Позовна заява про визнання права власності на квартиру, що придбана за особисті кошти

Позовна заява про визнання права власності на майно придбане за особисті кошти…

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ЗРАЗОК (ШАБЛОН) ДАНОЇ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ СТОСУЄТЬСЯ ВИПАДКУ, КОЛИ ОСОБА, ПЕРЕБУВАЮЧИ У ШЛЮБІ, КУПЛЯЄ КВАРТИРУ, ЧИ ІНШУ НЕРУХОМІСТЬ ЗА ОСОБИСТІ КОШТИ. ПІД ЧАС РОЗЛУЧЕННЯ ВИНИКАЄ СИТУАЦІЯ, ДРУЖИНА ЗАЗНАЧАЄ, ЩО ЦЕ МАЙНО Є СПІЛЬНИМ. ЧОЛОВІК ПОДАЄ ПОЗОВ ПРО ВИЗНАННЯ ДАНОГО МАЙНА ОСОБИСТОЮ ВЛАСНІСТЮ. ДАНА СПРАВА ЗАКІНЧИЛАСЯ МИРОВОЮ УГОДОЮ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ У ГРОШОВОМУ ВИГЛЯДІ МАЙНА ЖІНЦІ, І ВИЗНАННЯ СПІРНОГО МАЙНА ОСОБИСТОЮ ПРИВАТНОЮ ВЛАСНІСТЮ.

До Вишгородського районного суду Київської області

 Позивач:

Майно  Особистої Власності

Київська обл., Майновий район,

с. Позовна, вул. Шаблонна 107

Відповідач:

Шаблон Позовної Заяви

Визнана обл., м. Зразок, вул. Судова, буд. 45 кв. 2, 42000

Засоби зв’язки відсутні

Ціна позову 370000 грн.

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про визнання права особистої власності на квартиру, що була придбана під час перебування у шлюбі)

 Обставини справи.

Ми з Відповідачем перебували в шлюбі з 343.07.2013 року по 43 грудня 2014 року. Шлюб між нами було розірвано, про що складено відповідний актовий запис № 5433 та Відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бородянського районного управління юстиції у Київській області видано Свідоцтво про розірвання шлюбу. У шлюбі спільних дітей в нас не було. Копія Свідоцтва про розірвання шлюбу до позову додається.

Перебуваючи у шлюбі мною було проінвестовано квартиру № 34343, розташовану на вулиці Позовній, буд. № 1-А у місті Завленому, Київська область. Дана обставина буде підтверджена моїми показами в якості свідка, також повинна бути визнана Відповідачем у справі.

16 жовтня 2014 року Відповідачем було отримано Свідоцтво про право власності на нерухоме майно на квартиру № 339, яка розташована на вулиці Позовній, буд. № 323 у місті Шаблон, Київська область. Копія Свідоцтва про право власності на нерухоме майно на квартиру до позову додається

До розірвання шлюбу між мною та моєю колишньою дружиною була домовленість про те, що вона оформить право власності на мене.

На даний момент, хоча Відповідач і визнає обставину придбання даної квартири за мої особисті кошти, але відмовляється або зволікає з оформленням права власності спірної квартири на мене.

Вважаю, що суд повинен визнати за мною право власності на квартиру № 339, яка розташована на вулиці Позовній № 1-32 у місті Шаблон, Київська область та захистити моє право власності на особисте майно.

  1. Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Квартира № 3222 що знаходиться за адресою: вулиця Шаблон, буд. № 1-А у місті Позовна, Київська область є моєю особистою власністю.

Вище зазначена квартира, як свідчать обставини справи є моєю особистою власністю, придбана за мої особисті кошти.

Відповідно до п. 3 ч.1 статті 57 Сімейного Кодексу України, особистою приватною власністю дружини та чоловіка є майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто та є власністю кожного з них.

Квартира, що знаходиться за адресою місто Вишгород, Позовна область вулиця Шаблон, буд. № 1322-А, квартира № 43233 є моєю особистою власністю.

Згідно ст. 57 СК України особистою приватною власністю дружини, чоловіка є в тому числі набуте майно, набуте нею за час шлюбу, за кошти, які належали їй особисто.

III. Зміст позовних вимог.

 Суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних справ, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства (ст.15 ЦПК України).

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 112, 180, 181 Сімейного кодексу України та ст. ст. 3, 15, 118, 119, 133-137 ЦПК України, –

Прошу:

 Прийняти дану позовну заяву до провадження.

  1. Визнати за мною, Майно Особистої Власності право власності на квартиру за № 23239, яка розташована на вулиці Позовна буд. № 1-А у місті Шаблон, Київська область.

 Додатки:

1) Копія Свідоцтва про розірвання шлюбу.

2) Копія Свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 16.10.2014 року.

3) Оригінал квитанції про сплату судового збору.

4) Копії позовної заяви з додатками для Відповідача.

 «___» квітня 2015 р.                                                            _________  Майно О.ВМ.

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ У МІСТІ КИЇВ. СІМЕЙНІ ПИТАННЯ І СПОРИ.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ — СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

СУДОВА ПРАКТИКА — ПОДІЛ МАЙНА ТА ІНШІ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО СІМЕЙНОМУ ПРАВУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *