Розлучення через суд за місцем знаходження позивача

Чи можливо і як саме розлучитися за місцем проживання сторони ініціатора розлучення – юридична консультація.

 Інші юридичні консультації по розлученню….

 Чи можна, щоб позов про розірвання шлюбу розглядав суд за місцем реєстрації або проживання позивача?

Юридична консультація на завжди актуальну тему, чи можна розірвати шлюб у «своєму» суді, а не їхати за тридев’ять земель за місцем реєстрації відповідача, тобто колишнього чоловіка/дружини, для того аби розлучитися.

Консультація у популярному форматі питання-відповідь, від адвоката з багаторічним досвідом у сфері сімейного права. Тут ви знайдете відповіді на запитання чи можливо розлучитися у такому порядку, як це зробити і які будуть результати.

Послуги юриста (адвоката) у справах про розлучення…

Чи є можливість подати позов до суду за своєю пропискою або за фактичним місцем проживання?

Так, така можливість є, за відповідних умов ви можете подати позов про розірвання шлюбу до «свого» суду. Дана можливість передбачена частиною 2 статті 110 ЦПК України.

Позовні заяви у справах щодо розлучення…

В яких випадках можна подавати позов до суду за своїм місцем реєстрації чи проживання?

Якщо у Вас на утриманні є малолітня або неповнолітня дитина, якщо стан вашого здоров’я не дозволяє вам далеко їхати на суд, за домовленістю з вашим чоловіком/дружиною чи за інших поважних обставин, наголошу саме поважних обставин ви можете розглядати справу у суді за вашим місцем реєстрації. Причина, я не хочу, бо мій колишній/моя колишня нехороша людина суду не підійде, мало вашого бажання, потрібно довести чому це має бути саме Ваш суд.

Судова практика по сімейним спорам…

Як же довести ці обставини?

Обґрунтовується необхідність розглядати у суді за вашим місцем реєстрації чи проживання рядом доказів, таких, як: договір оренди житла, якщо це місце проживання, а не реєстрації, а далі довідка зі Служби у справах дітей, довідка зі школи, що ви самі утримуєте дитину і вона з вами проживає, довідка про те, що дитина зареєстрована з вами, окремо від вашої «другої половинки», довідка про стан вашого здоров’я, де відповідно вказана хвороба, яка б не давала вам можливості далеко їздити без впливу на ваше самопочуття тощо.

Як же мені подавати такий позов і який процес розлучення у такому випадку?

Позов подається у загальному поряду з усіма додатками до суду за Вашим місцем реєстрації чи проживання. Процес не відрізняється від того, який був би, якби ви подавали до суду за реєстрацією відповідача. У результаті Ви отримаєте рішення суду про розірвання шлюбу.

 

За детальнішою інформацією по даному питанню, глибокому аналізу конкретно Вашої ситуації та допомогою у веденні Вашого процесу звертайтеся до спеціалістів компанії «ДОМПРАВО» за вказаними контактами, або ж перейдіть за посиланням на сайт Юридичної компанії та зверніться за вказаними на ньому телефонами.

 Консультація юриста – розлучення за місцем знаходження позивача на російській мові…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *