ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО ПОДІЛ СПІЛЬНОГО МАЙНА ПОДРУЖЖЯ

ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ПРО ПОДІЛ СПІЛЬНОГО МАЙНА ПОДРУЖЖЯ

Даний зразок позовної заяви написаний у справі про поділ спільного майна подружжя. Відповідачем, після того як шлюбні відносини між ними з Позивачкою припинились і стало питання про розлучення та поділ спільного майна подружжя, без згоди та відома Позивачки, було відчужено автомобілі куплені в шлюбі та зареєстровані на ім’я Відповідача. Позивачка просить суд стягнути з Відповідача різницю між вартістю проданих ним транспортних засобів, які були спільною власністю подружжя, та вартістю транспортного засобу, яку Позивачка просить залишити у її власності.

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ПРО ПОДІЛ МАЙНА ПРИ РОЗЛУЧЕННІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ СІМЕЙНІ СУПЕРЕЧКИ

СУДОВА ПРАКТИКА СІМЕЙНІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО СІМЕЙНИХ ПИТАННЯХ

 

До Дарницького районного суду м. Києва

 

Позивач: ПІБ,

00 травня 0000 року народження,

реєстраційний номер облікової картки платника податків:__________

адреса реєстрації:__________,

м. Київ, пр-т __________, буд.00, кв. 00

тел.: __________

е-mail:__________,

в особі представника адвоката ПІБ

02175, м. Київ, __________, 00, к.00

тел.__________, адреса ел.пошти: ___________

Відповідач: ПІБ,

00 вересня 0000 року народження

Реєстраційний номер облікової картки платника податків: __________

04211, м. Київ, проспект __________,

буд. 0, кв. 0

тел.: __________

е-mail:невідомий

ПОЗОВНА ЗАЯВА

 про поділ спільного майна подружжя

 

Ціна позову 6 352 000,00 грн.

 

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

00 серпня 0000 року між мною, ПІБ та ПІБ було укладено шлюб, який зареєстрований Міським відділом реєстрації актів цивільного стану № 1 Харківського обласного управління юстиції, про що було зроблено актовий запис № 0000.

00 серпня 0000 року, у нас народився син ПІБ.

Дитина проживає разом зі мною.

Наше сімейне життя не склалося, між нами почали виникати сімейні негаразди, які переростали у сварки, що були викликані різністю характерів.

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва по справі №__________ від 00.00.20__ р. шлюб між нами було розірвано.

 

Під час перебування у шлюбі нами було набуто спільне майно, а саме:

 • Квартира №00 в буд. №00 по проспекту __________ в Дарницькому районі м. Києва, загальною площею 87,8 кв.м., жилою площею 46,8 кв.м., яка складається з трьох кімнат вартістю 680192,10 грн. (копія договору купівлі-продажу додається, оригінал наявний у Позивача);
 •  Машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 11,9 кв.м. вартістю 70 000,00 грн. (копія договору –купівлі-продажу додається, оригінал наявний у Позивача);
 • Машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.0, площею 13,2 кв.м. вартістю 78 400,00 грн. (копія договору –купівлі-продажу додається, оригінал наявний у Позивача);
 • Машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.0, площею 12,1 кв.м. вартістю 70 000,00 грн. (копія договору –купівлі-продажу додається, оригінал наявний у Позивача);
 • Гараж №00 з підвалом у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 34,5 кв.м. (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та копія довідки №00 від 00.00.20__ р. додаються), орієнтовною вартістю, згідно даних веб-порталу olx.ua, 107 844,00 грн.;
 • Гараж №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 37,7 кв.м. (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та копія довідки №00 від 00.00.20__ р. додаються), орієнтовною вартістю, згідно даних веб-порталу olx.ua, 107 844,00 грн.;
 • Гаражний бокс №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 36,8 кв.м. (Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та копія розписки від 00 жовтня 20__ р. додаються), орієнтовною вартістю, згідно даних веб-порталу olx.ua 107 844,00 грн.;
 • Автомобіль Mercedes-Benz, 2004 року випуску, VIN-код WDB__________, орієнтовною вартістю, згідно даних веб-порталу auto.ria.com,  338 436,00 грн.
 • Автомобіль Honda Accord, 2007 року випуску, VIN-код JHMCL__________, орієнтовною вартістю, згідно даних веб-порталу auto.ria.com, 236 052,00 грн.
 • Автомобіль FIAT 500 E, 2014 року випуску,  д.н.з. КА_____АР, орієнтовною вартістю , згідно даних веб-порталу auto.ria.com , 273 120,00 грн.

 

Відповідно до ч.1 ст.69 Сімейного кодексу України (далі – СК України), дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.

Частиною другою вказаної статті СК України передбачено, що дружина і чоловік мають право розділити майно за взаємною згодою.

Враховуючи, що згоди стосовно порядку розподілу спільної сумісної власності між  нами не досягнуто, такий спір, відповідно до ст.71 СК України, має бути вирішено судом.

 

     Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Згідно зі ч.1 ст.181 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), до нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об’єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення.

Частиною першою ст.182 ЦК України встановлено, що право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.

Відповідно до частини першої статті 60 СК України майно набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності.

Дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпорядження майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено, домовленістю між ними відповідно до статті 63 СК України.

Вважається, що кожна річ, набута під час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.           Отже, набуття майна за час шлюбу створює презумпцію виникнення права спільної сумісної власності. Це означає, що ні дружина, ні чоловік не зобов’язані доводити наявність права спільної сумісної власності на майно, набуте у шлюбі.

п.23 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя» від 21 грудня 2007р. № 11, вирішуючи  спори  між  подружжям  про  майно,   необхідно встановлювати  обсяг  спільно  нажитого  майна,  наявного  на  час припинення спільного ведення господарства,  з’ясовувати джерело  і час  його  придбання. Спільною сумісною  власністю подружжя,  що підлягає поділу (статті 60,  69 СК,  ч.  3 ст. 368 ЦК), відповідно  до  частин 2,3 ст.  325 ЦК можуть бути будь-які види майна,  за винятком тих,  які згідно із  законом  не можуть їм належати (виключені з цивільного обороту), незалежно від того,  на ім’я кого з  подружжя  вони  були  придбані  чи  внесені грошовими  коштами,  якщо інше не встановлено шлюбним договором чи законом.

Спільною сумісною власністю подружжя,  зокрема,  можуть бути: квартири, жилі й садові будинки; земельні ділянки та насадження на них,  продуктивна і робоча худоба, засоби виробництва, транспортні засоби;  грошові кошти, акції та інші цінні папери, паєнакопичення в житлово-будівельному,  дачно-будівельному,  гаражно-будівельному кооперативі;  грошові суми та майно,  належні подружжю  за  іншими зобов’язальними правовідносинами, тощо.

Відповідно до ч.1 статті 70 Сімейного кодексу України у разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.

 

Відповідно до ч.1, ч.4-5 статті 72 Сімейного кодексу України майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі. Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення. Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою, крім випадків, передбачених Цивільним кодексом України. Присудження одному з подружжя грошової компенсації можливе за умови попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.

Згідно з частиною четвертою ст.263 ЦПК України, при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

 

Так, відповідно до висновків, викладених в постанові Пленуму Верховного Суду України №11 від 21 грудня 2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя» вирішуючи питання про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, зокрема неподільної речі, суди мають застосовувати положення частин 4, 5 ст. 71 Сімейного кодексу України щодо обов’язкової згоди одного з подружжя на отримання грошової компенсації та попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду. За відсутності такої згоди присудження грошової компенсації може мати місце з підстав, передбачених ст. 365 Цивільного кодексу України, за умови звернення подружжя (одного з них) до суду з таким позовом (ст.11 Цивільного кодексу України) та попереднього внесення на депозитний рахунок суду відповідної грошової суми. У разі коли жоден із подружжя не вчинив таких дій, а неподільні речі не можуть бути реально поділені між ними відповідно до їх часток, суд визнає ідеальні частки подружжя в цьому майні без його реального поділу і залишає майно у їх спільній частковій власності.

Відповідно до правової позиції Верховного суду, викладеній в постанові від 27 січня 2020 р. у справі №__________, сам по собі факт реєстрації спірного нерухомого майна на ім`я одного з подружжя не означає, що воно належить лише цій особі. Майно і в цьому разі є спільною сумісною власністю подружжя та належить чоловікові та дружині в рівних частках з моменту його придбання.

 

Як вбачається з даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за час перебування сторін у шлюбі, на ім’я ПІБ у вказаному реєстрі було зареєстровано право власності на наступне нерухоме майно:

–  квартиру №00 в буд. №00 по проспекту __________ в Дарницькому районі м. Києва;

-машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 11,9 кв.м.;

-машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 13,2 кв.м.;

– гараж №00 з підвалом у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 34,5 кв.м.;

– гараж №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 37,7 кв.м.;

– гаражний бокс №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 36,8 кв.м.

 

     Таким чином, відповідно до приписів  ч.1 статті 70 Сімейного кодексу України ½ права власності  на вказане нерухоме майно належить мені як дружині.

 

Також слід зазначити, що відповідно до п.8 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 28.06.1991 року №5 «Про практику розгляду судами цивільних справ, пов’язаних з діяльність гаражно-будівельних кооперативів» у справах про право на пай і на гараж судам належить виходити з того, що внесені подружжям в період шлюбу пайові внески, а після повного внесення паю – наданий в користування гараж є спільною сумісною власністю подружжя.

Як вбачається з довідок виданих гаражно-виробничим кооперативом по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» – на ПІБ 06 листопада 20__ року було переоформлено пай у вказаному кооперативі на гараж №00 та 00 листопада 20__ року на гараж №00. Суми пайового внеску за вказані гаражі сплачена Відповідачем у повному розмірі (копії довідок додаються. Оригінали наявні у Позивача).

Крім того, відповідно до розписки від 00 жовтня 20__ р. ПІБ було сплачено гр. ПІБ  41 600,00 грн. за гараж №00 в Гаражному кооперативі «Позняки-1» за адресою: м. Київ, вул. __________ (копія додається, оригінал наявний у Позивача).

 

     Зазначені обставини, також підтверджують, що гаражі, набуті нами з Відповідачем під час шлюбу, за які пай внесено в повному обсязі  і які зареєстровані як об’єкти нерухомого майна в  Державному реєстру речових прав на нерухоме майно, є також нашою спільною власністю подружжя і підлягають поділу в порядку визначеному ст.70  СК України.

 

     Поділ рухомого майна набутого під час шлюбу:

Під час перебування в шлюбі нами було придбані:

– автомобіль  Mercedes-Benz, 2004 року випуску, VIN-код WDB__________, який був зареєстрований на ім’я Відповідача;

-00 вересня 0000 року автомобіль Honda Accord, 2007 року випуску, VIN-код JHMCL__________, який  був зареєстрований на ім’я Відповідача;

-00 травня 0000 року автомобіль  FIAT 500 E д.н.з. КА_____АР, 2014 року випуску, зареєстрований на ім’я Позивача (копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу додається, оригінал наявний у Позивача).

 

Відповідно до ч.1 ст.65 СК України, дружина, чоловік розпоряджаються майном, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, за взаємною згодою.

 

Всупереч вказаним положенням законодавства, Відповідачем, після того як шлюбні відносини між нами припинились і стало питання про розлучення та поділ спільного майна подружжя, без моєї згоди та відома, було відчужено  автомобілі зареєстровані на його ім’я:

–  00 вересня 0000 року автомобіль Mercedes-Benz, 2004 року випуску, VIN-код WDB__________ (витяг з електронного кабінету водія додається).

– 00 жовтня 0000 року автомобіль Honda Accord, 2007 року випуску, VIN-код JHMCL__________ (витяг з електронного кабінету водія додається).

Орієнтовна вартість, згідно даних веб-порталу auto.ria.com, відчужених Відповідачем автомобілів, які були спільною власністю нашого подружжя складає 574 488,00 грн.

Орієнтовна вартість, згідно даних веб-порталу auto.ria.com, автомобіля FIAT 500 E д.н.з. КА_____АР, 2014 року випуску, складає 273 120,00 грн.

 

Статтею 183 Цивільного кодексу України встановлено, що подільною є річ, яку можна поділити без втрати її цільового призначення. Неподільною є річ, яку не можна поділити без втрати її цільового призначення.

За таких обставин, транспортний засіб є річчю, яку не можливо поділити без втрати її цільового призначення.

Відповідно до ч.1-2 ст.364 ЦК України, співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності. Якщо виділ у натурі частки із спільного майна не допускається згідно із законом або є неможливим (частина друга статті 183 цього Кодексу), співвласник, який бажає виділу, має право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки. Компенсація співвласникові може бути надана лише за його згодою.

Отже, якщо поділ майна подружжя в натурі неможливий без шкоди його господарському призначенню, майно присуджується одному з подружжя з покладенням на нього обов’язку компенсувати другому з подружжя вартість належної йому частки грошима.

Враховуючи положення ст.ст.212441 Конституції України, ст.ст.316317319358361 ЦК України право співвласника на виділ частки зі спільного майна шляхом отримання грошової компенсації вартості частки в майні не може бути обмежене іншими співвласниками і такому праву співвласника, що виділяється, кореспондується обов’язок інших співвласників сплатити грошову компенсацію частки, розмір якої визначається з дійсної вартості майна на час розгляду судом справи.

При цьому, зазначеною нормою передбачено, що обов’язковою умовою призначення грошової компенсації є лише згода співвласника, який заявив вимоги про виділ частки, і не передбачається обов’язковість згоди інших співвласників на такий виділ та не ставиться право співвласника на виділ у залежність до згоди інших співвласників і мотивів, з яких власник має намір реалізувати своє право на виділ.

 

     За таких обставин, право власності на транспортний засіб марки FIAT 500 E д.н.з. КА_____АР, 2014 року випуску має бути визнано за мною, ПІБ (Позивачем), як особою яка фактично користується ним, а його вартість має бути вирахувана з суми грошових коштів отриманих ПІБ за продаж автомобілів  Mercedes-Benz, 2004 року випуску, VIN-код WDB__________  та Honda Accord, 2007 року випуску, VIN-код JHMCL__________, що складає 301368,00 грн. ( 574488,00-273120,00 = 301368,00).

     Відповідно до положень ст.70 СК України, ½ вказаної різниці між вартістю проданих Відповідачем транспортних засобів, які були спільною власністю подружжя, та вартістю транспортного засобу, яку Позивач просить суд залишити у її власності, а саме 150684,00 грн. (301368,00 / 2 = 150684,00) має бути стягнута судом з Відповідача на користь Позивача.

 

Відповідно до ч.1 ст.30 ЦПК України, позови, що виникають із приводу нерухомого майна, пред’являються за місцезнаходженням майна або основної його частини. Якщо пов’язані між собою позовні вимоги пред’явлені одночасно щодо декількох об’єктів нерухомого майна, спір розглядається за місцезнаходженням об’єкта, вартість якого є найвищою. Оскільки нерухоме майно, яке є предметом спору за даним позовом знаходиться в Дарницькому районі м. Києва, то відповідно дана справа підсудна Дарницькому районному суду м. Києва.

 

ІІІ. Щодо судових витрат, заходів забезпечення доказів, подання інших заяв.

     Позивач підтверджує суду, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.

     Заходи досудового врегулювання спору Позивачем не проводились, оскільки законом не визначений обов’язковий досудовий порядок врегулювання такого спору.

     Заходи забезпечення доказів або позову до подання цієї заяви не вживались.

     Копії документів на підтвердження викладених обставин додані до даної заяви в додатку.

     Орієнтовний розмір судових витрат, які Позивач очікує понести,  складають судові витрати на оплату судового збору у розмірі 6 810,00 грн.

 

Виходячи з викладеного вище, відповідно до ст.ст.60,63,85,69,71 Сімейного кодексу України, ст.ст.13,16,364,365,368,372 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст. 28,175,177 Цивільного процесуального кодексу України,-

прошу суд:

 1. Визнати право власності ½ частки квартири №00 в буд. №00 по проспекту __________ в Дарницькому районі м. Києва, загальною площею 87,8 кв.м., жилою площею 46,8 кв.м., яка складається з трьох кімнат за ПІБ;
 2. Визнати право власності ½ частки квартири №00 в буд. №00 по проспекту __________ в Дарницькому районі м. Києва, загальною площею 87,8 кв.м., жилою площею 46,8 кв.м., яка складається з трьох кімнат за ПІБ;
 3. Визнати право власності на  машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 11,9 кв.м. за ПІБ;
 4. Визнати право власності на машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 13,2 кв.м. за ПІБ;
 5. Визнати право власності на машиномісце №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 12,1 кв.м. за ПІБ;
 6. Стягнути з ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________, м. Київ, проспект __________, буд. 00, кв. 00) на користь ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків __________, м. Київ, пр-т. ___________, буд.00, кв.00) 108000,00 грн. ½ вартості машиномісця №00 в підземній автостоянці за адресою: м. Київ, проспект __________, буд.00, площею 12,1 кв.м.
 7. Визнати право власності на гараж №00 з підвалом у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 34,5 кв.м. за ПІБ;
 8. Визнати право власності на гаражний бокс №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ___________, загальною площею 36,8 кв.м. за ПІБ.
 9. Визнати право власності на гараж №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. __________, загальною площею 37,7 кв.м. за ПІБ;
 10. Стягнути з ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________, м. Київ, проспект ___________, буд. 00 кв. 00) на користь ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________, м. Київ, пр-т. ___________, буд.00, кв.00) 163 500,00 грн. ½ вартості гаража №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ____________
 11. Визнати права власності на автомобіль FIAT 500 E д.н.з. КА_____АР, 2014 року випуску за ПІБ.
 12. Стягнути з ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________, м. Київ, проспект ___________, буд. 00, кв. 00) на користь ПІБ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________, м. Київ, пр-т. ___________, буд.00, кв.00) 150684,00 (сто п’ятдесят тисяч шістсот вісімдесят чотири) грн. ½ різниці між вартістю проданих Відповідачем транспортних засобів, які були спільною власністю подружжя, та вартістю транспортного засобу, яку Позивач просить залишити у її власності.
 13. Судові витрати покласти на Відповідача.

 

ДОДАТКИ:

 1. Копія свідоцтва про шлюб;
 2. Копія рішення Дарницького районного суду м. Києва по справі №_____________ від 00.00.20__ р.;
 3. Копія договору купівлі-продажу квартири від 00.00.20__ р.;
 4. Копія договору купівлі-продажу машиномісця від 00.00.20__ р.;
 5. Копія договору купівлі-продажу машиномісця від 00.00.20__ р.;
 6. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 00.20__ р. на гараж №00 з підвалом у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ПІБ;
 7. Копія довідки №00 від 00.00.20__ р.;
 8. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 00.20__ р. на гараж №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ___________;
 9. Копія довідки №00 від 00.00.20__ р.;
 10. Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на нерухоме майно гаражний бокс №00 у гаражно-виробничому кооперативі по експлуатації індивідуальних гаражів «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ____________;
 11. Копія розписки від 00 жовтня 20__ р.;
 12. Роздруківка оголошення з веб-порталу olx.ua про вартість гаражу у гаражно-виробничому кооперативі «Позняки-1» (Дарницький р-н) за адресою: м. Київ, вул. ___________.
 13. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу FIAT 500 E д.н.з. КА_____АР, 2014 року випуску.
 14. Роздруківка з електронного кабінету водія стосовно реєстрації/перереєстрації ТЗ Mercedes-Benz, 2004 року випуску, VIN-код WDB___________.
 15. Роздруківка з електронного кабінету водія стосовно реєстрації/перереєстрації ТЗ Honda Accord, 2007 року випуску, VIN-код JHMCL___________.
 16. Роздруківка оголошення з веб-порталу auto.ria.com про вартість автомобілів Mercedes-Benz, 2004 року випуску, Honda Accord, 2007 року випуску, FIAT 500 E, 2014 року випуску.
 17. Копії звітів про оцінку майна.
 18. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
 19. Копія ордеру від 00/00.20__ р.
 20. Копія позовної заяви з доданими матеріалами для позивача.

 

 

 

                         Адвокат        ______________ ПІБ

 

Позовна заява про зменшення розміру аліментів

Позовна заява про розірвання шлюбу

З повагою, адвокат по сімейним спорам і питанням ЮК ДОМПРАВО

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *