Розлучення до досягнення дитиною одного року.

Розлучення до досягнення дитиною одного року – консультація юриста.

Інформація щодо розлучення актуальна станом на 2022 рік

 Що робити, якщо Ви із Вашим чоловіком або дружиною вирішили розлучитися, але у Вас є спільні діти до одного року? відповіді на запитання, які найчастіше задають юристам та адвокатам по сімейним справам.

ВСІ ЮРИДИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО РОЗЛУЧЕННЯ (РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ) В УКРАЇНІ.

Дана консультація буде цікава для осіб, які перебувають у зареєстрованому шлюбі між собою, мають малолітніх дітей яким ще не виповнилося одного року та мають намір розлучитися. Тут ви знайдете відповіді досвідченого та кваліфікованого адвоката на наступні питання:

  • Чи можливо розірвати шлюб між подружжям, якщо у них с спільні діти до одного року?

АДВОКАТ ПОСЛУГИ РОЗЛУЧЕННЯ КИЇВ.

  • Які шляхи вирішення даної ситуації є?

  • Якими нормами законодавства регулюється це питання?

  • Скільки часу може тривати судовий процес?

  • Які докази потрібні для суду?

ОФОРМЛЕННЯ РОЗЛУЧЕННЯ ПІД КЛЮЧ.

Що робити якщо чоловік з дружиною перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають намір розірвати шлюб, але мають дітей до одного року?

Якщо Ви із дружиною/чоловіком перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте намір розлучитися, але у Вас є спільні діти яким менше одного року, Ви можете звернутися до суду із спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу. До заяви потрібно додати обов’язково договір між батьками про проживання, виховання та сплату аліментів на дітей.

Дана заява подається до суду за місцем реєстрації одного з подружжя у порядку окремого провадження.

НАПИСАННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ОНЛАЙН….

 Які шляхи вирішення даної ситуації є? Чи може суд відмовити у задоволенні заяви по розірвання шлюбу?

Єдиним вирішенням спірної ситуації є рішення суду про розірвання шлюбу. Причинами із яких суд може відмовити у задоволенні Вашої заяви може бути невідповідність поданих Вами даних, та відсутність згоди у самому судовому засіданні.

Якими нормами законодавства регулюється це питання?

Дане питання регулюється Сімейним кодексом України, а саме ст. 109 , де вказано, що подружжя яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей

 Скільки часу може тривати судовий процес?

Орієнтовно місяці два три, оскільки фактично спору не існує, але завжди потрібно враховувати такі обставини як свята та можливу планову відпустку судді.

 Коли вважається, що шлюб між подружжям розірвано?

Шлюб між подружжям, вважається розірваним на момент винесення суддею рішення про розірвання шлюбу.

Які документи потрібні для суду?

Для вирішення питання про розірвання шлюбу до суду потрібно подати наступні документи: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей та договір про участь у вихованні дітей та розмір сплати аліментів та квитанцію по сплату судового збору.

 Що робити із рішенням суду про розірвання шлюбу?

Рішення суду про розірвання шлюбу потрібно зберігати нарівні з іншими офіційними документами, оскільки саме рішення суду про розірвання шлюбу є єдиним документом що підтверджує Ваш теперішній цивільний стан. У випадку якщо Ви втратите рішення суду, Ви завжди зможете отримати його повторно у судді.

Розлучення в судовому порядку, коли є дитина до одного року. Російська мова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *