ЗАЯВА ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО СУДОВОГО РІШЕННЯ

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО СУДОВОГО РІШЕННЯ

Даний зразок заяви про перегляд заочного судового рішення написаний жінкою, яка вважає судове (заочне) рішення незаконним. Суд при винесені рішення не в повному обсязі дослідив обставини справи так, як не взяв до уваги те, що в жиле приміщення за адресою реєстрації жінки, через зухвалу поведінку позивача, вона разом з дітьми змушена вселятися в судовому порядку. Суд виніс рішення (заочне) без належного повідомлення відповідача, надавши повну перевагу позивачу, який надав суду недостовірну інформацію, чим сфальсифікував фактичні обставини та проігнорував інтереси сім’ї, чим позбавив суд вжити заходи щодо примирення подружжя. Позивачка просить переглянути заочне рішення. 

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА З ПРИВОДУ СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦЯ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

СУДОВА ПРАКТИКА: СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ: СІМЕЙНІ СУПЕРЕЧКИ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО СІМЕЙНИХ ПИТАННЯХ

 

 

 

 

Заявник:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Деснянського районного суду м. Києва

пр-т Маяковського, 0,  м. Київ, 02225

 

ПІБ

00 вересня 0000 року народження

р.н.о.к.п.п.: __________

який зареєстрований за адресою:

Київська обл.,  смт. Гостомель, вул. Лугова, буд. 00

тел. ___________

е-mail: відсутній

адреса для кореспонденції:

02121, м. Київ, вул. Декабристів, буд. 0, оф. 00

 

по справі № __________

провадження № __________

 

за позовом

ПІБ,

0000 року народження, ІПН ___________,

який зареєстрований за адресою:

02232, м. Київ, вул. Закревського, буд. 0, кв. 00

тел.: __________

 

до

ПІБ,

0000 року народження, ІПН __________,

 

про розірвання шлюбу

 

 

З А Я В А

про перегляд заочного судового рішення

     Заочним рішенням Деснянського районного суду м. Києва від 00 листопада 0000 року задоволено вимоги позивача до мене про розірвання шлюбу.

00 вересня 0000 року лише після того, як моїм довірителем, в процесі підготовки позовної заяви про вселення мене та дітей до квартири за місцем нашої реєстрації, було отримано копію вищевказаного рішення суду мені стало відомо про розірвання шлюбу.

Ознайомившись з винесеним судовим (заочним) рішенням вважаю його не лише незаконним, а і передчасним і таким, яке не відповідає дійсним обставинам і таким, що грубо протирічить і порушує вимоги Цивільно процесуального законодавства та судочинства, а саме:

Відповідно до вимог ч.4 ст. 169 ЦПК України суд вправі вирішити справу лише у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином.

Згідно ч.1 ст.74 ЦПК України судові виклики здійснюються судовими повістками про виклик.

За таких обставин вважаю, що суд здійснив розгляд справи без належного повідомлення про час та місця розгляду справи мене як сторони у справі (відповідача), що є поважною причиною моєї неявки у судове засідання.

Як зазначено в змісті судового рішення, підставою задоволення позовних вимог на погляд суду є те, що сторони однією сім’єю не проживають, спільне господарство не ведуть.

Вважаю, що такі підстави не відповідають дійсності так, як наша сім’я через необхідність здійснення ремонту нашої нової квартири, отриманої на всіх членів (позивача разом із дружиною та дітьми), змушені були проживати за межами міста Києва. Цей факт добре відомий був позивачу, а тому моя адреса для кореспонденції не відповідає адресу зазначеному у позові.

Крім цього, суд не надсилав мені жодного листа, а лист отриманий мною у минулому році вміщав лише позовну заяву та копій свідоцтв про шлюб та копії про народження дітей. Але без будь-яких постанов суду чи повісток про виклик до суду.

Відповідно ст. 74 ЦПК України передбачено, що судова повістка про виклик повинна бути вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються, мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше ніж за три дні до судового засідання, а судова повістка-повідомлення – завчасно. Положення цієї частини не поширюються на випадки, передбачені абзацом другим частини третьої статті 191 цього Кодексу.

Також, отриманий мною вищевказаний лист, без будь-яких штампів чи знаків суду, був вручено мені кур’єрською доставкою на вулиці біля моєї роботи у вечірній час 00.00.0000 року (копія листа додається).

За таких обставин, я вважала, що позивач розігрує мене і не звернула на це увагу так, як він звертався до суду з таким позовом і відмовився від нього, справа                 № __________.

Разом з цим, суд при винесені рішення не в повному обсязі дослідив обставини справи так, як не взяв до уваги те, що в жиле приміщення за моєю адресою реєстрації, через зухвалу поведінку позивача, я разом з дітьми змушена вселятися в судовому порядку.

За таких обставин, суд виніс рішення (заочне) без належного повідомлення відповідача, надавши повну перевагу позивачу, який надав суду недостовірну інформацію, чим сфальсифікував фактичні обставини та проігнорував інтереси сім’ї, чим позбавив суд вжити заходи щодо примирення подружжя передбачені вимогами ч.1 ст.111 Сімейного кодексу України.

У зв’язку із тим, що лише 00 вересня 0000 року отримано (заочне) рішення суду мною не пропущено строки для подання заяви про перегляд заочного рішення (копія рішення додається).

Для підтвердження зазначених мною обставин до суду буде подано відповідні документами.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 228, 229 Цивільного процесуального кодексу України, –

 

ПРОШУ СУД:

  1. Переглянути заочне рішення Деснянського районного суду м. Києва від 00 листопада 0000 року у цивільній справі № __________ за позовом ПІБ до ПІБ про розірвання шлюбу.

 

     Додатки:

  • Квитанція про сплату судового збору.
  • Копія заочного рішення Деснянського районного суду м. Києва від 00.00.0000 р.;
  • Копія листа з приміткою «Кур’єрська доставка» з датою відправлення 00.00.0000 р.
  • Копія заяви – 2 прим.

 

 

„____” вересня 0000 року                                                                          ______________ ПІБ

Позовна заява про розірвання шлюбу

Судовий наказ (аліменти)

З повагою, адвокат по сімейним питанням і спорам ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *