Заява про роз’єднання особового рахунку та укладення окремого договору на надання житлово-комунальних послуг

Зразок заяви про роз’єднання особового рахунку та укладення окремого договору на надання житлово-комунальних послуг

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА ПО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ: ЖИТЛОВІ СПОРИ ТА ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: НУРЕХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО НЕРУХОМОСТІ

СУДОВА ПРАКТИКА ПО НЕРУХОМОСТІ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ

Товариство з обмеженою відповідальністю «__________»

02059, м. Київ, вул. __________

 

 

 

 

ПІБ
04073, м. Київ, пров. __________ квартира 00

(066)000-00-0

 

 

 

 

 

 

 

 

Заява про роз’єднання особового рахунку та укладення окремого договору на надання житлово-комунальних послуг

     Відповідно до договору купівлі-продажу квартири від 00.00.20__, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ (зареєстрованого у реєстрі за №_____) та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.20__, ПІБ, є власником квартири №_____ житлового багатоквартирного будинку 0 по провулку __________ в місті Києві. Загальна площа квартири складає 32,20 кв.м., житлова – 12,5 кв.м.

Відповідно до договору купівлі-продажу квартири від 00.00.20__, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ (зареєстрованого у реєстрі за №_____) та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.20__ ПІБ, є власником квартири №00 житлового багатоквартирного будинку 0 по провулку Балтійський в місті Києві. Загальна площа квартири складає 29,90 кв.м., житлова – 18,10 кв.м.

Проте, ТОВ «__________» виставляє рахунки на оплату житлово-комунальних послуг виключно ПІБ. При цьому, із розрахунку, що загальна площа квартири №00 складає – 62,1 кв.м., житлова – 30,6 кв.м.

Вищезазначене ТОВ «___________» мотивує тим, що існує лише один особовий рахунок.

Враховуючи положення пункт 3.9. Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань ЖКГ України від 27.06.2008р. №190, пункту 10 Правил користування приміщеннями житлових будинків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2006 року № 45 між ПІБ та ПІБ досягнуто домовленостей розподілити існуючий особовий рахунок наступним чином:

за електроенергію при загальному лічильнику – пропорційно потужності побутового електричного обладнання кожного власника;

за водопостачання та водовідведення, освітлення підсобних приміщень – за чисельністю членів сім’ї, що проживають у квартирі, та осіб, які проживають у квартирі більше ніж місяць;

за послуги з централізованого опалення, утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення мусора – за встановленими тарифами відповідно до опалювальної та загальної площі приміщення, яким користується кожний із власників.

Відповідно до частини 1 статті 12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Частина 1 статті 29  Закону України “Про житлово-комунальні послуги” передбачає, що договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.

Керуючись вищевикладеним прошу укласти окремий договір на надання житлово-комунальних послуг, а саме договір з власником квартири №00 житлового багатоквартирного будинку 0 по провулку Балтійський в місті Києві ПІБ враховуючи, що загальна площа квартири складає 29,90 кв.м., житлова – 18,10 кв.м.

 

Додатки:

  • Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.20__.
  • Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.20__.

 

 

«00» липня 2021 року                                                                                                          ___________ПІБ

Заява про забезпечення позову

Усунення перешкод у коритсуванні земельною ділянкою

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *