ЗАЯВА ПРО ВИЗНАННЯ ОСОБИ БЕЗВІСНО ВІДСУТНЬОЮ

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАННЯ ОСОБИ БЕЗВІСНО ВІДСУТНЬОЮ

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Даний зразок заяви про визнання особи безвісно відсутньою написаний донькою щодо свого батька. Він вже 10 років не проживає за адресою своєї реєстрації та попереднього фактичного проживання, не виходить на зв’язок та не повідомляє про своє місцеперебування, що підтверджується показами свідків. В його квартирі були змінені замки, пізніше стало відомо, що квартира була продана. Представником доньки було зроблено адвокатський запит до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, для отримання довідки про доходи пенсіонера та до органів внутрішніх справ України з приводу розшуку батька. Встановлення факту, що має юридичне значення, необхідно доньці для усунення невизначеності, яка склалася щодо правовідносин за участю особи, яка тривалий час є відсутньою за місцем свого постійного проживання і місце перебування якої невідоме та для захисту його прав на квартиру, оскільки відсутні відомості про те яким чином та за яких обставин квартира перейшла у власність до інших осіб.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ: СІМЕЙНІ СУПЕРЕЧКИ

СУДОВА ПРАКТИКА СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПИ СІМЕЙНИХ ПИТАННЯХ

 

 

 

 

Заявник:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заінтересована особа:

 

 

До Святошинського районного суду м. Києва

вулиця Якуба Коласа, 27а, Київ, 03148

 

ПІБ

00 серпня 0000 року народження

РНОКПП: __________

місце реєстрації: м. Київ, вул. Якуба Коласа, 00, кв. 00, 03148

тел.: __________

e-mail: відсутній

 

 

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

Код ЄДРПОУ __________

вул. Березняківська, 00, м. Київ, 02152

тел.: __________

e-mail: __________

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З А Я В А

про визнання особи безвісно відсутньою

            І. Обставини справи.

Я, ПІБ, 00 серпня 0000 року народження, являюся донькою ПІБ, 00 квітня 0000 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження. Копія свідоцтва про  народження додається. Оригінал знаходиться у мене.

            Мій батько був власником квартири, в якій був зареєстрований та фактично проживав, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Заболотного Академіка, буд. 00, кв. 00. Копія свідоцтва право власності на житло додається. Оригінал знаходиться у мене.

У 2010 році мій батько покинув свій дім, у власних справах, нікого не повідомивши про те куди він йде і коли повернеться, однак залишив у мене свій паспорт серії СО № __________. Копія паспорту додається. Оригінал знаходиться у мене.

З того моменту будь-який зв’язок з моїм батьком було втрачено.

Періодично я відвідувала його квартиру, маючи дублікат ключів від квартири. Жодного разу я не зустріла його вдома. Даний факт, а також те, що він вже 10 років не проживає за даною адресою підтверджується показами свідків. Перелік свідків буде затверджено на попередньому розгляді справи.

Однак, минулого року відвідавши його квартиру, я не змогла ввійти всередину тому, що були змінені замки. Пізніше мені стало відомо, що квартира була продана 00.00.0000 ПІБ, що підтверджується витягом з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Копія витягу додається.

Моїм представником було зроблено адвокатський запит до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, для отримання довідки про доходи пенсіонера. Звідки вбачається, що батько не отримував пенсію в період з по. Копія адвокатського запиту та копія довідки про доходи пенсіонера додаються. Оригінали знаходяться у мене.

Батько жодного разу мені не зателефонував, не написав листа, не повідомляв іншим способом про місце свого перебування. Я з усіма рідними намагалися встановити його місце знаходження, однак це результатів не дало.

 

            Також я офіційно зверталася з заявою про розшук особи, що безвісно відсутня до Святошинського УП ГУНП в м. Києві. Копія заяви додається. Однак звернення до органів внутрішніх справ України з приводу розшуку мого батька ніяких результатів не дало.

Встановлення факту, що має юридичне значення, необхідно мені для усунення невизначеності, яка склалася щодо правовідносин за участю особи, яка тривалий час є відсутньою за місцем свого постійного проживання і місце перебування якої невідоме та для захисту його прав на квартиру, оскільки відсутні відомості про те яким чином та за яких обставин квартира перейшла у власність до інших осіб.

 

 

 

     ІІ. Обґрунтування та підстави позовних вимог.

За місцем постійного проживання ПІБ за адресою: м. Київ,
вул. Заболотного Академіка, буд. 00, кв. 00, не появлявся протягом 10 років, також протягом цього часу немає відомостей про місце його перебування.

Відповідно ст. 43 ЦК України фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.

Відповідно до ст. 305 ЦПК заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою подається до суду за місцем проживання заявника або за останнім відомим місцем проживання (перебування) фізичної особи, місцеперебування якої невідоме, або за місцезнаходженням її майна.

 

     IІІ. Зміст позовних вимог

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 305, 306,  ЦПК України, ст. 43 ЦК України –

 

Прошу Суд:

      Визнати громадянина України ПІБ, 00 квітня 0000 року народження, уродженця м. Києва, що проживав за адресою: вул. Заболотного Академіка, 00, кв. 00 безвісно відсутнім.

 

Додатки:

 

  1. Копія свідоцтва про народження;
  2. Копія свідоцтва право власності на житло;
  3. Копія паспорту;
  4. Копія витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  5. Копія заяви до Святошинського УП ГУНП в м. Києві про розшук особи, що безвісно відсутня;
  6. Копія адвокатського запиту;
  7. Копія довідки про доходи пенсіонера;
  8. Копія заяви з додатками для заінтересованих осіб;
  9. Оригінал квитанції про сплату судового збору.

 

 

« ___» ___________ 20__ р.                                                                                                            ____________ ПІБ

 

Заява про розшук особи, що безвісно відсутня

Адвокатський запит

З повагою, адвокат по сімейним спорам і питанням ЮК ДОМПРАВО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *