КЛОПОТАННЯ ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ТРЕТІХ ОСІБ

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ТРЕТІХ ОСІБ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ДОКУМЕНТИ ПО НЕРУХОМОСТІ

Дарницький районний суд міста Києва

02068, м. Київ, вул. __________

адреса електронної пошти: __________

судді ПІБ

по справі № __________

Представник позивача

ПІБ:                  Адвокат ПІБ,

свідоцтво про право на заняття

адвокатською діяльністю №__________ від 00.00.0000р.,

зареєстроване місце проживання:

вул. __________ кв.00, м. Київ

реєстраційний номер облікової картки платника податків __________

тел.__________

e-mail: __________

 

Клопотання

про залучення третіх осіб

     У провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться справа № __________ за позовом ПІБ до ПІБ, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ПІБ третя особа КС “*****” про визнання недійсним договору іпотеки від 00.00.0000 №_____.

Згідно з витягом з Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.0000, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу ПІБ прийнято рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер:__________ від 00.00.0000 відповідно до якого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно здійснено запис № __________ від 00.00.0000 про реєстрацію права власності Кредитної спілки «*****» (ЄДРПОУ __________) на квартиру № 00, яка знаходиться за адресою: вул. __________ в м. Києві.

Крім того, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно №__________ від 00.00.0000 приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ на підставі договору купівлі-продажу від 00.00.0000, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ та зареєстрованого в реєстрі за № _____, прийнято рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: __________ від 00.00.0000, відповідно до якого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно здійснено запис № __________ від 00.00.0000 про реєстрацію права власності на квартиру № 00, яка знаходиться за адресою: вул. __________ в м. Києві за ПІБ.

Згідно із частиною 1 статті 53 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов’язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Відповідно до позовної заяви предметом судового розгляду є визнання недійсним договору іпотеки від 00.00.0000, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ і зареєстрованого в реєстрі за №_____ (надалі ¬– Договір іпотеки).

В результаті прийняття судом рішення у цій справі воно може вплинути на обов’язки приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу ПІБ та ПІБ, а саме обов’язок вчинити дії щодо виключення з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зроблених ними вищевказаних записів щодо квартири № 00, яка знаходиться за адресою: вул. __________ в м. Києві.

Виходячи з вищенаведеного, вважається за доцільне залучення до участі у справі у якості третьої особи на стороні відповідачів приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ПІБ ( місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. __________, буд. 00) та приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ПІБ (місцезнаходження: 03039, м. Київ, вул. __________, буд. 00, оф. 00)

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 43, 49, 53 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

  • Залучити до участі у справі у якості третьої особи на стороні відповідачів приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ПІБ ( місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. __________, буд. 00)
  • Залучити до участі у справі у якості третьої особи на стороні відповідачів приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ПІБ (місцезнаходження: 03039, м. Київ, вул. __________, буд. 00, оф. 00)

 

Додатки:

1)           Копія витягу з Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.0000;

2)           Копія витягу з Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію права власності №__________ від 00.00.0000;

 

                 Адвокат                                                                                                        ПІБ

                00.00.0000

 

Клопотання про витребування доказів

Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельних паспортів

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *