Як отримати дозвіл Служби у справах дітей для нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу?

Консультація юриста з приводу отримання дозволу Служби у справах дітей для нотаріального посвідчення договору купівлі продажу нерухомості?

Ітак, ви вирішили продати свою квартиру. Визначилися із ціною, можливо уже і нотаріуса вибрали, який оформить юридично вашу домовленість, тобто посвідчить договір купівлі-продажу квартири. Але тут раптом стикаєтесь необхідністю отримання дозволу Служби у справах дітей, оскільки у Вашій квартирі прописана дитина.

Що ж це за дозвіл та як його отримати?

Щодо необхідності самого дозволу:

Якщо у Вашій квартирі є зареєстровані діти, до 18 років, то у такому випадку Вам необхідно звернутися до Служби у справах дітей за місцем реєстрації дитини із Заявою, про надання дозволу на продаж квартири, де зареєстровані малолітні чи неповнолітні діти.

Повний юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості (будинок, квартира, тощо)..

Як отримати дозвіл на укладання договору купівлі-продажу в Службі у справах дітей?

Сама по собі процедура досить проста, вам потрібно подати заяву про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу у Службі у справах дітей та чекати відповідь. Але для того щоб отримати позитивну відповідь, потрібно надати довезти, що дана угода робиться з врахуванням інтересів дитини. Тобто, Ви продаєте квартиру, щоб придбати більшу за площею, переїхати в інше місто, придбати окреме житло для дитини.

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажі нерухомого майна.

Скільки часу Служба у справах дітей розглядає заяву про надання дозволу?

Як правило відповідь, а саме Висновок щодо доцільності продажу квартири Вам доведеться чекати протягом місяця.

Який термін дії Дозволу Служби у справах дітей для проведення договору купівлі-продажу?

Після того як Ви отримаєте Дозвіл Служби у справах дітей на укладання договору купівлі-продажу, Вам потрібно посвідчити угоду протягом одного місяця, в іншому випадку процедуру отримання Дозволу на проведення договору купівлі-продажу доведеться повторити.

Чи можливо укласти договір купівлі-продажу без дозволу на це Служби у справах дітей?

Поки дитина зареєстрована у квартирі що продається, не можливо. Але! Якщо у Вас є можливість перереєструвати дитину на момент проведення угоди в інше місце, тоді Ви зможете отримати Довідку про кількість зареєстрованих осіб у квартирі без неповнолітньої дитини, а отже і дозвіл Служби у справах дітей буде не потрібен.

Сьогодні ми розглянули тему отримання дозволу Служби у справах дітей для посвідчення договору купівлі-продажу у нотаріуса та можливі шляхи його отримання…

 

Інші юридичні консультації з приводу купівлі-продажі будинків, квартир, іншої нерухомості..

Судова практика з приводу нерухомого майна…

Зразки позовних заяв по спорах з нерухомістю.

Як отримати дозвіл органу опіки та піклування для того, щоб нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу нерухомості на російській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *