Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК OASIS

Замовник будівництва ЖК OASIS ТОВ «ІНТЕРСТРОЙ ГРУП» суди та проблеми станом на 05.01.2022 року.

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Юридична інформація по новобудовам міста Київ..

Поради юриста з приводу купівлі квартир в новобудовах…

Послуги юриста при купівлі квартир у новобудовах…

Суди забудовники новобудови міста Києва….

Інформація актуальна станом на 2022 рік

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

  1. Замовник будівництва ЖК ТОВ “ІНТЕРСТРОЙ ГРУП” звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом до Комунального підприємства “Дирекція будівництва шляхово  транспортних споруд м. Києва” про стягнення збитків в сумі 77  188  458,00 грн. В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що внаслідок проведення вказаних будівельних робіт було спричинено пошкодження та приведено у непридатний для нормальної експлуатації стан майновий комплекс, придбаного ТОВ “ІНТЕРСТРОЙ ГРУП” на підставі договору купівлі-продажу від 05.11.2015.

6 червня 2018 року Господарський суд міста Києва задовольнив частково позовні вимоги та стягнув з Комунального підприємства “Дирекція будівництва шляхово       транспортних споруд м. Києва на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “ІНТЕРСТРОЙ ГРУП” шкоду в розмірі 80  668 249 грн. та судовий збір в сумі 223 535,15 грн.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/74600473

  1. Замовник будівництва ЖК ТОВ “ІНТЕРСТРОЙ ГРУП”, Товариства з обмеженою відповідальністю «Архіматика», Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфабуд Комплект» до треті особи: Державної архітектурно-будівельної інспекції України Товариство з обмеженою відповідальністю «Лендстайл» Міністерство культури, молоді і спорту України про визнання протиправними та скасування рішень.

02 квітня 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив задовольнити позовні вимоги повністю та визнав противними і скасував рішення.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/88549224

 

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Poetica

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Берег Дніпра

З повагою, юристи по перевірці новобудов у місті Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *