ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

Юридична консультація

по сімейним питанням

Реєстрація шлюбу. Питання укладення шлюбу в Україні.

Питання позбавлення батьківських прав. Порядок. Умови.

Розірвання шлюбу. Правові питання розірвання шлюбу.

Поділ майна. Питання поділу майна при розлученні.

Аліменти. Всі питання по аліментах та аліментні платежі.

Встановлення факту народження дитини

Юридичні консультації з питань недійсності шлюбу

 

Юридична консультація сімейні питання на російській мові.

2 коментарі до ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

 1. Тетяна коментує:

  Доброго дня. Мені потрібна ваша допомога. Ми з чоловіком розлучаємося. У нас двоє дітей 7 років(спільна дитина) та 12 років моя дитина. Ми проживає о в квартирі двокімнатній, ванна, прихожа та кухня. Чоловік по документам є приватним власником квартири. Ми всі приписані. Приватизували квартиру вже в шлюбі. Підскажіть чи він зможе після розлучення нас вигнати як він каже? І якщо подати на розподіл то що можуть присудили мені і чи це можливо?

  • Адвокат Київ коментує:

   Добрий день. З Вашого питання не зрозуміло: Ви зазначаєте, що чоловік є приватним власником квартири. А в наступному реченні говорити, що приватизували квартиру Ви вже в шлюбі. Ці два твердження суперечать один одному.
   Перший варіант: якщо дійсно чоловік є одноособовим власником квартири (хоча якщо Ви її купляли в шлюбі, приватизовували і на момент приватизації квартири були в ній приписані, крім спадкування ним, або отримання за договором дарування, то це малоймовірно), але приписані в квартирі, то практично Він Вас не зможе вигнати з квартири, поки молодшій дитині не виповниться 18 років.
   Відповідно до другого Варіанту, “приватизовували квартиру в шлюбі” то Ви є співласником квартири і відповідно він Вас ніколи не зможе Вигнати.
   Щодо відповіді на питання про поділ майна через суд, то напишіть уточнюючі дані: документи на підстваві яких квартира належить чоловікові, як ви зазначені в даних документах.
   Дякую за питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *