Купити квартиру біля метро Харківська (Бажана, Руденко,Вишняківська).

Плюси і мінуси, щоб купити квартиру Бажана – Озеро Вирлиця – Л. Руденко на Харкіівському Масиві.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

 Доброго дня! Пропоную вашій увазі огляд частини Харківського масиву між озером Вирлиця, зверху проспектом Бажана і з іншої сторони вулицею Лариси Руденко про який часто можна почути негативні відгуки. Ця частина Києва знаходиться в Дарницькому районі, у крайній південно-східній стороні столиці. Ця стаття несе написана для того, аби визначити чи варто купувати квартиру в районі метро Харківська.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА З ПРИВОДУ КУПІВЛІ КВАРТИР ТА ІНШОЇ НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ.

Об’єктивно у цій місцевості є свої плюси і мінуси, як і всюди, давайте визначимо їх для того, аби зрозуміти чи варто купувати квартиру в цьому квадраті.

Переваги покупки квартири між озером Вирлиця, проспектом Бажана і з іншої сторони вулицею Лариси Руденко:

Варто розпочати з того, що у виділеній зоні є як старі будинки, так і новобудови і першим плюсом є той факт, що старі будинки тут не такі вже і старі, адже вони збудовані в середині 80-х та середині 90-х років, що не може не спонукати купити квартиру на метро Харківська.

До позитиву безумовно можна віднести той факт, що для проживання це вельми непогане місце, хоча воно поблизу магістралей, таких як проспект Бажана, зовсім поруч метро Харківська.

Проте все ж тут тихо та затишно, адже будинки винесені трішки в сторону, тож маємо наступне – зручно подорожувати по Києву, бо поруч станції зеленої гілки метро і велика дорога, але не шумно, затишно і комфортно жити в такому мікрорайоні.

 АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ В ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ МІСТА КИЇВ.

Для тих хто кому пощастило мати дітей у Харківському Масиві міста Київ:

Якщо у вас є діти то спішу порадувати, що тут є і дитячі садочки (поруч близько трьох, зокрема дитячий садочок №59) і спеціалізована школа №316 з поглибленим вивченням української мови. Школа знаходиться між будинками, не при самій дорозі. Є також Дитячий розважальний центр, спортивні та дитячі майданчики, тобто з дітьми буде куди вийти погуляти біля дому.

ПОСЛУГИ ЮРИСТА З ПРИВОДУ КУПІВЛІ КВАРТИРИ.

Аптеки, магазини, тощо у Цьому районі Харківського масиву для потенційних власників квартир:

Тепер з приводу магазинів, аптек тощо: є в цьому квадраті і великі і малі магазини «Метро», «Велмарт», «Фора»; декілька аптек, пошта, кафе, бари ресторани, все що і зазвичай присутнє в спальних районах.

Додатково для тих, хто робить ремонт, важливо знати, що зовсім порчу є «Епіцентр», що спрощує будівельні і ремонтні роботи, якщо ви все ж таки вирішили купити квартиру на метро Харківська.

ЯК ВИБРАТИ РАЙОН ДЛЯ КУПІВЛІ КВАРТИРИ В КИЄВІ?

Для тих хто хоче купити квартиру в даному районі і має автомобіль:

Для власників автомобілів свої, немалозначні плюси. Наявні майданчики для паркування, СТО, та і місця під будинками досить аби поставити машину, якщо раптом, ви не хочете залишати автівку на майданчику. Вулиці доволі широкі, зручний проїзд, стан доріг ідеальним не назвеш, проте кращий ніж у багатьох районах Києва.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ВЛАСНИКА КВАРТИРИ?

Щодо покупців кварти, у яких є тварини:

Невеличкий бонус для тих, хто має улюбленців: у цій частині Харківського масиву є центр догляду за домашніми тваринами «Вірний друг».

До речі, влітку тут можна прогулятися поруч з озером «Вирлиця», або озером «Тягле» (взагалі тут ціла система озер та каналів), і навіть є свій невеличкий пляж, купатися чи ні це вже ваше особисте, адже половина місцевих жителів застерігає від цього, а половина навпаки стверджує, що слухи про нечисту воду – це всього лише на всього чиїсь вигадки.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО НЕРУХОМОСТІ?

Недоліки при покупці квартири в квадраті між озером Вирлиця, проспектом Бажана і з іншої сторони вулицею Лариси Руденко:

Щодо мінусів проживання тут, варто зазначити наступне: КАЖУТЬ, ТХНЕ від труб станції аерації та сміттєпереробного заводу, та ті хто тут проживає стверджують що неприємний запах чути вкрай рідко і це майже непомітно; КАЖУТЬ, ПРОБКИ, проте пробки тут менші ніж в центрі Києва,  та на тій самі Кільцевій дорозі, проспекті Перемоги тощо. Дороги витримують те навантаження яке є по автомобілям і затори тут не «мертві стояки», а скоріше «тягнучка», якщо вони і є.

ЯК ВИПИСАТИ ОСОБУ З КВАРТИРИ У РАЗІ ЗМІНИ ВЛАСНИКА?

Спірні сторони покупки квартири в районі метро Харківська:

 Те, що дана частина Дарницького району знаходиться на краю Києва не можна віднести ні до плюсів, ні до мінусів, адже ніби і місцина тихіша, але і добиратися до інших частин столиці далеко (хоча це спірно, адже не у всіх центр інтересів далеко від дому, тож якщо ваша робота, дитячі садочки, школи, гуртки, друзі, родичі тощо знаходяться десь поруч, то цей фактор нівелюється).

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ В КИЄВІ НЕДОРОГО?

ВИСНОВОК:

Отже, що ми маємо, як ви бачите ця частина Києва нічим не гірша від решти, має свої переваги і недоліки і доволі таки приваблива для інвестування, особливо у новобудови, які тут активно розростаються.

КУПИТИ КВАРТИРУ В КИЄВІ БІЛЯ МЕТРО ХАРКІВСЬКА. РОСІЙСЬКОЮ.

Бажаємо вам успіху у пошуках свого майбутнього Дому!

З повагою команда ДОМПРАВО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *