Що може перевірити юрист по новобудовах при купівлі квартири в забудовника?

Реальна правда, що може перевірити юрист або адвокат, що спеціалізується по новобудовах, при придбанні квартири або нежитлового приміщення на стадії будівництва.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дуже часто від клієнтів, які замовляють юридичний супровід або тільки юридичний аналіз при купівлі квартири в новобудові чуєш питання: в чому полягає юридична перевірка забудовника, що ви перевіряєте в новобудові, в чому полягає результат перевірки, яку відповідальність несе юрист по нерухомості, якщо щось піде не так, які гарантії корисності замовлення послуг в юриста щодо юридичної перевірки забудовника, інші питання…

Інші юридичні консультації юриста з приводу купівлі продажу квартир….

Від чого реально Вас застрахує юрист по нерухомості?

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ…

Грамотний юрист по нерухомості реально Вас застрахує від купівлі квартири в новобудові, яка 100 процентів не буде побудована або не введена в експлуатацію, бо відсутні дозвільні правильні документи на будівництво або права на землю під новобудовою яка будується. Для прикладу наведу будівельні майданчики Войцеховсього. З самого початку було зрозуміло що там великі проблеми. І ми жодному клієнту, а їх добра сотня, не дали позитивного висновку, щодо можливості інвестування квартири в їх будинках. Були і інші питання, де будівництво новобудові затягувалося більше п’яти років.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НОВОБУДОВ У МІСТІ КИЇВ.

Перевірка юристом землі забудовника

 Станом на 2019 рік більшість реєстрів щодо права власності на землю відкриті.

При бажанні, наявності часу, перевірити землю на які будується новобудові у місті Київ можуть всі. Але питання чи всі розбиратися в закінчених термінах законодавства України щодо права власності чи інших речових прав на землю. От тут вам точно знадобиться юрист по нерухомості, який спеціалізується по роликах пов’язаних з новобудовами Києва.

ЯКЩО Є ПРОБЛЕМА З НЕРУХОМІСТЮ: АДВОКАТ НЕРУХОМІСТЬ КИЇВ.

Про дозвільну документацію щодо будівництва новобудови і її перевірку

 Інтернет в допомогу. І кожна особа може знайти у всесвітній мережі необхідну документацію. Але чи може особа без юридичної освіти зрозуміти наступні моменти: достовірність дозвільних документації на будівництво, чи дійсно дозволи на будівництво новобудові відповідають заявленим в рекламі проекту, оцінити проблеми, які наявні з дозвільних документацію. Тому і у даному випадку Вам знадобиться допомога юриста, який спеціалізується по новобудовах міста Києва і Київської області.

Про ризики щодо судових справ, у яких бере участь забудовник

Дані питання вже важче з’ясувати потенційним покупців новобудові.

Незважаючи на відкритість судових реєстрів, можна констатувати факт, що у даному випадку дійсно потрібен юрист або адвокат, який спеціалізується по питаннях нерухомості.

Правильна юридична оцінка іншої інформації в інтернеті про забудовника

Чого тільки не пишуть на форумах, у фейсбуці, на інших ресурсів всесвітньої мережі. Є там і багато корисної інформації. Але зрозуміти, де фейк, а де достовірна інформація без юриста і величезної втрати часу видається малоймовірним.

Правильно зрозуміти умови договору про купівлю квартири в новобудові.

Незважаючи на нашу, мабуть вже професійну, думку про шаблонність договорів про купівлю продаж квартир в новобудовах, повинна ж особа знати, що саме і на яких умовах вона його підписує. А чи звертатися за допомогою до юриста щодо тлумачення цих умов вирішувати вже самому потенційним покупців.

З повагою ЮК Домправо.

Що може перевірити юрист по новобудовах? Російська мова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *