Зустрічна позовна заява про вселення

Зустрічна позовна заява про вселення

Даний зразок зустрічної позовної заяви написаний у справі про вселення, про усунення перешкод користування квартирою, про зобов’язання надати можливість зробити дублікати ключів. Позивач разом з малолітнім сином були вселені у квартиру коли в них з родичами були гарні сімейні відносини. Позивач фактично жила на два міста, але в квартирі знаходяться їх з сином особисті речі, а також вона часто залишалася на декілька днів. Позивач просить вселити їх у квартиру і зобов’язати мешканців квартири не чинити перешкод у користуванні нею.

Інформація актуальна станом на 2023 рік

До Дарницького районного суду м. Києва

 Позивачі:

Адвокат Марія Юріївна, яка діє також в інтересах малолітнього Шевченко Миколи Ігоровича, 01 жовтня 2005 року

Місце реєстрації:

вул. Вербицького Архітектора 11-1,кв. 1, м. Київ, 12121

Телефон: 099-999-99-99 

Відповідач.

Юрист Олена Василівна

вул. 50 років Перемоги, буд.01, смт. Варва, Чернігівської області, 12125

Телефон: 093-333-33-33

 

Зустрічна позовна заява

(про вселення, про усунення перешкод користування квартирою, про зобов’язання надати можливість зробити дублікати ключів)

У провадженні Дарницького районного суду м. Києва, судді Верба. О.Ф. знаходиться справа за позовом Шевченко Олени Василівни до Шевченко Марії Юріївни про визнання осіб такими, що втратили право на користування житловим приміщенням.

У порядку статті 123 ЦПК України, пред’являю зустрічний позов про вселення, про усунення перешкод користування квартирою, про зобов’язання надати можливість зробити дублікати ключів.

І. Обставини справи.

Я Адвокат Марія Юріївна та мій малолітній син Шевченко Микола Ігорович  зареєстровані у квартирі № 1 за адресою вул. Архітектора Вербицького 11-1. Копія довідки Ф-3 подана позивачем за первісним позовом.

Ми із сином були вселені та зареєстровані у квартирі за згодою мого свекра, Юристом Дмитра Дмитровича у 2012 році. На момент вселення у мене, дітей, свекрухи, свекра та мого чоловіки були гарні сімейні відносини.

До 01 грудня 2008 року, я була змушена доглядати за своєю матір’ю, Ковтун Іриною Ігорівною, яка проживала у м. Варва. Моя мати була інвалідом першої групи та потребувала постійного стороннього догляду. Дана обставина підтверджується довідкою МСЕК у якій вказано про потребу постійного стороннього догляду. Копія довідки МСЕК додається.

01 грудня 2008 року, Ковтун Ірина Ігорівна померла. Копія свідоцтва про смерть додається.

Починаючи із 2008 року по сьогоднішній день я фактично проживала за двома адресами, а саме у смт. Варва та місті Київ.

Після народження молодшого сина ми сім’єю переїхали жити в орендовану квартиру у смт. Варва. Але враховуючи що смт. Варва та м. Київ знаходиться досить недалеко один від одного я дуже часто відвідувала свекруху та залишалася на декілька днів за місцем реєстрації.

На протязі усього часу я та мої діти мали вільний доступ до квартири.

Я без остраху могла залишатись ночувати разом із дітьми у квартирі.

За місцем реєстрації я постійно залишала особисті речі. По сьогоднішній день за місцем моєї реєстрації та мого старшого сина знаходиться одяг, взуття, іграшки, предмети особистої гігієни, тобто речі, які потрібні кожній особі.

Також до народження молодшого сина, Ігоря, я працювала (зараз перебуваю у декретній відпустці) у Київському міському клінічному бюро судово-медичної експертизи, що підтверджується довідкою № 11. Копія довідки додається.

Тобто я більшість часу проводила у м. Києві та звісно проживала за місцем своєї реєстрації.

На сьогоднішній день, я не можу увійти до квартири, не можу користуватися нею та речами що там знаходяться.

Вважаю, що суд повинен захисти моє право на користування даною квартирою, шляхом усунення перешкод у користуванні квартирою шляхом вселення, зобов’язанням відповідача надати можливість виготовити дублікати ключів від вхідних дверей у дану квартиру, усунути перешкоди у користуванні даною квартирою шляхом зобов’язання відповідача надавати можливість безперешкодного входу в дану квартиру.

ІІ. Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Я, Шевченко Марія Юріївна та мій малолітній син Шевченко Микола Ігорович, маємо право на користування квартирою що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Архітектора Вербицького 11-1, кв. 1.

Право користування квартирою порушується відповідачем і дану обставину вважаю доведеною згідно доказів перелічених вище.

Обставину неможливості самостійно вселитися у квартиру можуть підтвердити свідки, заява про виклик яких буде додана пізніше.

Згідно ст. 160 Житлового кодексу України, члени сім’ї  наймача, які  проживають разом з ним у будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності,  користуються нарівні з наймачем усіма правами.

Зважаючи на обставини зазначені в даній  зустрічній позовній заяві вважаю що наші вимоги повинні бути задоволені.

ІІІ. Зміст позовних вимог.

Відповідно до ст.. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку звернутися за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Статтею 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового права та інтересу.

Виходячи з вище викладеного та керуючись..3, 32, 107,118, 119 ЦПК України, 

ПРОШУ:

  1. Прийняти дану зустрічну позовну заяву до провадження.
  2. Вселити Шевченко Марію Юріївну та Шевченко Миколу Ігоровича у квартиру № 11 по вул. Архітектора Вербицького 11-1, м. Київ.
  3. Зобов’язати Шевченко Олену Василівну не чинити перешкоди у користуванні квартирою № 11 по вул. Архітектора Вербицького 11-1, м. Київ.
  4. Зобов’язати Шевченко Олену Василівну надати нам, Шевченко Марії Юріївні та Шевченко Миколі Ігоровичу зробити ключі від квартири, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Архітектора Вербицького 11-1, кв. 1.
  5. Судові витрати покласти на відповідача.

Додатки:

  1. Оригінал документу про сплату судового збору;
  2. Копія свідоцтва про смерть;
  3. Копія довідки МСЕК;
  4. Копія довідки № 11;
  5. Копія зустрічної позовної заяви для відповідача.

___ жовтня 2010                                                      _____________ М.Ю.Адвокат

ЖИТЛОВИЙ АДВОКАТ В МІСТІ КИЄВІ.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — ПРИПИСКА, РЕЄСТРАЦІЯ, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, ПРАВО КОРИСТУВАННЯ.

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ (КВАРТИРИ/БУДИНКИ,ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ/ІНША НЕРУХОМІСТЬ.

ПОЗОВНІ ЗАЯВА: НЕРУХОМІСТЬ (БУДИНКИ, КВАРТИРИ, ЗЕМЛЯ).

 

Позовна заява вселення в квартиру на російській

1 коментар до “Зустрічна позовна заява про вселення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *