Детально про список документів на приватизацію квартири

Які потрібні документи для приватизації

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Відповідно для того щоб розпочати збір документів потрібно розібратися з становищем прописаних осіб у квартирі. Ця консультація розповість з чого почати і які документи потрібні для приватизації вашої квартири, а також де їх отримати і термін їх виконання.

Юридичний супровід приватизації

Короткий перелік документів, а також більш конкретне роз’яснення. 

  • Ордер на дану квартиру
  • Паспорта і код усіх хто прописаний
  • Довідка про склад сім’ї
  • Договір найму, на кому зареєстрований особовий рахунок
  • Технічний паспорт на квартиру
  • Довідка з Ощадбанку (за необхідністю)
  • довідка з колишнього місця проживання( за необхідністю)
  • довідка з колишнього місця проживання про те що ви не приймали участь у приватизації з 1992 р (за необхідністю)

Більш детальніше про вищевказані документи

Ордер на квартиру:-письмове розпорядження на заселення жилого приміщення, що видається на підставі рішення виконавчого комітету органу місцевого самоврядування чи місцевої державної адміністрації. У цьому документі чітко вказується в якому році, хто видав, на чиє ім’я виданий, за якою адресою, і склад сім’ї я хто на той момент заселився.

Консультації юриста з нерухомості

Паспорт і код: Копії паспортів і кодів для приватизації кожного хто прописаний у квартирі на сьогоднішній момент, якщо це неповнолітні по їх свідоцтва про народження.

Довідка про склад сімї: (колишня форма 3) довідку потрібно зробити відповідно до того скільки на даний момент прописано у квартирі осіб і відповідно до цієї довідки хто зареєстрований той і приймає участь у приватизації.

Цікаво з практики судів у справах про приватизації

Договір найму: відповідно до цього договору ви являєте наймачем і закріплення за цією квартирою, тобто на з ким керуюча компанія уклала договір той і являється споживачем. Також з договором повинно міститися відомості що на цю особу виданий особовий рахунок за яким вона сплачує комунальні послуги і веде господарство по квартирі.

Технічний паспорт: документ потрібен у свіжому зразку з підтвердженням що у вас в квартирі на яку було видано ордер не змінилася площа і ви не робили самочинного перепланування а уся площа збігається по ордеру.

Довідка з Ощадбанку:  отримується у тому випадку якщо ви з 1992 р проживали за другою адресою і могли скористатися приватизаційними чеками, використати їх на відповідно до того що ви прописалися як (дружина, чоловік) у цій квартирі пізніше і маєте в паспорті попередні прописки.

Зразки позовних заяв з нерухомості

Довідка з колишнього міся проживання: береться відповідно району міста селища в якому ви раніше проживали з моменту народження до виписки з будинку, квартири для підтвердження що ви були десь зареєстровані до теперішнього часу.

Довідка з колишнього місця реєстрації про те що ви з 1992р не брали участі в приватизації: береться відразу після отримання попередньої довідки що ви наприклад «народилися 1988р де і були прописані а виписались в 2000р» то тоді ви берете таку довідку про те що з 1992р по 2000р, я приймав, не приймав участі у приватизації за колишньою адресою проживання.

Дії наступні які ви будете вчиняти пов’язанні де отримати ці документи, в які органи потрібно звертатися, але це вже наступна консультація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *