Заява про встановлення факту проживання однією сім’єю

Зразок заяви про встановлення факту проживання однією сім’єю

Заява

про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу

Інформація актуальна станом на 2022 рік

            З 1940 року по 16.01.2008 року я перебувала з Коломієць Семенем Петровичем у фактичних шлюбних відносинах та проживала із ним однією сім’єю, ми були пов’язані спільним побутом, мали взаємні права та обв’язки, піклувалися один про одного. Ми маємо спільних дітей Коломієць Інну Семенівну 21.01.1950 р.н. та Коломієць Олену Семенівну  19.02.1951 р.н.

            16.11.2005 року Коломієць Семен Петрович  помер.

            Після смерті Коломієць С.П., я звернулась до Управління Пенсійного фонду України у Баришівському районі,  щодо отримання пенсії Коломієць С.П.

ВІДЕО ПОРАДИ ЮРИСТА ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ В КІНЦІ ЗАЯВИ….

            Управління Пенсійного фонду України у Баришівському районі, Дніпропетровської області відмовило мені в отриманні пенсії Коломієць С.П у зв’язку тим, що у мене відсутнє свідоцтво про шлюб, яке підтверджувало факт, що я є дружина Коломієць Ольга Олегівна.

Таким чином, у мене виникла необхідність для встановлення факту проживання однією сім’єю, оскільки відсутність у мене свідоцтва про шлюб створює перешкоди в отриманні пенсії Коломієць С.П.

Відповідно до ч. 1, п. 5 ч. 2 ст. 234 ЦПК України окреме провадження це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав. Суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Пунктом 5 частиною 1 статті 256 ЦПК України встановлено, що суд розглядає справи про встановлення факту проживання однією сім’ю чоловіка та жінки без шлюбу.

Факт спільного проживання сторін однією сім’єю, як чоловіка та жінки без шлюбу підтверджується наступними доказами.

Так, відповідно до довідки Крупецької сільської ради  № 5745 від 30.01.2000р. Коломієць С.П. та Коломієць О.О. проживали, як подружжя та були зареєстрованими за адресою: село Крупець, вулиця Жовтнева, буд. 9 , Радивилівського району Дніпропетровської області, в період з травня 1960 року по 11 травня 2005 року включно.

Крім того, довідкою № 32365 від 06.01.2011 року, що видана Виконавчим комітетом Веселинівської сільської ради Баришівського району Дніпропетровської  області, підтверджується факт, що Коломієць О.О  була дружиною Коломієць С.П.

Одночасно факт проживання однією сім’єю можуть підтвердити свідки, а саме Вовк Олеся Олегівна, Коломієць О.О , Повар Оксана Степанівна.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 256-258 ЦПК України,

ПРОШУ:

Встановити факт, що Коломієць С.П.  та Коломієць О.О  проживають однією сім’єю, як чоловік та жінка без шлюбу у період з 1960 року по 16.01.2000 р.

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про смерть Коломієць С.П.
  2. Копія свідоцтва про народження Коломієць І.С.
  3. Копія свідоцтва про народження Коломієць О.С.
  4. Копія довідки № 354 від 30.01.2001 р.
  5. Копія довідки № 53 від 06.05.2001 р.
  6. Квитанція про сплату судового збору
  7. Копія заяви з додатками 1 прим.

Встановлення факту проживання однією сім’єю

Стаття “Встановлення факту проживання однією сім’єю” російською мовою…

ПИТАННЯ ВІДПОВІДІ ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ:

З повагою адвокат по справах щодо встановлення юридичних фактів проживання однією сімєю..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *