СУДОВИЙ НАКАЗ (АЛІМЕНТИ)

ЗРАЗОК СУДОВОГО НАКАЗУ (АЛІМЕНТИ)

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО АЛІМЕНТІВ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Цей зразок судового наказу написаний суддею Ірпінського міського суду Київської області, після розгляду заяви про видачу судового наказу про стягнення аліментів. Відповідно до цього наказу з батька дитини буде стягнено аліменти на утримання дитини у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітку (доходу), щомісячно, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, та не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття. 

АДВОКАТ АЛІМЕНТИ КИЇВ

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ: СІМЕЙНІ СУПЕРЕЧКИ

СУДОВА ПРАКТИКА: СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПИ СІМЕЙНИХ ПИТАННЯХ

 

Категорія справи № __________ : Цивільні справи (до 00.00.0000); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; заявлено вимогу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину – однієї чверті, на двох дітей – однієї третини, на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку.
Надіслано судом: 00.00.0000. Зареєстровано: 00.00.0000. Оприлюднено: 00.00.0000.
Дата набрання законної сили: 00.00.0000
Номер судового провадження: не визначено

                                                                                                                    Справа № __________

Провадження по справі № __________

 

СУДОВИЙ НАКАЗ

Ірпінський міський суд Київської області

     “00” липня 0000 р. суддя Ірпінського міського суду Київської області ПІБ, розглянувши заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів, відповідно до ст.ст. 18180181183 СК України, ст.ст. 161167168 ЦПК України, –

Н А К А З У Ю :

     Стягнути з ОСОБА_2, місце проживання: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 на користь ОСОБА_1, місце проживання: АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер: НОМЕР_2 аліменти на утримання дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітку (доходу), щомісячно, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, та не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, починаючи з 00.00.0000 і до досягнення дитиною повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_3.

Судовий наказ в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.

Судовий наказ, після набрання ним законної сили, видати стягувачу.

Ірпінський міський суд Київської області повідомляє учасників справи про те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Роз’яснити боржнику, що згідно з ч.1 та ч. 7 ст. 105 ЦПК України зі змінами, внесеними згідно із Законом № 2037-VIII від 17.05.2017 р. не передбачено порядку скасування та оскарження цього судового наказу. Боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів.

Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів у справах про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок каліцтва чи іншого ушкодження здоров’я, втрати годувальника тощо може бути пред’явлено до виконання протягом усього періоду, на який присуджені платежі (відповідно до ст. 12 Закону України “Про виконавче провадження”).

 

Інформацію щодо справи можливо отримати за веб адресою:  http://www.reyestr.court.gov.ua/.

 

Суддя: ПІБ

Судовий наказ набрав законної сили “____” ______________ 20___ р.

Термін пред’явлення до виконання “____” ______________ 20___ р.

Судовий наказ видано стягувачу “____” ______________ 20___ р.

 

 

 

Назва судуЄдиний унікальний номер справиНомер провадженняДата надходженняСклад судуСторони споруПредмет позовуСтадія розгляду
ДатаНазва
Ірпінський міський суд Київської областіНачало формы

_________00

Конец формы

на цивільну справу (наказне провадження)

__________00.00.0000ПІБзаявник: ПІБ боржник: ПІБпро стягнення аліментів00.00.0000Розглянуто: заяву задоволено, судовий наказ видано

 

Позовна заява про розірвання шлюбу

Заперечення на позовну заяву по аліментах.

З повагою, адвокат по сімейним питанням ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *