Деякі міфи при купівлі продажі квартир.

Помилкові уявлення продавців та покупців квартир або іншої нерухомості.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Найчастіші міфи чи хибні уявлення, які існують як у покупців квартир, так і продавців квартир, або іншої нерухомості, які існують при укладенні договору купівлі продажу.

ВСІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖІ НЕРУХОМОСТІ…

Нотаріус свій, тай ще хороший друг – отже законність угоди стопроцентна.

Незважаючи на той факт, що нотаріуси дійсно мають доступ до безлічі публічних і не публічних реєстрів, більшість із них досить кваліфіковані юристи, але існують моменти, при купівлі продажу квартир, які нотаріус провірити не може. Наприклад стопроцентну гарантію якоїсь попередньої угоди. Внаслідок цього й виникають спори щодо визнання угод купівлі продажу квартир недійсними, витребування майна з чужого незаконного володіння, тощо…

ІНШІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО НЕРУХОМОСТІ….

Ріелтор або інший фахівець по нерухомості обов’язково повинен бути при продажі або пошуку квартири чи іншої нерухомості.

Зазначаємо, що чинне законодавство України жодним чином не вимагає ріелтора, як обов’язкового суб’єкта договору купівлі-продажу квартири.  Та й практика свідчить, що дуже часто, і дуже успішно обходяться без посередника купівлі продажу нерухомості.

АНАЛІЗ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ ПО НЕРУХОМОСТІ…

Тільки покупець, або тільки продавець, або учасники угоди самостійно повинні нести витрати по нотаріальному оформленню, та податках при купівлі продажу нерухомості.

Насправді, як для покупця і продавця нерухомості важливі дві речі. Для продавця апартаментів важливо, скільки «чистих» грошей він отримає на руки.  Для покупця важливо скільки в цілому він потратить за бажану квартиру. Отже дорогі читачі:  хто і скільки платить під час нотаріального посвідчення договору купівлі продажу це діло домовленостей і потреб конкретних осіб.

ЗРАЗКИ ПОЗОВНИХ ЗАЯВ ТА ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ ДО СУДУ  ПО НЕРУХОМОСТІ….

Замовляти оцінку для договору купівлі продажу або інші необхідні нотаріусу документи потрібно тільки у фахівців,  яких він порадив.

Увага!!! Хто замовляє концерт – той за нього і платить. Нотаріус, ріелтор не вправі вказувати, у кого і за яку ціну замовляти послуги щодо оцінки, технічних паспортів, тощо. Але – зауважимо, що дуже часто Вам можуть поради

ВСІ ПИТАННЯ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ НА САЙТІ…

Обов’язково повинен бути юрист по нерухомості зі сторони…

Звичайно, хороший юрист по нерухомості може застопорити угоду, яка пахне жареним. Але поганий юрист, може не розібравшись зірвати підписання договору купівлі продажу квартири. Але пам’ятайте, якоїсь обов’язковості його присутності на угоді не існує.

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ З ПРИВОДУ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ…

Нотаріуса вибирає покупець або продавець, або тільки ріелтор…

Вибір нотаріуса при купівлі продажі квартири або іншого об’єкту нерухомості,  це справа домовленостей між сторонами, а не імперативне право когось.  Хоча на ринку у місті Київ, як і у всій україні, мабуть, існує правило – нотаріуса вибирає покупець нерухомості.

Деякі міфи при купівлі продажі квартири на російській….

Деякі міфи купівля продаж квартири

З повагою юрист по нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *