Деякі особливості при приватизації квартири з новозареєстрованими людьми

Які проблеми можуть виникнути при приватизації у новопрописаних осіб

Інформація актуальна станом на 2022 рік

З моменту коли ви вирішили приватизувати квартиру в якій прописані особи які зареєструвалися у вас можуть виникнути проблеми з подальшою приватизацією квартири. Тому у цій консультації будуть наведенні усі тонкощі у приватизації якщо є особи які прописалися пізніше в квартирі.

Допомога адвоката у питаннях приватизації…

Перше і основне на кого виданий ордер і хто був вселений в квартиру весь склад сім’ї;

Якщо хтось з прописаних у ордері (не проживає, помер, виписався) у даній квартирі тоді потрібне підтвердження його/їх копія паспортів, свідоцтва про смерть з відміткою що вони зняті з реєстрації за вказаною адресою, таким чином вони не приймають участі у приватизації.

Консультації юриста з питань приватизації квартир…

Якщо зареєстровані і не проживають;

Якщо ж особи не проживають в квартирі довгий термін і вам ця ситуація заважає здійснити приватизацію, тоді ви можете звернутися до юристів для написання позовної заяви «про визнання особі такою що втратила право користування жилим приміщенням» детальніша консультація на рахунок позовної заяви і процедури зняття з реєстрації особи яка втратила право користування жилим приміщенням, шукайте на нашому сайті.

Цікаві вибірки з судової практики у справах про нерухомість…

Особи які зареєстровані були після отримання ордеру;

Ось тут слід звернути вашу увагу і чітко зрозуміти що вам потрібно зробити. Особи які прописані пізніше (жінка/чоловік/діти/) повинні надати у відділ приватизації такі документи як:

  • Довідка з колишнього місця проживання про те що ви проживали там з моменту народження до виписки за колишньою адресою.
  • Довідка з колишнього місця проживання про те що вона/він не прийняли участі з 1992 року у приватизації за попереднім місцем проживання.
  • Довідка з Ощадбанку попереднього місця проживання що вона/він не використали приватизаційних чеків.

Наприклад: Людмила була зареєстрована в м. Бровари вул. Київська 32   кв. 11.з 1989 року по 2004 рік.

(Довідка-1) потрібна з 1989 року по 2004 рік що вона з моменту народження була зареєстрована за вказаною адресою до виписки. (Довідка-2) потрібна з 1992 по 2004 рік що особа не приймала участі в приватизації за старою адресою.

Зразки позовних заяв у квартирних справах…

Якщо прописані діти;

У зв’язку з тим що діти являються не повнолітніми а батьки їхні законні представники, то потрібна також довідка (форми 13) про те що діти зареєстровані за адресою разом з батьками таким чином діти також являються учасниками в приватизації. Документ який подається від дітей це свідоцтво про народження дитини.

Деякі особливості при приватизації квартири з новозареєстрованими людьми – російською

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *