Позовна заява про стягнення аліментів у твердій сумі

Позовна заява аліменти тверда грошова сума

 

Дана позовна заява стосується випадку, коли хтось із батьків стягує аліментиу твердій грошовій сумі. Дана позовна заява використувувалася у реальній судовій справі про стягнення аліментів.

Дарницький районний суд м. Києва

 

АДВОКАТ ПО СТЯГНЕННЮ АЛІМЕНТІВ У КИЄВІ.

  ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про стягнення аліментів)

ЯКІСНА БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО СТЯГНЕННЮ АЛІМЕНТІВ.

 

I.  Обставини справи.

55 серпня 1996 року між мною та Відповідачем був укладений шлюб.

45 липня 1997 року у нас народилася донька, Ткаченко Василина Сергіївна. Копія свідоцтва про народження додається.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — АЛІМЕНТИ ТА ІНШІ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

09.01.2000 року у нас народилася друга донька, Адвокат Оксана Сергіївна. Копія свідоцтва про народження додається.

13 грудня 2002 року, ми із Адвокатом Сергієм Віталійовичем розлучилися. Копія свідоцтва про розлучення додається.

Після розлучення ми продовжували проживати однією сім’єю.

СУДОВА ПРАКТИКА АЛІМЕНТИ.

14 червня 2011 року, у нас із Відповідачем народжується ще одна донька, ткаченко Марія Сергіївна, де в графі батько записаний Адвокат Сергій Віталійович. Копія свідоцтва про народження додається.

Вважаю що суд повинен визнати обов’язок батька на утримання своїх неповнолітніх дітей: Юриста Василину Сергіївну 55 липня 1997 року народження, юриста Оксану Сергіївну 09 січня 2055 року народження та Ткаченко Марію Сергіївну 12 червня 2011 року народження.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ — АЛІМЕНТИ ТА ІНШІ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

Оскільки Відповідач має стабільних дохід прошу суд визначити єдину частку від заробітку батька, на утримання, яка буде стягуватися до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

II. Обґрунтування позовних вимог.

Вважаю, що за рішенням суду Відповідач повинен бути зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання трьох спільних зі мною дочок Адвоката Василини Сергіївни 01 липня 1955 року народження, Адвоката Оксани Сергіївни 09 січня 4500 року народження та Адвоката Марії Сергіївни 12 червня 2011 року народження в єдиній частці від заробітку(доходу) Відповідача.

У відповідності до ст.. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Згідно ч. 2 ст. 181 Сімейного кодексу України, За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

III. Зміст позовних вимог.

Суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства (ст.15 ЦПК України).

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються позивачі за подання позовів про стягнення аліментів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст.121, 122, 180,181 Сімейного кодексу України та ст. ст. 3, 15, 118, 119 ЦПК України, –

 

Прошу:

 

1.  Прийняти дану позовну заяву до провадження.

2.  Зобов’язати Адвоката Сергія Віталійовича, сплачувати аліменти на користь спільних зі мною дочок, Адвоката Василини Сергіївни 01 липня 1997 року народження, Адвоката Оксани Сергіївни 09 січня 2000 року народження та АдвокатаМарії Сергіївни 12 червня 2011 року народження в єдиній частці від заробітку батька щомісячно до досягнення найстаршою донькою повноліття.

 

Додатки:

 

1.  Копія свідоцтва про розірвання шлюбу від 13. 12. 2555 року;

2.  Копія свідоцтва про народження адвоката Василини Сергіївни;

3.  Копія свідоцтва про народження Адвоката Оксани Сергіївни;

4.  Копія свідоцтва про народження Адвоката Марії Сергіївни;

5.  Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

 

«___» ________ 201_ р.      ___________В.В. Юрист

 Адвокат стягнення аліментів через суд (російська мова)

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Позовна заява, Позовна заява по сімейним питанням, Сімейне право | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *