ЗАЯВА ПРО РОЗШУК ОСОБИ, ЩО БЕЗВІСНО ВІДСУТНЯ

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО РОЗШУК ОСОБИ, ЩО БЕЗВІСНО ВІДСУТНЯ

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

Цей зразок заяви про розшук особи, що безвісно відсутня написаний донькою щодо свого батька. Він вже 10 років не проживає за адресою своєї реєстрації та попереднього фактичного проживання, не виходить на зв’язок та не повідомляє про своє місцеперебування, що підтверджується показами свідків. В його квартирі були змінені замки, пізніше стало відомо, що квартира була продана. Донька переживає за стан здоров’я свого батька, не знає чи він залишився в живих, просить розпочати його пошуки.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ: СІМЕЙНІ СУПЕРЕЧКИ

СУДОВА ПРАКТИКА СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПИ СІМЕЙНИХ ПИТАННЯХ

 

 

 

Заявник:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Святошинського УП ГУНП в м. Києві

проспект Перемоги, 109, Київ, 03115

 

ПІБ

00 серпня 0000 року народження

РНОКПП: __________

місце реєстрації:

м. Київ, вул. Якуба Коласа, 00, кв. 00, 03148

тел.: __________

e-mail: відсутній

 

 

 

З А Я В А

про розшук особи, що безвісно відсутня

            Я, ПІБ, 00 серпня 0000 року народження, являюся донькою ПІБ, 00 квітня 0000 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження.

            Мій батько був власником квартири, в якій був зареєстрований та фактично проживав до 2010 року, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Заболотного Академіка, буд. 00, кв. 00.

У 2010 році батько покинув свій дім, нікого не повідомивши про те куди він йде і коли повернеться, однак залишив у мене свій паспорт.

З того моменту будь-який зв’язок з моїм батьком було втрачено.

Періодично я відвідувала його квартиру, однак, минулого року відвідавши її, я не змогла потрапити всередину тому, що були змінені замки. Пізніше мені стало відомо, що квартира була продана 00.00.0000 ПІБ, хоча батько не з’являвся, а його паспорт до цих пір у мене.

            Через те, що мій батько похилого віку, я переживаю за стан його здоров’я, адже я не бачила його протягом 10 років, і навіть не знаю чи він залишився в живих.

Батько жодного разу мені не зателефонував, не написав листа, не повідомляв іншим способом про місце свого перебування. Я з усіма рідними намагалися встановити його місце знаходження, однак це результатів не дало.

 

Відповідно до п. 7, ч. 1, ст. 23 ЗУ «Про національну поліцію»  поліція відповідно до покладених на неї завдань розшукує осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду, ухиляються від виконання кримінального покарання, пропали безвісти, та інших осіб у випадках, визначених законом.

 

Враховуючи   вищезазначене прошу Вас розпочати пошуки мого батька, ПІБ, 00 квітня 0000 року народження, який проживав за адресою м. Київ, вул. Заболотного Академіка, буд. 00, кв. 00.

 

 

„ ____” листопада 0000 р.                                                                                                         ____________ ПІБ

 

Адвокатський запит

Заява про втзнання особи безвісно відсутньою

З повагою, адвокат по сімейним питанням ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *