Позовна заява про розлучення онлайн.

Позовна заява (позов) щодо розлучення (розірвання шлюбу) онлайн.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВСІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО РОЗЛУЧЕННЯ (РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ) В УКРАЇНІ.

Переваги написання позовної заяви  про розлучення онлайн,ціна повної заяви, термін написання позову про розірвання шлюбу, порядок та умови отримання послуги “позов розлучення онлайн”, відгуки щодо даної юридичної послуги адвоката.

Переваги написання позовної заяви онлайн:

Скориставшись даною юридичною послугою онлайн ви економити час і гроші.

ДОПОМОГА АДВОКАТА В КИЄВІ ЩОДО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ.

Що входить в послугу позовна заява про розлучення онлайн?

В дану послугу входить, консультація з приводу розлучення по телефону, написання позовної заяви, підготовка всіх додатків до суду з приводу розлучення, проплата судового збору, відправка позовної заяви про розлучення до суду. У разі необхідності передача відправленої позовної заяви до суду клієнту.

Вартість послуги “позовна заява розлучення онлайн”?

Вартість вище наведених послуг щодо написання позовної заяви онлайн складає 1500 грн. Додатково оплачується судовий збір. В разі необхідності доставки позовної заяви клієнту додатково сплачується судовий 200 грн. Хоча всі дані документи можливо клієнту переслати за допомогою інтернету.

ВСІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ.

Порядок розрахунків за позовну заяву онлайн?

Клієнт сплачує судовий збір та аванс у розмірі 500 грн за реквізитами, які будуть надані.

після підготовки позовної заяви з додатками (з сплатою судового збору), доказом може бути фотографія по вайберу, тощо оплачується решта суми. Після цього позовна заява з комплектом документів відправляється до суду. Клієнту надсилається копія квитанції про відправлення позовної заяви про розірвання шлюбу.

АДВОКАТ СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ У МІСТІ КИЄВІ.

Щодо підпису на позові про розлучення, замовленої онлайн?

Необхідності власноручно підпису на позовній заяві про розлучення немає, оскільки із суду до Вас і так приєднання повістка, щодо розгляду справи про розлучення. І відповідно позивач у справі про розірвання шлюбу або його адвокат буде зобов’язаний явитися до суду і підтримати позовні вимоги. Тому ми за вашим усним дорученням (прямої заборони на це у законодавстві України немає, поставимо приблизно Ваш підпис в позові.

Щодо документів, які потрібно додати до позову?

за допомогою вайберу, інших електронних засобів Ви надішлете нам необхідні копії документів, копій достатньо, і ми скомпонуємо позов і відправимо до суду.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМІСТЬ, СІМЕЙНІ СПОРИ.

Відгуки щодо послуги ‘Позовна заява про розлучення онлайн”:

Дану послугу пропонуємо з травня 2019 року. Відгуки будуть проявлятися на сайті. Але сам порядок розрахунків унеможливлює можливість недоброчесних дій наших юристів та адвокатів по розлученню.

ПОЗОВВНА ЗАЯВА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ ОНЛАЙН. РОСІЙСЬКА МОВА.

З повагою ЮК ДОМПРАВО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *