Ризики по купівлі квартири по переуступці….

Загальна характеристика ризиків при купівлі квартири в новобудові по переуступці.

Інформація щодо нерухомсті актуальна станом на 2022 рік

Крім загальних ризиків при купівлі квартири можна навести наступне:

 Перевірка особи власника майнових прав…

Чому це потрібно робити і як мінімізувати ризики. На відміну від угод, які посвідчує нотаріус, і перевіряє власника нерухомості, у більшості випадків досить прискіпливо, представники замовника, забудовника немають такої необхідності і обов’язку це робити…

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ВЛАСНИКА МАЙНОВИХ ПРАВ НА КВАРТИРУ – ДИВИСЬ ТУТ…

Перевірка повноважень представника продавця, власника, тощо…

Хоча й мінімально, але існує ризик, що менеджер у відділі забудовника, який активно бере участь в укладенні договору переуступки майнових прав, і бігає як шалений з бумажками туди-сюди, може бути трохи шахраєм, тому не полінуйтеся перевірити його документи і повноваження, і наявність в офісі забудовника особи, яка від його імені підписує договір переуступки майнових прав, якщо підписує не сам керівник замовника будівництва…

 

Згода чоловіка дружини, особи яка відступає майнові права на квартиру…

Хоча більшість угод по переуступці майнових прав на квартиру не вимагає участі іншого члена подружжя при переуступці, але вимагайте його присутності і письмової згоди…

Перевірка судів, арештів, кримінальних проваджень щодо особи власника майнових прав…

Чому це потрібно робити? Тому що теоретично можлива ситуація, що і забудовника може бути хороший, і майнові права справжні, і їх продавець реальний, але у нього існують проблеми, які можуть вплинути на реальність і дійсність вашої купівлі майнових прав. Звичайно це важко зробити самостійно, але теоретично можливо….

ПОРАДИ ЮРИСТА ЩОДО КУПІВЛІ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ….

Звернути увагу на обов’язковість участі і офіційного підтвердження замовника, забудовника будівництва …

Ніколи не довіряйте таким словам потенційного продавця майнових прав: давай гроші, підписуєм договір купівлі продажу майнових прав або переуступки, далі Ви самі розберетесь…  Памятайте, що у більшості випадків, договір переуступки майнових прав щодо нерухомості, потребу погодження забудовника, замовника будівництва, взалежності від ситуації

ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ЗАБУДОВНИКАХ МІСТА КИЇВ…

Право замовника будівництва, інших осіб на укладення договору переуступки, його уповноважених осіб…

На цьому момені можливі зловживання представників, замовника будівництва, інших його учасників, які мають погоджувати сам договір переуступки. Тому як кажуть: береженого Бог береже….

Віддавати  нальну частину, готівку, продавцеві після того, як отримана довідка замовника будівництва….

Часто ціллю особи, яка продає майнові права по переуступці є бажання отримати готівкою певну суму коштів. Тому слідкуйте за тим, щоб передати цю готівку тоді коли у вас є підтвердження, що майнові права по переуступці вже ваші. Даним підтвердженням є документ, відповідно до основного договору купівлі продажу майнових прав.

НАВІЩО ЮРИСТ ПРИ КУПІВЛІ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ….

Місце підписання договору переуступки майнових прав 

Звертайте увагу на місце підписання договору про переуступку майнових прав. Памятайте, що у більшості випадків, якщо не у всіх, для переуступки майнових прав що квартири в новобудові необхідна згода замавника (забудовника). Якщо ж переуступку підписують не в офісі суб’єкта, який має відношення до будівництва, то це виключення з правил, і на це повинна бути причина.

ПОРАДИ ЮРИСТА ПРИ КУПІВЛІ КВАРТИРИ….

Відсутність навмисних чи помилкових помилок в змісті договору про переуступку, відповідність договору про переуступку основному договору купівлі продажі майнових прав.

Для того, що б хтось щось не перепутав, і потім ви біля дверей вашої квартири не сперечалися чия вона уважно вчитуйтесь у зміст договору, що б там не заклались якісь помилки.

З повагою юрист при купівлі квартир при переуступці в місті Київ.

РИЗИКИ ПРИ КУПІВЛІ МАЙОВИХ ПРАВ НА КВАРТИРУ ПО ПЕРЕУСТУПЦІ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО НЕРУХОМОСТІ…

СУДОВА ПРАКТИКА СПОРИ ПО НЕРУХОМОСТІ.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДО СУДУ ЩОДО НЕРУХОМОСТІ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *