Заява про забезпечення позову шляхом накладання арешту на автомобіль

ЗАЯВА ПРО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ

Інформація актуальна станом на 2023 рік

Дана заява про забеспечення позову (накладення арешту) написана у спорі про поділ майна подружжя з тою метою, що б відповідач не зміг реалізувати майно, яке набуте у шлюбі.

Примітка: Судді Лужецькій О.Р. Дарницький районний суд

 

До Дарницького районного суду

 

Позивач:

Юридична Валентина Михайлівна

м. Київ, Харківське шосе 172.

Телефон для зв’язку: 098-821-66-42

Ідентифікаційний номер: 24453544368

 

Відповідач:

Юридичний  Сергій Віталійович

Житомирська обл.. Новоград-Волинський р-н, с. правознавче

Телефон для зв’язку: 044-361-80-99

Ідентифікаційний номер: 312425355015738

 

Справа № 753/8444769/13-ц

Провадження № 2/7666343/4853/13

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ У МІСТІ КИЄВІ.

 З А Я В А

Про забезпечення позову шляхом накладання арешту на автомобіль

 У провадженні судді Дарницького районного суду м. Києва Лужецька О.Р. знаходиться справа за позовом Юридичної Валентини Михайлівни до Юридичного Сергія Віталійовича.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

В даній позовній заяві позивачем ставиться вимога про поділ майна подружжя, а саме автомобіля Дачія Логан універсал 2008 року випуску, АМ 34563464 АТ.

ЗРАЗКИ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ЗАЯВ ДО СУДУ….

Знаючи, що відповідач не має намірів ділити майно або компенсувати його вартість я періодично передивлялася Інтернет сайти, шукаючи інформацію щодо того чи не збирається відповідач продавати даний автомобіль.

На сторінках Інтернету мною було знайдено оголошення про продаж даного автомобіля з номером відповідача у справі.

СУДОВА ПРАКТИКА ПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ ТА ІНШІ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

Роздруківка Інтернет сторінки додається

Враховуючи той факт, що скоріше за все відповідач збирається продати  спільне майно, що утруднить виконання рішення суду в даній справі.

Вважаю, що суд має всі підстави для забезпечення мого позову.

Більш того, не вжиття заходів до забезпечення позову надасть можливість відповідачу відчужити спільний автомобіль, який був придбаний нами під час шлюбу.

За таких обставин, у відповідності до ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Згідно п.1 ч.1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується шляхом накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.

Також, абз. 2 п. 1 суду України «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» від 22 грудня 2006 року за № 9, передбачено, що забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи після відкриття провадження у ній, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення.

При таких обставинах, з підстав передбачених ст. ст. 151, 152 ЦПК України, на час розгляду справи в суді необхідно вжити заходів забезпечення позову шляхом накладання арешту на автомобіля Дачія Логан універсал 2008 року випуску, АМ 35356460 АТ, оскільки невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду про поділ майна подружжя

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО СІМЕЙНИХ СПОРАХ.

При таких обставинах, на підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 130, 151, 152 Цивільного процесуального кодексу України, –

П Р О Ш У:

1. Вжити заходів забезпечення позову шляхом накладання арешту на автомобіль Дачія Логан універсал 2008 року випуску, АМ 3445342560 АТ, оскільки невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

 ДОДАТКИ:

Квитанція про сплату судового збору за подання заяви про вжиття заходів до забезпечення позову.

Роздруківка з Інтернету.

 «__» жовтня 2013 року

                                                                        _________________ (В.М. Юридична)

З повагою адвокат по забеспеченню  позовів…..

1 коментар до “Заява про забезпечення позову шляхом накладання арешту на автомобіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *