Як ріелтори обманюють людей: каталог статей

Як ріелтори обманюють людей : каталог статей

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО ЮРИДИЧНОГО СУПРОВІДУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Безліч українців при купівлі – продажу нерухомості звертаються по допомогу до ріелторів. Однак, серед ріелторів трапляються так звані «чорні спеціалісти», чия допомога не тільки не приносить нічого хорошого, а й має на меті обман. Не рідко трапляються ситуації коли люди втрачають квартири, або купують житло, яке не виправдовує їх очікувань.

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ДОКУМЕНТИ ПО НЕРУХОМОСТІ

  1. Як обманюють ріелтори: стали відомі найхитріші “схеми”

Стандартна схема шахрайства – рієлтор умовляє клієнта оформити генеральну довіреність на себе для прискорення процесу оформлення документації. Для того, щоб «довести», що в цьому нічого страшного немає, він може підписати договір в якому зазначено, що ця умовність анулюється до моменту купівлі-продажу. Але, коли договір буде підписаний, він з успіхом продає цю квартиру за кілька днів до офіційного продажу. Обманюють і при оформленні завдатку на квартиру. Наприклад, «забувають» сказати, що договір по першому внеску, оформляється так само, як і основний договір з купівлі-продажу, а саме завіряється нотаріусом. У такому випадку, якщо угода зірвалася – гроші вам ніхто не поверне.

Посилання на статтю : https://politeka.net/uk/news/648349-kak-obmanyvajut-rieltory-stali-izvestny-samye-hitrye-shemy

  1. Як обманюють ріелтори клієнтів?

Найпростіший варіант обману – публікація оголошення про продаж квартири з хорошими параметрами за не високу ціну. Якщо зателефонуйте за вказаним номером – ріелтор повідомить, що ця квартира вже продана і запропонує інші варіанти. Скоріше за все такої квартири взагалі не існувало, або не було виставлено на продаж. Також клієнти розраховують, що ріелтор перевірить всю документацію, зробить запити в певні органи, тобто отримає повну інформацію про нерухомість, власника, користувача. Але на практиці ріелтору лінь проводити таку велику роботу, і він обмежується перевіркою достовірності наданих документів та вивченням архівної довідки або виписки з будинкової книги. Тобто ріелтор продає вам неіснуючу послугу.

Посилання на статтю : https://jak-zrobutu.pp.ua/rizne/12537-yak-obmanyuyut-reltori-klyentv.html

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ

  1. Як захистити себе від ріелтора – шахрая?

Ріелтор може взяти оголошення господаря, розіслати по відповідних сайтах але вже зі своїми контактами. Клієнт думає, що квартира від господаря, а потрапляє на ріелтора. Доводиться витрачати багато часу на з’ясування того, хто ж справжній господар. Інша схема – ріелтор в оголошенні може вказати, що квартира від господаря. І вже по телефону розповідає, що він є родичем і просто допомагає продати житло. Вимогу грошей аргументує не тим, що це комісійні для ріелтора, а тим, що він є просто другом, який теж хоче заробити. Також природно, що ріелтор не стане розповідати про недоліки квартири. Тому краще переглядати квартиру, що вас цікавить, кілька разів і в різний час доби. Адже якщо сусіди п’яниці – вас запросять на ранковий перегляд. Якщо з квартири жахливий вигляд з вікна – вас запросять на перегляд ввечері.

Посилання на статтю : https://www.bitlex.ua/uk/blog/articles/post/yak_zahystyty_sebe_vid_rieltora_shahraya

ТОП 5 НАЙПРОСТІШИХ СПОСОБІВ ОБДУРИТИ ВАС НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

  1. Як правильно орендувати житло : нюанси і поради

Серед ріелторів популярний спосіб обману недосвідчених орендарів – взяти гроші за пошук житла, обіцяючи підібрати варіанти за обраними параметрами. До прикладу, переконують, що за такою ціною мають ряд пропозицій оренди в цікавому для вас районі, але то власнику не виходить зустрітись, то ще якісь причини. І за певну суму вони підберуть інші подібні варіанти. Але це навряд чи будуть варіанти, які влаштують вас. Повернути заплачені на початку гроші практично нереально.

Посилання на статтю : https://24tv.ua/yak_pravilno_orenduvati_zhitlo_nyuansi_i_poradi_n1108753

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОЧИТАТИ

  1. Чорні ріелтори – всі схеми і махінації на 2021 рік

Інформатори скидають ріелторам дані квартири, де нещодавно померла людина або давно не з’являлася вдома. Після цього створюється фальшиве доручення на розпорядження. За цією довіреністю викликають зломщика замків. Після цього чорні ріелтори підробляють довідки з ЖЕКу та інші потрібні для угоди документи. І вже через свого купленого нотаріуса квартира переоформляється на нового власника. Коли попередній господар або його родичі дізнаються про цю аферу, то по квартирі буде суд. А чорні ріелтори просто всіх кинули і заробили грошей.

Посилання на статтю : https://gethom.com/blog/%D1%87%D1%91%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%80%D0%B8%D1%8D%D0%BB%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B/

СУДОВА ПРАКТИКА ВЕРХОВНОГО СУДУ ЩОДО ШАХРАЙСТВА У СФЕРІ НЕРУХОМОСТІ

  1. Як «чорні» ріелтори людей розводять

Є схема, коли господар працює у парі з ріелтором. Вони здають квартиру на рік, клієнт оплачує перший місяць і комісійні. Через кілька днів приїжджає господар і каже, що до нього екстрено приїхали родичі, потрібно припинити співпрацю, і повертає гроші. Комісійні при цьому залишаються у ріелтора, ця сума ділиться з господарем. Деякі ріелтори-аферисти вимагають гроші за показ неіснуючої квартири. Ріелтор повідомляє : хочете заселитися у цю квартиру – забронюйте місце на перегляд квартири за 500 гривень. А далі телефон просто вимикається.

Посилання на статтю : https://wz.lviv.ua/article/377642-yak-chorni-rieltory-liudei-rozvodiat

ЧИТАТИ СТАТТЮ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *