ДЕ ЗРОБИТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ?

ДЕ ЗРОБИТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ?

ЧИТАТИ СТАТТЮ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Коли прийнято рішення про продаж нерухомості, постає інше завдання – зробити привабливе для покупця оголошення. Але які сайти краще обрати і що зробити, щоб оголошення було дійсно ефективне? В даній статті ми обговорюємо найпопулярніші джерела для продажу нерухомості та особливості кожного із сайтів для надання більшої популярності вашому оголошенню.

АДВОКАТ — ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

СУДОВА ПРАКТИКА ЩОДО ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРСИТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

 1. OLX. UA

Даний ресурс простий в публікації оголошення та має одну визначну перевагу перед іншими варіантами, які ми нижче обговоримо.

Обов’язковими пунктами є:

 • вид об’єкту

 • поверх

 • поверховість

 • загальна площа квартири

 • площа кухні

В чому ж головна перевага даного сайту? Усе просто, якщо ви наприклад посередник, на чиє ім’я створено акаунт, але для контактної інформації потрібна інша особа, з цим проблем ніяких не виникне, чого не можна сказати про інші сайти, адже вони вимагають підтвердження номеру продавця, а якщо ви особисто не займаєтесь продажем нерухомості, це завдасть вам деяких труднощів.

Щодо цінової політики даного сайту. Оlx.ua пропонує нам кілька варіантів оплати для публікації нашого оголошення:

 • Легкий старт – 145 грн. Він обіцяє нам в 4 рази більше переглядів та публікацію в ТОП протягом 3 днів.

 • Швидкий продаж – 229 грн. В нас є ТОП-оголошення на 7 днів та 3 рази підняття.

 • Турбо продаж – 669 грн. В даний режим входить ТОП-оголошення на 30 днів, підняття 9 разів та VIP-оголошення на 7 днів.

ОСОБЛИВОСТІ КУПІВЛІ КВАРТИР В ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ

 1. RIELTOR.UA від ЛУН

На даному джерелі є два способи публікації оголошення – платне і безкоштовне. Щоб отримати безкоштовну публікацію, вам варто лише отримати повідомлення у вайбері, оновити сторінку і ваше оголошення буде опубліковане. Тепер розкриємо святая святих платних публікацій. Платіжна система на rieltor.ua вимірюється в монетах (1 грн = 10 монет). Сайт навіть пропонує нам розрахунок бонусу. Отже, що стосується тарифів. Як таких конкретних пропозицій нам не надається і ви самі маєте визначити суму, яку готові витратити на публікацію вашого оголошення. Чим більша сума, тим вищу позицію має ваше оголошення в рейтингу. Списання коштів відбувається автоматично щодоби, поки ви не занесете оголошення в чорновики або на вашому рахунку не закінчаться кошти.

КУПУЄШ НЕРУХОМІСТЬ – ПЕРЕВІР СУДОВІ РЕЄСТРИ!!!

 1. DOM.RIA.COM

Це ще один досить простий у використанні та популярний сайт для продажу нерухомості. Щоб опублікувати оголошення з тим чи іншим номером телефону, вам має прийти код підтвердження з смс.

Обов’язкові пункти для заповнення:

 • Область та місто

 • Тип нерухомості

 • Кількість кімнат

 • Тип стін будівлі

 • Загальна площа

 • Поверх

 • Поверховість

 • Ціна

 • Фото

Dom.ria пропонує нам безліч платних пакетів, які діляться на такі собі «підпакети». Основні з них: тариф «Дзвінки», пакет публікацій, пакет перевірок та рівні ТОП оптом.

ЯК РІЕЛТОРИ ОБМАНЮЮТЬ ЛЮДЕЙ: КАТАЛОГ СТАТЕЙ

 1. DOMIK.UA

Тут ви можете безкоштовно розмістити своє оголошення на 30 днів або придбати один з платних тарифів ТОП чи Преміум, які діють 7, 14 або 30 днів (за вашим бажанням). Також на сайті є розділ новин щодо ринку нерухомості та форум, де йдеться обговорення з приводу новобудов та забудовників у Києві та передмісті.

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОЧИТАТИ

 1. UK.BN.UA

Дана база нерухомості є абсолютно безкоштовною і на ній легко створити оголошення. Тут ми можемо переглянути статистику переглядів за 10 днів, за 30 днів, за 60 днів та за весь час. Одна з переваг даного сайту – коли ви вводите адресу вашого об’єкту нерухомості, база автоматично визначає опис будинку (клас будівлі, матеріал зовнішніх стін, кількість під’їздів, поверхів та квартир в будинку, наявність ліфту та ін.)

ФОРМУЛА ШИЛЛЕРА ТА ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ

 1. 100REALTY.UA

При створенні оголошення ви можете вказати в пункті даного сайту чи являєтесь ви власником або посередником нерухомості, яку ви збираєтесь продати. Тут нам потрібно заповнити такі пункти як: місцерозташування об’єкту, опис та додати фотографії. Труднощів ніяких не повинно виникнути, але дане джерело не є безкоштовним і пропонує нам наступні платні пакети на місяць:

 • 1 доступне оголошення = 20 грн

 • 5 оголошень = 59 грн

 • 10 оголошень = 129 грн

 • 20 оголошень = 249 грн

Та інші пакети, які включають в себе більшу кількість публікованих оголошень. Тарифи включають в себе лише чисельність публікацій, але підняти своє оголошення в ТОП ви не зможете, що не надто зручно, якщо ви хочете швидко продати вашу нерухомість.

ТОП-5 НАЙПРОСТІШИХ СПОСОБІВ ОБДУРИТИ ВАС НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

На даному етапі наш огляд найпопулярніших джерел для публікації оголошення про продаж нерухомості завершується. Звісно це не всі доступні сайти, але ми дали невеликий огляд на найпопулярніші джерела, їх переваги та недоліки та цінову політику пропонованих ними пакетів послуг.

З повагою, ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *