири в новобудові, або як абсолютно безпечно купити квартиру в новобудові.

ВИБАЧТЕ, АЛЕ ДАНА СТАТТЯ ТРОХИ САРКАСТИЧНА. ВОНА МІСТИТЬ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ, ЯКІ МАБУТЬ ВАРТА ЗАДАВАТИ ПИТАННЯ ЕКСТРАСЕНСУ, ПСИХОЛОГУ, АЛЕ ТОЧНО НЕ ЮРИСТУ ЧИ АДВОКАТА.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ПРИВОДУ АНАЛІЗУ ЗАКОННОСТІ КУПІВЛІ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ….

Якщо забудовник вирішить втекти з грошима…

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО КУПІВЛІ КВАРТИР…

Ніхто ніколи Вас шановні покупці квартир в новобудові не застосує від того, що забудовник, чи його посадові особи не втечуть з усіма коштами для будівництва. Для уникнення таких ситуацій, потрібно дуже уважно придивлятися до таких собі одиноких забудовників, і для власної безпеки перевіряти їх від а до я.

Як юридично правильно купити квартиру – консультації юриста…

Якщо у світі буде величезний фінансовий кризис?

Питання слушно. Але в Україні дуже слабо відбувається фінансування банками фізичних осіб, для інвестування будівництва. Тому будемо вважати, що на безпечність купівлі квартир світовий фінансовий кризи не вплине. Але у разі проведення гривні у відношенні долара США як себе проведе той чи інший забудовник невідомо.

ЯКЩО Є ПРОБЛЕМИ З КУПЛЕНОЮ НЕРУХОМІСТЮ – АДВОКАТ ПО НЕРУХОМОСТІ…

Хто є свідком абсолютної безпечності при купівлі квартир в новобудовах?

Повірте, що у славнозвісний недоношених новобудові славнозвітного еліта центру, чи майже побудованих будинків Войцеховсього не було нормальних дозвільних документів. І серед постраждалих покупців квартир, багато таких, хто чув від юристів достовірну інформацію про те, що вказувати кошти в дані новобудові не варто.

Як знизити ризики, для того, щоб безпечно купити квартиру в новобудові?

Детальний аналіз забудовник, який включає в себе як юридична перевірку документів, так і оцінка репутаційної надійності забудовника, оцінка інших факторів.

Будемо раді допомогти при замовленні юридичної перевірки нерухомості в наших юристів.

 З повагою ЮК Домправо.

Консультація юриста: коли ніхто не гарантує безпечність купівлі новобудови в  місті Київ... (російська мова).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *