Соціальні проблеми після розлучення…

Неюридичні соціальні проблеми після розлучення (розірвання шлюбу).

Інформація щодо розлучення актуальна станом на 2022 рік

Дана консультація написана неюристом, на завдання юриста, які соцальні проблеми відбуваються після розлучення.

Юридичні послуги (адвокат, юрист) — розлучення (розірвання шлюбу).

Жодна людина при здоровому розумі й твердій пам’яті не бажає, щоб у його житті відбулося розлучення, адже він чи вона не вступає в шлюб, думаючи, що його життя стане гірше. Кожен сподівається розділити всі прикрощі та радості з іншою людиною, розраховує на емоційну підтримку, взаєморозуміння. Однак розлучення в житті все ж таки трапляється. І статистика розлучень тут не втішна.

На сьогодні розлучення являється одною з найскладніших соціальних  проблем в майже усіх сучасних суспільствах, Україна також не стала виключенням. За статистикою в Україні за рік розлучається близько 200 тисяч пар в той час як реєструється близько 500 тисяч в тому числі і повторних шлюбів. Якщо порівняти статистику 90-х років і сьогодення, то кількість розлучень зросла майже вдвічі.

Юридична консультація всі нюанси розірвання шлюбу (розлучення).

При розлученні вирішується якась одна проблема, але вона породжує безліч інших: як пояснити дитині, чому розлучилися; як навчитися жити поза шлюбом; як пережити саме розлучення; як звикнути жити на самоті. Жінка після розлучення вирішує питання, як відразу стати самостійною, а чоловік після розлучення бачить, що здобута свобода часто виявляється зовсім не тим, чого він, власне, чекав.

РОЗЛУЧЕННЯ КИЇВ ПІД КЛЮЧ (ВСЕ ВКЛЮЧЕНО).

Існує безліч причин чому шлюби розпадаються, але ми перечислимо на мою думку основні:

 • Мені здається, найчастіше причиною розлучення є зрада, невірність подружжя.

 • “Не зійшлись характерами” таке пояснення причини розірвання шлюбу стало поширеним і звичним.

 • Незадоволеність матеріальними, житловими і побутовими умовами.

 • Втручання третіх осіб.

 • Пияцтво і алкоголізм одного із подружжя.

 • Часті конфлікти між подружжям, бійки.

 • Відсутність фізичної близькості.

 • Нездатність когось із подружжя мати дітей, часто є причиною розлучення.

 • Різні інтереси і т.д.

ПОЗОВ ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ В СУД ОНЛАЙН.

Соціологи виявили, що найчастіше розлучаються:

 • Діти розлучених батьків;

 • Ті хто вступають у шлюб в ранньому віці;

 • Подружжя так званих змушених шлюбів (наприклад з дошлюбною вагітністю);

Після розлучення сім’ї з’являється багато соціальних проблем, наслідків: 1.Розпад сім’ї негативно і важко позначається на морально-емоційному стані дітей. Найчастіше внаслідок розлучення страждають саме діти. Колишнє подружжя часто налаштовують дитину один проти одного, в результаті чого у дитини з’являється агресивність, недружелюбність, пригніченість, образа, негативна поведінка і т.д.

2.Збільшується кількість неповних сімей у яких дитина виховується одним із батьків.

3.Більша частина розлучених чоловіків і жінок тривалий час не мають загалом змоги чи бажання вступити у повторний шлюб. Із зростанням кількості розлучень, зросло число людей які не бажають після розлучення вступати у повторний шлюб.

4.Після розлучення людина починає вести себе в протиріччі з загальноприйнятими нормами, намагаючись угамувати своє горе в пияцтво або компенсувати втрату сім’ї, починає вести непристойний спосіб життя.

5.Погіршується психологічний стан обох колишнього подружжя. Незалежно хто ініціатор, найближчі роки після розлучення відчувають виражені негативні почуття один до одного.

6.Розлучені жінки – матері зіштовхуються з безліччю додаткових проблем, а саме: економічні труднощі, дефіцит часу, відчуття недовіри і засудження з боку суспільства. Зниження трудової активності.

7.Висока ймовірність нервових стресів, психічних розладів. Наслідки стресу дуже різноманітні: загострення хронічних захворювань, головний біль, підвищена втомлюваність, хронічна втомлюваність, поганий настрій, небажання жити.

8.Низька народжуваність (можливості дітонародження розлучених жінок залишаються нереалізованими, що негативно впливає на процеси розширеного відтворення населення).

Висновок: Розлучення – серйозна соціальна проблема, в даний час розпадається кожен третій шлюб. Мотивів для розлучення, як життя показує багато. Внаслідок чого виникає безліч соціальних наслідків і проблем. І більш за все і найчастіше після розлучення страждають діти (якщо вони є).

Судова практика по сімейним спорам.

Позовні заяви: розлучення та інші сімейні питання.

Соціальні проблеми після розлучення на російській….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *