ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Реєстрація шлюбу. Питання укладення шлюбу в Україні.

Питання позбавлення батьківських прав. Порядок. Умови.

Розірвання шлюбу. Правові питання розірвання шлюбу.

Поділ майна. Питання поділу майна при розлученні.

Аліменти. Всі питання по аліментах та аліментні платежі.

Встановлення факту народження дитини

Юридичні консультації з питань недійсності шлюбу

 

Юридична консультація сімейні питання на російській мові.

6 коментарів до “ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

 1. Тетяна

  Доброго дня. Мені потрібна ваша допомога. Ми з чоловіком розлучаємося. У нас двоє дітей 7 років(спільна дитина) та 12 років моя дитина. Ми проживає о в квартирі двокімнатній, ванна, прихожа та кухня. Чоловік по документам є приватним власником квартири. Ми всі приписані. Приватизували квартиру вже в шлюбі. Підскажіть чи він зможе після розлучення нас вигнати як він каже? І якщо подати на розподіл то що можуть присудили мені і чи це можливо?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. З Вашого питання не зрозуміло: Ви зазначаєте, що чоловік є приватним власником квартири. А в наступному реченні говорити, що приватизували квартиру Ви вже в шлюбі. Ці два твердження суперечать один одному.
   Перший варіант: якщо дійсно чоловік є одноособовим власником квартири (хоча якщо Ви її купляли в шлюбі, приватизовували і на момент приватизації квартири були в ній приписані, крім спадкування ним, або отримання за договором дарування, то це малоймовірно), але приписані в квартирі, то практично Він Вас не зможе вигнати з квартири, поки молодшій дитині не виповниться 18 років.
   Відповідно до другого Варіанту, “приватизовували квартиру в шлюбі” то Ви є співласником квартири і відповідно він Вас ніколи не зможе Вигнати.
   Щодо відповіді на питання про поділ майна через суд, то напишіть уточнюючі дані: документи на підстваві яких квартира належить чоловікові, як ви зазначені в даних документах.
   Дякую за питання

 2. Олександр

  Дружина Юлія забороняє, перешкоджає бачитися з дочкою ,якій чотири роки та маніпулює.ми не розписані дочка на моїй фамілії в свідоцтві про народження.Прична,я дізнався факти про Юлію неприємні для себета сказав що не можу більше з нею жити.В даний час Юлія знаходиться за кордоном на роботі ,доця з Юленою мамою.Я маю право законо забрати дитину жити разом.Які варіанти? Дочка на всі свята зі мною кожен місяць 2-3рази на 5-7днів заберав до себе.вона ще маленька но завжди каже шо хоче жить зі мною, ходить в садочок на танці,а там в селі з бабою сама, ходить в садочок не хоче.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. Однозначно Ви маєте переважне право, що б дитина була поруч із Вами. Тому забирайте дитину від бабці і встановлюйте через суд місце проживання дитини.
   Дякую за запитання.

 3. Тетяна

  Доброго дня,як вчинити.Придбали житло у шлюбі. Але коли підписували договір купівлі не зразу збагнули,що так склалося ,що нам треба визнати,що квартира куплена за кошти одного із подружжя. Чи можливо це зробити зараз?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Доброго дня. Ви можете підписати шлюбний договір, в якому вказати, що дана квартира особиста власність когось одного.
   Дякую за запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *