Судова практика інвестування в будівництво

Судова практика: інвестування в будівництво.

В даному розділі сайту розглядається судова практика з питань, які виникають з приводу інвестування в будівництво, виконання забудовниками умов договорів, що стосуються обєктів інвестування в будівництво.

ПОПЕРЕДНЯ БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА: ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ.

Судова практика щодо розірвання договору і припинення права власності.

В рішенні суду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, номер судової справи 6-19991св від 27 липня 2011 року відмовлено в позові про розірвання інвестиційного договору, визнання недійсним акта приймання-передачі та довідки, визнання права власності, визнання недійсним свідоцтва про право власності, визнання недійсним реєстрації права власності.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ІНВЕСТУВАННЯ БУДІВНИЦТВА НОВОБУДОВ МІСТА КИЇВ.

Підставою для відмови у позові в даному судовому рішенні зазначено, що у відповідності до ч. 2 ст. 651 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. Істотним є таке порушення сторонами договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

КУПИТИ КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ…. ВСІ МОМЕНТИ…

Також зазначено, що відповідно до статті 653 ЦК України у разі розірвання договору зобов’язання сторін припиняються на майбутнє.

В даному випадку Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ зроблений висновок, про неможливість припинення права власності внаслідок розірвання договору про інвестування в будівництво на тій підставі, що договір розірваний._

Юридичний супровід купівлі продажу нерухомості в новобудовах. (р.м.)

З ПОВАГОЮ ЮРИСТИ ПО ІНВЕСТИЦІЯХ У МІСТІ КИЇВ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *