Як проходить процедура оформлення договору купівлі-продажу у нотаріуса?

Юридична консультація з приводу питання: як проходить процедура підписання договору купівлі продажі квартири у нотаріуса? Етапи та особливості.

Відповіді юриста, що спеціалізується на угодах по купівлі продажу нерухомості: особливості нотаріального оформлення договорів у нотаріуса м. Києва.

Питання, які найчастіше задають з приводу нотаріального оформлення договору у нотаріуса в Києві.  Як фактично відбувається посвідчення договору в Києві?

Дуже часто задають наступні питання: Коли передавати кошти за куплену продану квартиру? Коли покупець квартири стає її власником? Хто перевіряє кошти, які отримує покупець квартири? Чи може нотаріус не перевести права щодо власності на нового покупця? Коли угода по нерухомості вважається завершена? Інші рекомендації?

Коли продавець квартири передає кошти за куплену ним квартиру?

У випадку коли сторони розраховуються готівкою, у більшості випадків продавець передає кошти після підписання договору. Хоча в самому договорі купівлі продажі нерухомості міститься положення про те, що розрахунок між сторонами вже відбувся. Після передач коштів, нотаріус перепитує сторони чи відбувся між ними розрахунок, а потім вже реєструє власником квартири покупця.

Момент, з якого  продавець квартир стає її повноцінним власником?

Після внесення нотаріусом запису до реєстру права власності, особа, що придбала квартиру стає її повноцінним власником. Власнику квартири віддають на руки відповідні документи. Радимо брати з собою на угоду спеціаліста по нерухомості, який зможе перевірити  дані документи на їх відповідність законодавству країни.

Як перевірити кошти за квартиру?

У майже всіх нотаріусів у Києві є наявне устаткування щодо перевірки як іноземної валюти так і гривні. Якщо ви не вмієте користуватися даним обладнанням, то ви зможете попросити нотаріуса, ріелтора, юриста, помічника нотаріуса щоб він вам показав як ним користуватися.

Чи може нотаріус сказати, що власність уже ваша, але цього не зробити?

Теоретично це можливо. Але це вже шахрайство. Для того, щоб цього не допустити радимо залучитися підтримкою юриста або адвоката з нерухомості. Також, якщо ви працюєте з перевіреним ріелтором, можете покластися на нього. Щоб не допустити якогось зловживання з боку нотаріуса – пам’ятайте нотаріуса при покупці квартири вибирає покупець.

Коли угода з приводу купівлі нерухомості вже завершена?

Після підписання договору купівлі продажу нерухомості, внесення даних в реєстр, проведення повного розрахунку за куплену квартиру угода завершена. Дуже часто покупець квартири залишається в офісі нотаріуса для отримання правовстановлюючих документів на руки.

Інші рекомендації юриста з приводу нотаріального посвідчення купівлі продажу нерухомості:

Уважно читайте всі документи, які підписуєте. Перевіряйте свої дані у всіх документах, які підписуєте та  отримуєте. Користуйтеся послугами спеціалістів. Памятате: кожен повинен робити свою роботу.

Детальну юридичну консультацію ви зможете отримати завітавши в наш офіс. В єдиному приміщенні з нами знаходиться нотаріус, оцінщик, технік, спеціаліст з продажу нерухомості.

м. Київ, вул. Харківське шосе 170,

оф. 254

(Дарницький район)

З повагою ЮК «ДОМПРАВО»

Юридичний супровід угод по нерухомості у Києві.

Юридичні консультації щодо купівлі продажі нерухомості.

Судова практика по нерухомості.

Позовні заяви по нерухомості.

Стаття “Як проходить процедура оформлення договору купівлі-продажу у нотаріуса?” російською мовою…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *