ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЧИНЕНЕ ПРАВОВПОРУШЕННЯ

ЗРАЗОК ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЧИНЕНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖЛИВО ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ДАНОГО ЗАПИСУ

Зразок повідомлення актуальний станом на 2021 рік

Цей зразок повідомлення про вчинення правопорушення написаний внуками (єдиними спадкоємцями за законом) померлого чоловіка, оскільки на день посвідчення заповіту, паспорт спадкодавця перебував у особи на користь якої складався заповіт. Існує велика вірогідність того, що невстановлені особи ввели в оману приватного нотаріуса при посвідченні заповіту, пред’явивши оригінал паспорта спадкодавця, а замість нього міг бути присутній інший чоловік похилого віку.

АДВОКАТ В КИЄВІ ПО СПАДКОВИХ СПОРАХ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПАДКОВІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО СПАДКУВАННЮ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ СПАДКОВІ ПИТАННЯ

СУДОВА ПРАКТИКА СПАДКОВІ ПИТАННЯ

Ніжинський відділ поліції ГУ НП

України у  Чернігівській області

16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,

вул. Московська, 00.

ПІБ, 0000 р.н.,  адреса проживання

08300, Київська обл., м. Бориспіль,

вул. Польова, буд.00, тел. __________

 

 

Повідомлення

про вчинене кримінальне правопорушення

( в порядку ст.214 КПК України)

     00 червня 0000 року помер мій дід ПІБ, 0000 р.н., який мешкав у кв.0 буд.№0 по вул. Якіра у м. Ніжин Чернігівської області (копія свідоцтва про смерть додається).

Я з моєю сестрою – ПІБ (проживає за адресою Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 00, кв.00, тел. _________) є єдиними спадкоємцями за законом.

В зв’язку з цим, 00 липня 0000 року ми звернулись до приватного нотаріуса Ніжинського міського нотаріального округу Чернігівської області Турчин А.М. (м. Ніжин, вул. Московська, 00, кв. 0, тел.: (________) про відкриття спадкової справи.

Однак, нотаріус повідомила, що ми не можемо спадкувати за законом, оскільки 00 серпня 0000 року приватним нотаріусом Ніжинського міського нотаріального округу Чернігівської області ПІБ (м. Ніжин, вул. Шевченка, 00) було посвідчено заповіт складений від імені ПІБ на все його майно, яке залишиться після його смерті, на користь сусідки мого померлого діда –  ПІБ, яка проживає м. Ніжин, вул. Якіра, буд. 00.

 

00 серпня 0000 року під час розмови з соціальним робітником Територіального центру соціального обслуговування Ніжинської міської ради (м. Ніжин, вул. Шевченка, 00) – ПІБ, яка здійснювала догляд за моїм дідом ПІБ, я дізнався, що 00 серпня 0000 року – день коли нотаріусом було посвідчено заповіт, ПІБ ні куди з дому не виходив, до нотаріуса не їздив та ні до цього дня, ні після не казав, що він збирається чи був у нотаріуса. В зв’язку з чим, я попросив її викласти вказані обставини письмово – копія пояснень додається.

При цьому слід зазначити, що станом на 00 серпня 0000 року – дату посвідчення заповіту, паспорт ПІБ, від чого імені складався заповіт, перебував у ПІБ, особи на користь якої складався заповіт, а саме:

00 вересня 0000 року наша мати ПІБ заїхала провідати діда і він поскаржився їй, що відразу після нашого останнього візиту на початку серпня 0000,   сусідка ПІБ, яка проживає у буд.№00 по вул. Якіра, прийшла до нього і викрала його паспорт громадянина України, а також деякі меблі.

В зв’язку з цим, наша мати ПІБ, 00.00.0000р. звернулась із відповідною заявою до Ніжинського МВ УМВС у Чернігівський області.

00 жовтня 0000 року дільничним інспектором ПІБ було складено висновок, затверджений начальником Ніжинського МВ УМВС, в якому зазначено, що дійсно паспорт гр. ПІБ, який проживає в буд.№0 по вул. Якіра,  знаходився у сусідів в буд.№00 по вул. Якіра, які повернули його невістці ПІБ, ПІБ (копія додається).

Таким чином, існує велика вірогідність того, що невстановлені особи ввели в оману приватного нотаріуса Ніжинського міського нотаріального округу Чернігівської області ПІБ при посвідченні заповіту, пред’явивши оригінал паспорта ПІБ, а замість ПІБ (якому на той час було вже 00 років) міг бути присутній інший чоловік похилого віку.

 

На підтвердження можливості такого розвитку подій вказує і те, що 00 березня 0000 року ПІБ було видано мені, ПІБ, довіреність провести приватизацію земельної ділянки біля будинку №0 по вул. Якіра у м. Ніжин, посвідчену приватним нотаріусом Ніжинського міського нотаріального округу Чернігівської області (копія додається).

На виконання вказаної довіреності я, ПІБ, не одноразово приїжджав з м. Бориспіль Київської області до м. Ніжин Чернігівської області (понад 200 км в одну сторону) в Управління земельних ресурсів м. Ніжина, оплачував послуги землевпорядної організації з виготовлення землевідводу.

А вже через п’ять місяців – 00 серпня 0000 року ПІБ начебто  складає заповіт на все належне йому майно не на мене чи мою сестру, а на сусідку – гр. ПІБ.

Таким чином, ситуація коли я, ПІБ, їзджу з однієї області в іншу, несу затрати задля оформлення права власності на земельну своїм дідом ПІБ, з яким я перебуваю у чудових родинних відносинах, а він в той же час заповідає це право власності на користь сторонньої особи, при цьому ні кажучи про це ні кому, не відповідає здоровому глузду та волевиявленню покійного Пісного Ксенофонта Андрійовича.

 

Вказані обставини у своїй сукупності дають обґрунтовані підстави вважати, що заповіт від імені мого діда ПІБ, використовуючи його викрадений паспорт, шляхом введення в оману приватного нотаріуса Ніжинського міського нотаріального округу Чернігівської області ПІБ, було складено іншою особою, що вказує на ознаки вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст.190 КК України.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст.214 Кримінального процесуального кодексу України, прошу:

  • Розглянути дане повідомлення про вчинення кримінального правопорушення та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  • Розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки злочину, передбаченого ст.190 КК України.
  • Визнати мене, ПІБ, 1976 року народження, потерпілим від злочину.
  • Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку про прийняті рішення.

 

Положення ст.383 КК України про, завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину мені відомі і зрозумілі.

 

Додаток:

  1. Копія свідоцтва про смерть ПІБ від 00 червня 0000р.
  2. Копія заповіту від 00.00.0000 р.
  3. Копія довіреності від 00.00.0000р.
  4. Копія висновку Ніжинського МВ УМВС у Чернігівський області від 00.00.0000р.
  5. Копія пояснень соціального робітника ПІБ

 

 

«___» вересня 0000 року                                                                                                                   ПІБ

 

Позовна заява про усунення особи від права на спадкування

Позовна заява про стягнення витрат на лікування та поховання

Позовна заява про звільнення спадкового майна з під арешту

З повагою, адвокат по спадкових справах ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *