Юрист: чому його послуг бояться?

Консультація: Чому люди бояться юристів?

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Юридичні послуги у місті Київ…

Хто такий Юрист – це людина, яка здобула освіту в області правознавства і юриспруденції. Професія юриста вважається однією з найстародавніших і престижних. Юристи завжди відрізнялися красивою мовою, умінням грамотно і витончено виражати свою думку, а також інтелігентністю і високою моральністю. Я, вважаю що професія юриста не тільки про закони і папери, це передусім ще професія про людські взаємини. Вони захищають інтереси громадян, які звернулися за допомогою служать закону, людям, своїй справі. На сьогоднішній день професія юриста залишається однією з найпрестижніших і почесних.

Які причини «чому люди бояться юристів»?

На сьогоднішній день існує багато юридичних установ приватних, державних, різна цінова політика щодо юридичних послуг. Думки людей розбігаються щодо цього питання більшість людей все таки  ставляться до юридичних послуг як до норми, що без їхньої консультації, допомоги не справляться. Інших людей юристи насторожують. Розглянемо декілька причин щодо цієї проблеми:

1.Недовіра до представника юридичної установи, страх зради можливо у людини вже були пригоди з юристами, або навіть з людьми.

  1. Страх не отримати бажаний результат.

Ситуації, коли клієнт не розуміє того, за що він платить. Часто клієнти запитують про гарантії отримання позитивного рішення суду. Тобто звертаючись до юриста для вирішення проблеми, клієнт думає що він платить за отримання рішення суду на його користь. Однак це помилкове розуміння. Оскільки юрист не відповідає за «особистий розсуд» судді при розгляді спору. Юрист може гарантувати лише максимально якісну роботу зі свого боку: якісну підготовку документів відповідно до закону, якісне представництво в суді, якісне і відповідальне вчинення будь-яких дій в інтересах клієнта, що максимально забезпечить клієнту ймовірність винесення рішення суду на його користь. Але особистий розсуд судді – це той ризик, який юрист контролювати не може.

  1. Страх отримати неякісну юридичну допомогу, сумніви щодо його професійної кваліфікації.

  2. Страх неадекватної вартості юридичної допомоги.

Ситуація, коли клієнту дорого, але він не усвідомлює складність і масштабність своєї проблеми, наслідки, якщо її не вирішити вчасно, а також той тягар, який він звалює на плечі юриста, який перекладає проблему клієнта повністю на себе. Нерозуміння клієнтів трудомісткості рішення його проблемної ситуації.

  1. Людина боїться не отримати юридичну допомогу.

Наприклад ситуації, коли людина оплачує роботу юриста, а в результаті не отримує юридичної допомоги взагалі. Випадки шахрайства з боку юристів, юридичних фірм. Коли юристи зникають з грошима клієнта.

  1. Страх перед державою, його органами та законом.

Ситуації, коли клієнти не вирішують свою проблему, побоюючись, що якщо вони звернуться до суду або правоохоронних органів для захисту своїх прав, обвинуваченими стануть в результаті саме вони. І в місце їх кривдників, наприклад, в тюрму посадять їх самих. Або суд, замість порушника закону, покладе сплату боргу на них. Страх, що з людини зроблять крайнього. Страх продажності і пасивності судової системи і державних органів.

  1. Страх перед законом і судом, якщо людина скоїла злочин.

  2. Страх програшу:

Ситуації, коли клієнти, не знаючи своїх прав, законних можливостей, думає, що шансів позитивного вирішення ситуації у нього немає. Що його проблема настільки складна і її неможливо вирішити. Хоча насправді проблема виявляється не такою складною. І клієнт через відсутність правових знань, посилює її і створює негативні образи.

Отже, ми розглянули вищенаведені причини чому у людей виникає страх звертатися за послугами до юристів. На мою думку  людині не потрібно боятися юридичних компаній, так як вони захищають права та інтереси громадян, які звернулися за допомогою. Людині важливо знати, що існує багато надійних високопрофесійних юридичних компаній (наприклад “ДОМПРАВО”) до яких можна звернутися за консультацією, юридичною послугою і заключити з ними договір.

Юридична консультація: нерухомість, спадкування, сімейні питання.

Судова практика: Житлові, сімейні, спадкові спори.

Зразки позовних заяв по питаннях сімї, спадкування, та житлове.

Чому люди бояться юриста на російській…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *