Підробив один документ, знайшов некомпетентного нотаріуса – вкрав Вашу квартиру

Підробив один документ, знайшов неуважного нотаріуса – вкрав Вашу квартиру

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ДОКУМЕНТИ ПО НЕРУХОМОСТІ

Узагальнення судової практики щодо позбавлення права власності шляхом підроблення документів буде цікаве тим, хто має інтерес до питань шахрайств з нерухомістю, адже підроблення документів – найпоширеніший спосіб вчинення таких шахрайств.

СУДОВА ПРАКТИКА ВЕРХОВНОГО СУДУ ЩОДО ШАХРАЙСТВА У СФЕРІ НЕРУХОМОСТІ

  1. Як показує судова практика, для того щоб привласнити Вашу квартиру потрібні всього дві речі : підроблене свідоцтво про право власності на житло та некомпетентний нотаріус.

Вирок Харківського апеляційного суду у справі № 645/2169/18

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92915400#

Чоловік прибув до офісу приватного нотаріуса та представився власником квартири яка належить іншій людині, надавши приватному нотаріусу завідомо підроблений документ – свідоцтво про право власності на житло. Хоча нотаріуси мають доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, факт права власності чоловіка на квартиру не був додатково перевірений. В результаті, шахрай уклав договір купівлі-продажу вказаної квартири, додатково надавши звіт про оцінку квартири, та заробив на цій не хитрій махінації майже 1 000 000 грн. В своїй шахрайській діяльності чоловік також використовував підроблену довідку, видану комунальним підприємством «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» про обстеження квартири за іншою адресою та підтвердження права власності на вказане житло на підставі-свідоцтва про право власності.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ

  1. Два підроблені чоловіком підпист – і дружина залишається без «спільно нажитого»

Ухвала Одеського апеляційного суду у справі № 509/697/16-к

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93727354#

Свекор разом з сином позбавили невістку половину будинку нажитого в шлюбі, шляхом підроблення одного підпису. Чоловіки мали умисел на заволодіння половиною житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами. Житло було побудоване одним з чоловіків у шлюбі з потерпілою. Шахраї реалізували свій план шляхом підроблення підпису у заяві від імені жінки до Овідіопольського райсуду Одеської області та в журналі реєстрації нотаріальних дій нотаріуса про те, що жінка не заперечує про продаж частини будинку. Далі між свекром та сином було укладено договір купівлі-продажу цього будинку, після чого свекор звернувся до районного суду з позовом про визнання дійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності, відповідачем в якому вказав лише свого сина. Отримавши рішення суду, яким його позовні вимоги задоволено в повному обсязі, він зареєстрував на себе у КП «Овідіопольське РБТІ» право власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за адресою.

ТОП 5 НАЙПРОСТІШИХ СПОСОБІВ ОБДУРИТИ ВАС НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

  1. Шахрай підробив Ваш паспорт – вважайте що Вашу квартиру продано

Ухвала Дніпровського апеляційного суду у справі № 214/9296/15-к

https://reyestr.court.gov.ua/Review/89205699

Декілька осіб за попередньою змовою підробили паспорт власниці квартири, а згодом і виготовили підроблену довіреність від імені власниці на ім`я одного з них щодо продажу вищезазначеної квартири. Шахраї прибули до приміщення приватного нотаріуса, надали йому підроблені документи та уклали договір купівлі-продажу з посторонньою людиною. Таким чином, ошуканими виявилися і справжня власниця квартири, і новоспечений власник квартири, а шахраї поділили гроші між собою.

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОЧИТАТИ

ЧИТАТИ СТАТТЮ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

З повагою, авдокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *