Як купити Квартиру в Києві недорого на вторинному ринку?

Корисні рекомендації  щодо купівлі квартири на вторинному ринку Києва недорого.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дані рекомендації будуть корисні як для тих хто шукає економ варіант квартири так і для тих у кого в кармані для купівлі апартаментів в Києві побільше.

ЮРИДИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО КУПІВЛІ КВАРТИРИ

ДАНІ ПОРАДИ НАПИСАНІ ДЛЯ ТОГО ВИПАДКУ, КОЛИ ЦІНИ НА КВАРТИРИ ПАДАЮТЬ.

Швидкість каравану верблюдів визначається швидкістю найповільнішого верблюду. А ціну на квартиру визначає ціна на найдешевші аналогічні об’єкти нерухомості.

Оскільки за умови, що ринок цін на квартири падає, мабуть, то відповідно навіщо платити більше за першу підходящу квартиру, яку ви знайшли на ринку. Навіть якщо Вам підходить район, тип квартири, тощо.

ДОПОМОГА ЮРИСТА ДЛЯ КУПІВЛІ КВАРТИРИ В КИЄВІ.

Торгуватися за ціну квартири потрібно завжди..Навіть якщо її продавець зараз не погоджується.

Уявіть ситуацію. Ви знайшли підходящу по всім параметрам квартиру. Але тільки ціна питання Вас не влаштовує . за умови, якщо на ринку є аналоги, які можна купити дешевше – торгуйтеся. Дуже малий шанс, що продавець квартири зможе її продати. Навіть якщо він не погоджується зараз – це не означає, що не погодиться спустити ціну квартири завтра.

Якщо не вмієте чи не можете сторгуватися найміть ріелтора.

У багатьох потенційних покупців нерухомості дуже часто існує бажання купити квартиру без посередника.  Але одним із випадків коли від ріелтора є користь – це вміння та досвід поторгуватися і збити завищені цінові прагнення власника квартири. Хоча з чиєю допомогою шукати собі квартиру це діло особисте.

Чи повинен покупець квартири платити комунальні борги старого власника квартири.

Порівняйте ціну бажаної Вами квартири на вторинному ринку з ціною аналогічної квартири в новобудові.

Незважаючи на страх деяких покупців перед купівлею квартир в новобудові. Як кажуть новобудова від новобудови відрізняється. Можливо у тому самому районі міста Київ, поруч є майже збудована новобудова, ціна на квартири в якій значно нижча. Це також може бути додатковим аргументом для зниження ціни на об’єкт нерухомості, який ви хочете купити.

Як купити продати квартиру без посередників…

НАВІТЬ ПЕРЕЛЯКАНИМ ПОКУПЦЯМ КВАРТИР ІНОДІ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НОВОБУДОВУ.

Якщо у вас є ріелтор перепровіряйте ціни на запропоновані ним варіанти.

В даному випадку мова не йде про добросовісних фахівців з нерухомості. Мова йде про тих, хто намагається впихнути невпихаєме – основне, що б угода відбулася. Тому порада: пере провіряйте ціни на аналогічні об’єкти з тою квартирою, яку пропонує Вам ріелтор.

Хто частіше всього стає жертвою купівлі продажу нерухомості.

Завжди шукайте нові варіанти на ринку квартир…

Навіть, якщо Ви вже розчарувалися щодо можливості купити квартиру недоргого за ціною, яка Вам підходить. Принаймі один раз уде передивляйтеся нові варіанти квартир на продажу. Також більшість пошукових агрегаторів по нерухомості дають можливість підписатися на новини по вказаних вам параметрам об’єкту, який Ви шукаєте.

Не забувайте дорога чи дешева квартира краще перевірити її юридичну історію – 

Як купити квартиру в Києві недорого… Російською.

З повагою Команда Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *