Чому важливо отримати незалежну юридичну консультацію при оформленні спадщини?

Про важливість отримання окремої (незалежної) юридичної консультації при оформленні спадщини у нотаріуса?

Дана юридична консультація стосується необхідності отримання консультації не у нотаріуса, який оформлює ваші спадкові права, а у незалежного спеціаліста, наприклад адвоката, юриста, який спеціалізується на спадкових питаннях.

Оформлення спадщини під ключ в Україні…

Чому виникла думка щодо написання даної юридичної консультації по спадщині?

У процесі надання юридичних послуг з приводу спадкування, інколи стикаєшся з випадками, коли спадкоємці не змогли повноцінно реалізувати свої думки відносно оформлення спадкових прав. наприклад, хотіли оформити спадщину на одного спадкоємця, а прийшлося оформляти кожен на себе, а потім дарувати. Також частим є випадки, коли спадкоємець трошечки конфліктує з нотаріусом відносно вартості оформлення спадкових прав , тощо.

Чому дуже часто нотаріус не роз’яснює всі нюанси оформлення спадкування?

На жаль, але такі випадки бувають. Частіше у державних нотаріальних конторах. Даний недолік породжений, як завантаженістю  самих нотаріусів, так і відсутності їх матеріального стимулу.

Про різницю поглядів адвоката по спадкуванню та нотаріуса, який оформлює спадщину?

Вибір нотаріуса при оформленні спадщини….

Як не крути, більшість нотаріусів прагнуть оформити спадщину відповідно до законодавства і закрити питання. Погляди ж адвоката дуже часто заточені під можливий судовий конфлікт відносно спадкування. Тому, як кажуть, довіряй, але провіряй або сім раз відміряй, але один раз відріж.

Що робити, якщо думка адвоката і нотаріуса відносно оформлення спадкових прав розходиться?

Відповіді юриста адвоката з приводу спадкування….

Наведемо приклад: адвокат каже що потрібно заводити нотаріусу прийняти заяву про видачу свідоцтва на спадщину на якесь майно, а нотаріус відмовляється. У даному випадку вихід простий направити дану заяву про видачу свідоцтва про прийняття спадщини нотаріусу поштовим зв’язком, і нехай виносить постанову про відмову у вчиненні нотаріальної дії.

Насправді таких прикладів дуже багато. І в одній коротенькій статті їх не опишеш.

Що робити для уникнення конфлікту між адвокатом і нотаріусом у якого буде оформлюватися спадщина?

Помилки при прийнятті і оформленні спадщини.

Якщо у Вас є хороший адвокат або юрист з приводу спадкування, перед відкриттям спадщини зверніться до нього нехай порадить Вам нотаріуса. Також важливо вибирати кваліфікованих радників і помічників з питань оформлення спадкових прав.

Чому важливо проконсультуватися не у нотаріуса при оформленні спадкових прав на російській.

З повагою ЮК Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *