На що звернути увагу при продажі квартири у розстрочку

Деякі моменти продажу квартири або іншої нерухомості у розстрочку.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дуже часто покупцям нерухомості не вистачає коштів на бажану квартиру, будинок, землю, тощо. І вони звертаються до продавця з питанням: чи можна купити дану квартиру наприклад  з розстроченням платежів. Іноді все буває добре, але не обходиться без ситуацій, коли продавці нерухомості набираються юридичних проблем. Для так би мовити профілактики таких ситуацій, пропонуємо продавця декілька порад:

Юридичні послуги щодо купівлі квартири в місті Київ:

0443611684

Які бувають ризики при продажі квартири у розстрочку?

По перше найбільший ризик, що з Вами не розрахуються, а об’єкт нерухомості, якщо Ви вже продали і перереєстрували власність комусь вже передали. Як застрахувати себе читайте в наступному розділі.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ДОГОВОРАХ ІЗ НЕРУХОМІСТЮ

Другий ризик, який варта виділити це зміни у курсі, зміна в ціні, за умови що ціни на нерухомість ростуть, коливання курсу добротного долару, до якого дуже часто прив’язуються покупці і продавці. Але як то кажуть діло хазяйське. Рахуйте, враховуйте, радьтеся, тощо…

Інші юридичні поради купівлі продажу нерухомості читайте тут….

Як залишитися хазяїном ситуації при продажі нерухомості з розстрочення платежу?

Як кажуть навіщо вишумовувати велосипед… Навіть забудовники, при продажі новобудов з розстроченням платежу, не передають право власності на нерухомість, забороняють у інвестиційних договорах реєструвати місце проживання, як повнолітніх, так і неповнолітніх осіб.

Том радимо: не передавати право власності на квартиру або інший об’єкт нерухомості поки з вами остаточно не розрахувалися та не дозволяти в ньому реєстрацію місця проживання осіб. Також порадимо прописати в договорі купівлі продажі нерухомості умови, за якими ви в разі прострочення платежу анте в буквальному сенсі право вигнати ваших покупців.

Чим корисний юрист при купівлі квартири на вторинному ринку.

Як продати квартиру і отримати юридичні проблеми….

Помилки при  укладенні договору купівлі-продажу квартири з розстроченням платежів:

Про помилки, як слідує з вище наведених частини даної статті: як залишатися хазяїном ситуації, найбільшими помилками є перереєстрація права власності, приписка в  «хаті» яку ви продаєте покупців з фінансовими проблемами, неврахування росту ринку та коливання валют, неграмотне складення договору купівлі продажу нерухомості щодо ситуації, а якщо щось піде не так…

Тому вчіться на чужих помилка, а не на своїх.

Купівля-продаж квартири, що не може перевірити нотаріус.

Якщо покупець квартири не платить?

В даному випадку все залежить від совісті і розуміння продавців квартири та умов договору, який вони підписали. Тому довіряйте і провіряйте, але підписуйте такий договір купівлі продажу нерухомості з розстроченням платежу, коли ви залишаєтесь хазяїном ситуації.

Про ризики купівлі квартири на вториннгому ринку.

Але на крайній випадку: розривайте договір в судовому порядку, виселяйте своїх покупців, і посипайте голову попелом, тому що суд це довго і дорого. А ще невідомо, що ви там попідписували.

На що звернути увагу при купівлі квартири у рострочку. Російська мова.

З повагою команда  Юридичної компанії Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *