Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Poetica

Замовник будівництва ЖК Poetica ТОВ «Таун Ленд Компані» суди та проблеми станом на 05.01.2022 року.

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Юридична інформація по новобудовам міста Київ..

Поради юриста з приводу купівлі квартир в новобудовах…

Послуги юриста при купівлі квартир у новобудовах…

Суди забудовники новобудови міста Києва….

Інформація актуальна станом на 2022 рік

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридична інформаційно-аналітична компанія “ЮНІС “РІ ГРУП” звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю “Таун Ленд Компані”, Товариства з обмеженою відповідальністю “Стандарт Констракшн”, Публічного акціонерного товариства “Транспортник” та Київської міської ради про встановлення земельного сервітуту.

03 лютого 2020 року Господарського суду міста Києва ухвалив повернути Товариству з обмеженою відповідальністю “Юридична інформаційно-аналітична компанія “ЮНІС “РІ ГРУП” позовну заяву і додані до неї документи у зв`язку з її відкликанням позивачем.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/87395485

 

  1. Замовник будівництва ЖК Poetica Товариства з обмеженою відповідальністю “ТАУН ЛЕНД КОМПАНІ” подало позов до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

10 вересня 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва повністю задовольнив позов Товариства з обмеженою відповідальністю “ТАУН ЛЕНД КОМПАНІ”,  визнав протиправним та скасував податкові повідомлення – рішення Головного управління Державної податкової служби у м. Києві від 21 грудня 2020 року №0175000701, №01744990701, 01744980701.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99973334

 

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю   “Юридична інформаційно-аналітична компанія “Юніс Рі Груп ” звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Таун Ленд Компані”, Товариства з обмеженою відповідальністю “Стандарт Констракшн”, Публічного акціонерного товариства “Транспортник” про усунення перешкод у користуванні орендованим майном шляхом заборони Відповідачам чинити перешкоди Товариства з обмеженою відповідальністю   “Юридична інформаційно-аналітична компанія “Юніс  “Рі Груп “в користуванні орендованим приміщенням літера Л по вул.. Дегтярівській,25-А в м. Києві, але не виключно, з правом заїзду та тимчасової зупинки транспортних засобів працівників/співробітників/клієнтів Позивача, вільного проїзду/виїзду та проходу  в будь-який час доби.

18 лютого 2020 року Господарський суд міста Києва залишив без розгляду позов Товариства з обмеженою відповідальністю   “Юридична інформаційно-аналітична компанія “Юніс  Рі Груп ” про усунення перешкод у користуванні орендованим майном.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/87734676 

 

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Берег Дніпра

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Terracotta

З повагою, юристи з питань перевірки новобудов у місті Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *