ЗАЯВА ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО РІШЕННЯ ЩОДО КОМУНАЛЬНИХ БОРГІВ

Зразок заяви про перегляд заочного рішення коли рішенням стягнуто борг з попереднього власника, який продав квартиру

ЧИТАТИ ЗАЯВУ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Дана заява про перегляд заочного рішення написана у справі, коли стягнуто борг з особи, яка продала квартиру. Стягувачам не було з’ясовано, хто є попереднім власником, тому було стягнуто борг з особи, яка не має жодних зобов’язань перед ним.

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ. ЖИТЛОВІ СПОРИ ТА ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ

ЯКЩО НАРАХОВУЮТЬ КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ ПІСЛЯ ПРОДАЖУ КВАРТИРИ?

 

 

 

Заявник:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Дарницькогого районного суду м. Києва

Вул. Кошиця 5-А, м. Київ, 02068

 

Призвіще Імя По-батькові

Число місяць дата народження

р.н.о.к.п.п.: 00000000000

який зареєстрований за адресою:

 

тел. 000-000-00-00

е-mail: відсутній

адреса для кореспонденції:

02121, м. Київ, вул. Декабристів, буд. 3, оф. 602

 

по справі № 000/00000/21

провадження № 0/000/0000/00

Суддя Коренюк А.М.

 

за позовом

Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго») що є правонаступником Публічного акціонерного товариства «Київенерго»

 

до

Призвіще Імя По Батькові,

 

про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З А Я В А

про перегляд заочного судового рішення

   Заочним рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 00 березня 2022 року задоволено вимоги позивача до мене про стягнення заборгованості за надані житлового-комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Дане судове рішення я отримала 00.07.2022 року.

   Належно засвідчена копія конверту та роздруківки трекінгу відправлення до заяви про перегляд про перегляд заочного судового рішення додається.

Ознайомившись з винесеним судовим (заочним) рішенням вважаю його не лише незаконним, а і передчасним і таким, яке не відповідає дійсним обставинам і таким, що грубо протирічить і порушує вимоги Цивільно процесуального законодавства та судочинства, а саме:

Відповідно до статті 280 Цивільного процесуального кодексу України Суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов:

1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання;

2) відповідач не з’явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин;

3) відповідач не подав відзив;

4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

   Жодного повідомлення про розгляд справи я не отримувала про що свідчать матеріали даної судової справи.

За таких обставин вважаю, що суд здійснив розгляд справи без належного повідомлення про час та місця розгляду справи мене як сторони у справі (відповідача), що є поважною причиною моєї неявки у судове засідання.

Як зазначено в змісті судового рішення, підставою задоволення позовних вимог на погляд суду є те, що відповідач є власником/мешканцем квартири № 0 по пров. Геофізиків, 00 в м. Київ, отримує послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, оскільки квартира №00 підєднана до внутрішньобудинкової системи теплопостачання, при цьому не виконує зобовязання по їх оплаті, чим спричинив позивачу, який є організацією, що забеспечує даний будинок в частині надання вказаних послуг, матеріальні збитки у вигляді недоотримання у повному обсязі плати станом на 01.06.2021 року, яка складається із таких складових: 00000 грн. 38 коп. – заборгованість за послуги централізованого опалення, 0000 грн. 76 коп. – заборгованість за постачання гарячої води.

Також в судовому рішення зазначено що підлягає стягненню сума заборгованості за спожиті послуги з 01.05.2018 централізованого опалення та/або централізованого постачання гарячої води – 00000 грн. 00 коп. та сума заборгованості за спожиті до 00.00.2018 року послуги централізованого опалення та/або централізованого опалення та/або централізованого 000 340 грн. 00коп..

Згідно матеріалів справи всі борги виникли до 00.00.0000 року.

Вважаю, що такі підстави не відповідають дійсності оскільки відповідно до договору купівлі, серія та номер: 000, виданий 00.00.0000 року право власності на дану квартиру належить Призвіще Імя По-Батькові теперішнього власника.

   Копія належно посвідченого купівлі продажу даної квартири та належно посвідченої інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна додаються.

За таких обставин, суд виніс рішення (заочне) без належного повідомлення відповідача, надавши повну перевагу позивачу, який надав суду недостовірну інформацію, чим сфальсифікував фактичні

У зв’язку із тим, що лише 08 липня 2022 року мною отримано (заочне) рішення суду, у день його проголошення мною його не отримано, бо жодним чином про розгляд даної справи мені було невідомо,  я маю право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд.

Відповідно до статті 284 Цивільного процесуального кодексу учасник справи, якому повне заочне рішення не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд – якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Також я маю право поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд у звязку з проговошення воєнного стану в Україні.

У зв’язку із розглядом справи у разі необхідності мною можуть бути понесені додаткові витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 10000,00 гривень. Мною не вживалися заходи забезпечення доказів або позову до подання цієї заяви, а також не вживалися заходи досудового врегулювання спору.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 284, 85 Цивільного процесуального кодексу України, –

ПРОШУ СУД:

  1. Поновити пропущений строк на подання заяви про його перегляд заочного рішення Дарницького районного суду м. Києва від 01 березня 2022 року, яким задоволено вимоги позивача до мене про стягнення заборгованості за надані житлового-комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.
  2. Переглянути заочне рішення Дарницького районного суду м. Києва від 00 березня 2000 року у цивільній справі № 000/000/00 за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»), що є правонаступником публічного акціонерного товариства «Київенерго» до білої Людмили Василівни про стянення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.
  3. Судові витрати покласти на позивача.

Додатки:

  • Квитанція про сплату судового збору.
  • Копія заочного рішення Дарницького районного суду м. Києва від 00.00.00000 р.;
  • Належно засвідчена копія руздруківки трекінгу відправлення з сайту Укрпошти.
  • Належно засвідчена копія конверту про отримання.
  • Копія належно посвідченого купівлі продажу квартири
  • Копія належно посвідченої інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна додаються.
  • Копія заяви – 2 прим.

 

„____” липня 2022 року                                                                                  ______________ Призвіще та ініціали

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА (ПРО УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У КОРИСТУВАННІ ЖИТЛОВИМ ПРИМІЩЕННЯМ)

Особисте: ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО СТЯГНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *