Заява про затвердження мирової угоди щодо визначення порядку користування земельною ділянкою

Заява про затвердження мирової угоди…

Інформація актуальна станом на 2023 рік

ДАНУ ЗАЯВУ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МИРОВОЇ УГОДИ НАДАНО ЯК ЗРАЗОК, ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ХОЧУТЬ ВРЕГУЛЮВАТИ ПОРЯДОК КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ, ШЛЯХОМ УКЛАДЕННЯ МИРОВОЇ УГОДИ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО НЕРУХОМОСТІ.

Дніпровський районний суд м. Києва Позивач: Юрист Микола Ілліч м. Київ, вул.. Харківське шоссе 144 Відповідач 1: Адвокат Лілія Іллівна м. Київ, вул.. Харківське шоссе 14 Відповідач 2: Помічник Юриста Іллівна м. Київ, Дарницький район. вул.. Харківське Шоссе, буд. 103/1 кв.18

ЗАЯВА

(про затвердження мирової угоди)

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ПО НЕРУХОМОСТІ У МІСТІ КИЄВІ.

У провадженні Дніпровського районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом Юриста Микола Ілліча до Адвоката Лілії Іллівни, Помічник Юриста Іллівни про визначення порядку користування земельною ділянкою, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

ЯК УСУНУТИ ПЕРЕШКОДИ В КОРИСТУВАННІ НЕРУХОМІСТЮ…

Керуючись статтею 175 ЦПК України просимо суду затвердити між нами мирову угоду:

Мирова угода:

м. Київ                                                                                  «____» _______________ 2013 року

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІ — ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ІНШІ ПИТАННЯ НЕРУХОМОСТІ.

Я. Юрист Микола Ілліч, що проживаю: м. Київ. Вул.. Харківське Шосссе 144, Адвокат Лілія Іллівни, що проживаю: м. Київ, вул.. Харківське Шоссе, Помічник Юриста Іллівна, що проживаю м. Київ, вул.. харківське Шоссе, буд. 103/ кВ. 18 погодили наступні умови мирової угоди:

Я, Адвокат Лілія Іллівна, визнаю право користування за Юристом Миколою Іллічем, земельною ділянкою з наступними межами: зі сторони сусіда судової  Лариси Миколаївни: 27.31 м., зі сторони Правознавця Юрія Володимировича 11.85 м., зі сторони вулиці Правового Дудича 143,66 м., меж земельної ділянки проходить по забору, від точки В до точки Д, від точки Є до точки Ж, який встановлений у дворі. На плані фактичного користування земельна ділянка, що перебуває у моєму користуванні позначена світлішою фарбою і її площа складає 223,29 м.кв.

Я, Помічник Юриста Іллівна, визнаю право користування за Юристом Миколою Іллічем, земельною ділянкою з наступними межами: зі сторони сусіда Правової  Лариси Миколаївни: 27.31 м., зі сторони Юридичного Юрія Володимировича 11.85 м., зі сторони вулиці Правового дудича Дудича 13,66 м., межі земельної ділянки проходить по забору, від точки В до точки Д, від точки Є до точки Ж,  який встановлений у дворі. На плані фактичного користування земельна ділянка, що перебуває у моєму користуванні позначена світлішою фарбою і її площа складає 223,29 м.кв.

Я. Юрист Микола Ілліч, визнаю право Адвоката Нелії Іллівни та помічника Юриста Іллівни в разі необхідності, а  саме: роботи пов’язані пов’язані  з ремоном частини будинку, за адресою: м. Київ, вул.. харківське Шоссе 134, що перебуває у їх власності та користуванні, користуватися земельною ділянкою для обслуговування стіни господарської споруди в точках А,Б,В.Г .

СУДОВА ПРАКТИКА — НЕРУХОМІСТЬ (КВАРТИРИ, ЗЕМЛЯ, БУДИНКИ, ІНШЕ).

Я. Юрист Микола Ілліч. визнаю право користування за адвокатом Нелія Іллівна та Помічником Юриста Іллівною, земельною ділянкою з наступними межами: зі сторони сусіда Правовий Фахівець Пилипович розміром 17,61 м., зі сторони вул.. Правового Дудича 8,15 м. по лінії розподілу земельної ділянки фактично користування, що склалася між співвласниками, а саме: від точки А до точки Ж, а саме від точки А до точки В розміром 6,89 м, від точки В до дочки г 1,43 м, від точки Г до точки д 8,25, від точки Д до точки Е 8,77, від точки Е до точки Ж 1,54 м.

Я,  Помічник Юриста Іллівна та Адвокат Лілія Іллівна, визнаємо право Юриста Миколи Ілліча в разі необхідності: а саме: роботи пов’язані з ремонтом частини будинку, за адресою: м. Київ, вул. харківське Шоссе, 144 згідно плану фактичного користування, підписаного всіма сторонами, виготовлено ТОВ «НАФ «Юридична фірма в Києві». На даному плані фактичного користування, земельна ділянка, що перебуває в користуванні Юриста Миколи Ілліча пофарбована в темний колір,  площею: 365,20 м. кв.

Сторони погодили, що в користуванні Адвоката Лілії Іллівни, Помічника ЮристаІ ллівни перебуває частина земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Київ. Вул. Правового Дундича, 14 згідно плану фактичного користування, підписаного всіма сторонами, виготовленого ТОВ «НАФ «КАДАСТР ГЕОМАТИКА». На даному плані фактичного користування, земельна ділянка, що перебуває в користуванні Юриста Миколи Ілліча пофарбована темною фарбою. Площею 365,20 м.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО НЕРУХОМОСТІ.

Вище вказаний та підписаний сторонами фактичний план користування є невід’ємною частиною вказаної мирової угоди.

Позивач ______________________

Відповідач 1___________________

Відповідач 2 ____________________

Допомога юриста по написанню позовів.

Адвокат питання нерухомості (на російській мові). АДВОКАТ СПОРИ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ….  

1 коментар до “Заява про затвердження мирової угоди щодо визначення порядку користування земельною ділянкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *