Купити нерухомість в шлюбі, що б була особистою власністю

Особливості набуття власності на нерухомо майно (квартира, будинок), в шлюбі, що б це майно було того, за чиї кошти куплено.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дуже часто майно, яке купуються особами в шлюбі, набувається за кошти, які є особистою власністю. Джерелами таких коштів є подарунки, спадщину, кошти зароблені до шлюбу, інше. Відповіді на найчастіші запитання до юристів чи адвокатів попробуємо дати у цій статті.

ІНШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА З ПРИВОДУ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ…

Найпростіший спосіб набути нерухомість, як особисту власність – підписати шлюбний договір.

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ.

Укласти шлюбний договір між чоловіком і жінкою можна як до шлюбу, так і пізніше. Основний момент у даному питанні, укласти такий договір до моменту купівлі квартири, будинку, землі, тощо…

Підписання заяви, одним із членів подружжя, що кошти за які купуються нерухомість, є особистою власністю.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА З ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ…

Даний метод полягає у тому, що під час нотаріального посвідчення договору купівлі продажу нерухомості, чоловік або дружина робить нотаріальну заяву, про те, що інший член подружжя набуває власність на нерухомість за особисті кошти. Важливо в договорів купівлі продажу нерухомого майна про це також зазначити.

Якщо чоловік або дружина відмовляється підписувати будь-яке документи, що нерухомість яку ви купуєте буде особистою власність.

Така ситуація буває також тоді коли одному із чоловіку або дружині незручно запитати іншого про підписання шлюбного договору або інших документів. Насправді, ситуація важка, бо вам все рівно прийдеться йти до нотаріуса і зазначати за які кошти  ви набуваєте майно.

ПОСЛУГИ АДВОКАТ ПО СІМЕЙНОМУ ПРАВУ…

 Як визнати набуте майно в шлюбі особистою власністю в шлюбі читайте в інших статтях нашого сайту. ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СІМЕЙНОМУ ПРАВУ.

З повагою ЮК Домправо. Будемо раді роз’яснити вам всі нюанси угод щодо нерухомості.

Купити квартиру в шлюбі, що б була особистою власністю подружжя. Російська мова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *