Навіщо укладати попередній договір купівлі-продажу квартири?

Юридична консультація з приводу необхідності укладення попереднього договору купівлі-продажу квартири у нотаріуса.

Чи обов’язково укладати  попередній договір купівлі-продажі квартири?

Відповідно до законодавства України – немає необхідності обов’язково укладати попередній договір купівлі продажу квартири.

У яких випадках укладається попередній договір купівлі продажі квартири?

Укладення попереднього договору купівлі продажі квартири —  це воля сторін угоди по нерухомості. У більшості випадків він укладається у випадку, коли сторони з якихось причин не хочуть чи не можуть оформити угоду у нотаріуса вже зараз. Наприклад приписка чи виписка, отримання дозволу органу опіки та піклування, необхідний час для збору коштів та у інших випадках, і цілковито на розсуд сторін.

Чи зобов’язані сторони укласти основний договір у того самого нотаріуса, в якого уклали й попередній?

Законодавство не зобов’язує укладати основний договір в того самого нотаріуса, що й попередній. Але, зауважимо нашу власну думку:  Зручно укладати основний договір (вірніше його посвідчувати) у того самого нотаріуса, що й попередній.

Хто вибирає нотаріуса для посвідчення попереднього договору купівлі продажі квартири?

На нашу думку нотаріуса для посвідчення попереднього договору купівлі продажі вибирає покупець квартири.

 Чи потрібно скористатися послугами юриста або адвоката і під час укладення договору купівлі продажі квартири?

Для уникнення ситуації,  у більшості випадку це стосується покупців нерухомості, коли ви дали завдаток, але після укладення попереднього договору купівлі продажу квартири чи іншої нерухомості, ви не  захотіли з юридичних міркувань купляти нерухомість радимо Явам скористатися послугами юриста або адвоката по нерухомості.

Чи обов’язково нотаріально посвідчувати договір купівлі-продажі нерухомості  нотаріально?

Дуже часто працівники агентств нерухомості, тощо радять , що вище вказану угоду можна посвідчити в агентстві або взагалі укласти в письмовій формі. Але зауважимо, будь-який договір з приводу нерухомості, потрібно обов’язково посвідчувати. Без нотаріального посвідчення це не договір а «фільчина грамота».

Чи потрібно, для попереднього договору оцінка, техпаспорт?

Оцінка нерухомості, техпаспорт  не обов’язково  для укладення попереднього договору купівлі продажі нерухомості (квартири, будинку, земельної ділянки тощо).

Юрист купівля нерухомості в Києві.

Юридична консультація купівля продаж нерухомості.

Судова практика нерухомість.

Позовні заяви по нерухомості.

Навіщо попередній договір укладати на російській.

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Юридична консультація, Юридична консультація купити квартиру, Юридична консультація по нерухомості | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *